Arama Motoru Pazarlama Hizmeti

Dijital pazarlama çabalarınızı arttırmak istiyorsanız, Arama Motoru Pazarlama Hizmetimiz ile markanızı büyütmenize ve gelirinizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Arama Motoru Pazarlaması Nedir?

Kimi zaman "Arama Pazarlaması", "Yönetilen Arama Motoru Pazarlaması Hizmetleri" ve "SEM" olarak da adlandırılan Arama Motoru Pazarlaması, bir işletmenin kullanıcılara reklam vermek için Google gibi arama motorlarını kullandığı yöntemleri ifade eder. SEO gibi organik yöntemler ya da tıklama başına ödeme reklamları gibi ücretli olanlar yoluyla Arama Motoru Pazarlaması yapılabilir.

Gerçek Sonuçları Etkileyen Arama Motoru Pazarlama Hizmetleri

Arama Motoru Pazarlamacılığı SEM hizmetlerimiz markanızın büyümesine yardımcı olarak şirketinize nitelikli ve değerli satışlar sağlar.

SEM hizmetlerimizin bir parçası olarak, markanız şunları edinir:

 • Özel strateji
 • Özel hesap yöneticisi
 • Düzenli raporlama
 • Şeffaf fiyatlandırma
 • Gelişmiş AI yazılımı
 • Ve dahası

SEO ile sizinki gibi işletmeler için çevrimiçi arama yapan kullanıcılara ulaşabilirsiniz. SEM hizmetlerinin temel bir bileşeni olan SEO; trafik, marka bilinirliği ve gelirin oluşturulmasına yardımcı olmaktadır.

Yerel SEO ile mağaza ziyaretleri ve satışlar oluşturabilirsiniz. Yerel bir amaç doğrultusunda arama sonuçlarında artan görünürlük, işletmelerin yakınlardaki müşterilere ulaşmalarının en iyi yollarından biridir.

İnternet üzerinden hiper hedefli ücretli reklamlarla satışları ve gelirleri hızlandırabilirsiniz. Bu arama pazarlama hizmeti, anında satış yapmak isteyen işletmeler için bir zorunluluktur.

aramamotorupazarlamahizmetleri

İÇERİK PAZARLAMA

İnsanların satın alma eyleminde bulunmaları için blog gönderileri gibi yöntemler kullanarak ihtiyaç duyulan içeriği sağlamanız gerekir. Arama Motoru Pazarlama Hizmetimiz, sizinki gibi şirketler için marka bilinirliği ve gelirinin oluşturulmasında da rol oynar.

İÇERİK PAZARLAMA PLANLARI CRO HİZMETLERİ

Dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO) ile mümkün olan en iyi web sitesini oluşturabilirsiniz. Satışları teşvik etmek ve ziyaretleri tekrarlamak için harekete geçirici aramalar (CTA), gezinme özellikleri ve daha fazlasını da düzenlemek mümkündür.

GOOGLE ANALİTİK DANIŞMANLIĞI

Arama Pazarlama Hizmetimiz ile web sitesi verilerinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile hemen çıkma oranı gibi hangi metriklerin iyileştirileceğinden ve takip kurulumunuzun çalıştığından emin olabilirsiniz.

DANIŞMA PLANLARINI KEŞFEDİN

İşletmenizin arama motoru sonuçlarında öne çıkmasına yardımcı olacak Arama Motoru Hizmetimiz sayesinde doğru zamanda doğru kişilere ulaşmak için arama motoru reklamlarınızı nasıl ayarlayacağınızı, yöneteceğinizi ve ayarlayabileceğinizi iyi bilen ekibimizle yanınızdayız.

Dijital reklamcılık ve çevrimiçi pazarlama yoluyla daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız bu hizmetimiz sizin için doğru bir tercihtir. Aynı zamanda hizmetimizden yararlanarak marka bilinirliğini, web sitenize gelen trafiği ve dönüşümleri artırabilirsiniz.

aramamotorupazarlamahizmetleri

Neden Yönetilen Arama Motoru Pazarlamacılığı Hizmetine ihtiyacım var?

 1. SEM, kendiniz uğraştığınızda çok zor, zaman alıcı ve maliyetli olmasının yanı sıra web sitenizi sık sık en yeni standartlara uyacak şekilde güncellemek, sıralamanızı kaybetme riski ile uğraşmak yorucu olabilir.
 2. Arama Motoru Pazarlama Hizmetimiz ile; PPC reklamlarınızı ve SEO stratejinizi araştırır, kurar, optimize eder ve dağıtır, ardından paranızı en iyi şekilde almanızı sağlamak amacıyla bunları düzenli olarak izler ve raporlarız.
 3. Ayrıca, Arama Motoru Pazarlamacılığı Hizmetimiz uygun maliyetlidir ve yönetilen SEM Pazarlama Hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için yatırım getirinizi mümkün olduğunca yüksek tutar.
 4. SEO veya PPC'ye yatırım yaptığınız iki durumda da sonuç almak istersiniz. Yeni bir ürün için potansiyel müşteriler kazanmak, satışları artırmak ya da marka bilinirliği oluşturmak isteyen ekibimiz markanızın sonuç almasına yardımcı olur.
 5. SEM Pazarlama Hizmetlerimizi aradığınızda her defasında farklı bir kişiyle konuşma zorluğu yaşamazsınız ve hesap yöneticiniz bu esnada güvenilir bir iletişim noktası görevi görür.

Organik ve Ücretli SEM Yöntemleri

Arama Motoru Pazarlama Hizmeti hem SEO hem de tıklama başına ödeme (PPC) kombinasyonunu kullanarak ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi arayanlara hitap eder.

SEO, arama sonuçlarındaki konumunuzu iyileştirmek için bağlantı kurma ve anahtar kelime gibi site içi değişiklikler ve site dışı taktikleri bir arada kullanır.

Ayrıca, yerel müşterilerinizi hedeflemenize yardımcı olmak için yerel SEO gibi arama motoru pazarlaması çözümleri, web sitenizin yararlı, bilgilendirici içerikle dolu olmasını sağlamak için içerik pazarlaması ve hatta web sitenizin ziyaretçi sayısını artırabilmek adına gerekli optimizasyonu sunuyoruz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim