Misyon & Vizyon

Hedeflerimiz
Misyonumuz ve Değerlerimiz

Dijital fabrika yaklaşımını benimsemiş, markalara, müşterilere ve iş ortaklarına küresel anlamda 360° hizmet veren bir dijital pazarlama ve teknoloji ajansıyız.

Digital Exchange’de 20’den fazla iş kaleminde hizmet vermekteyiz. 6’sını dikeyde markalaştırdık. Her biri alanında profesyonel kadrolardan oluşan bu dijital çatı altında; 2gether Social (Veriye Odaklı Influencer ve İçerik Dağıtım Network), Medialogy (SaaS ve Butik İçerik Fabrikası), Rawy (Video Üretim Platformu), İhracat.in (Küresel Pazarlama), Accumulate (Omnichannel Pazarlama), Uniqsales (Teknoloji Satış ve Pazarlama) ile hizmetler sunmaktayız.

Digital Exchange olarak oluşan dijital dünyada yeteneklerimizi geliştirmek için kaliteye, yeniliğe ve hıza odaklanıyoruz. Bu yetenekleri oluşturup gerçekleştirirken birden fazla dikeyde çarpıcı, ödüllü hizmetler ve tasarımlar yaratmak en büyük mottomuzdur.

Dijital Exchange, iş ortağımız olan ajansların, şirketlerin ve markaların projelerini sürekli olarak başarının 'deneyimini' yaşatmakla birlikte; güvenilir dijital pazarlama ortağı olmayı ve büyütmeyi hedeflemekteyiz.

 

YETENEK. ÜRETMEK. YARATICILIK. İŞ BİRLİĞİ. (YÜYİ)

Kurumsal sorumluluk

İş birliği, teknolojik gelişim, üretmek ve yaratıcılık kültürümüzün en önemli parçalarıdır. İş ortaklarımız, müşterilerimiz, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve çevremizdeki topluluklar için yaptığımız her şeyin temelini bu parçalar oluşturmaktadır.

Merak

Pro aktif, inovatif, teknolojik ve açık fikirli olmak, misyonumuzun merkezinde yer alıyor. Prensibimiz sürekli daha iyisi için farklı bakış açıları yakalamaya ve işlerimizi daha teknolojik yollarla aramaya inanıyoruz.

Üretmek

Büyük fikirler gerektiren projelerde asla yalnız çalışmayın! Bizim amacımız üretmek. O yüzden ekipçe düşünmeye ve üretmeye önem veriyoruz. Amacımız ve misyonumuz işimizi farklılaştırmak, geliştirmek ve başarılı olmak. 

İnovasyon

Bugünün dünyasında ayakta kalmak ve daha güçlü olmak isteyen marka, müşteri ve iş ortaklarımıza; teknoloji, tasarım, içerik, veri analizi, e-ticaret ve e-ihracat alanlarında kalıcı üstünlük yaratmalarını hedefliyoruz. Bu hedeflerimizi büyütürken küresel tüm yeniliklerin takipçisi olup iş modellerimizi geliştirmek esas görevlerimizdendir.

Saygı duymak

Markalarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın geniş ve çeşitli topluluklardan oluşan bir dünyayı anlamalarına yardımcı oluyoruz. Bunu adil bir şekilde yapmak için çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, topluma empati ve saygıyla yaklaşıyoruz.

İş birliği

Ekip arkadaşlarımızdan profesyonel oldukları alanlarda yaratıcılık ve uzmanlıklarını kullanarak şirket misyonumuzu yerine getirmelerini hedefliyoruz. Birlikte çalıştığımız da ve birbirimizi desteklediğimizde elimizden gelenin en iyisini yapabileceğimize inanıyoruz.

Adaptasyon ve Gelişim

Çözümler üretirken, işimizi nasıl gerçekleştirebileceğimize odaklanırız. Marka, müşteri ve iş ortaklarımızın dijital pazarlama ve teknoloji ekibi gibi onların daima yanlarında oluruz. Geçmişle sınırlı değiliz. Geleceği yaratmak için sürekli çalışıyor ve gelişiyoruz.

Mükemmellik 

Yaptığımız her işte oyunun kurallarını ve gidişatını belirlemeyi amaçlıyoruz. Sürekli bir sonrakini ve yeniyi arıyoruz. Mükemmellik arayışı farklı biçimler alabilir, ancak her bağlamda en iyiyi sunmaya çalışıyoruz. Her zaman daha efektif, teknolojik ve yenilikçi bir yol arayışındayız.

İletişim