Web Sitesi Metin yazarlığı neden önemlidir?

 • Web sitenizi ziyaret eden ziyaretçiler çoğu zaman aramalardan ya da sizinkine bağlanan bir web sitesinden gelir. Kullanıcıların yaklaşık yüzde 80'i yeni bir ürün ararken Google gibi bir arama motoru kullandığını kabul ediyor. Web sitenizin bu ilgili aramalarda görünmesini istiyorsanız, ihtiyacınız olan şey içeriğin yalnızca arama için değil, okuyucular için de optimize edilmiş olmasıdır.
 • Şirketiniz mevcut içeriğinizi arama için optimize edebilirken, Google ve diğer arama motorları için yeterli değildir. Arama motorlarının amacı kullanıcılara mümkün olan en iyi içeriği sağlamak olduğu için eğer kullanıcılarınıza yararlı ve bilgilendirici içerik sağlamazsanız, bu durum web sitenizin arama sonuçlarının ilk sayfasında yer alamayacağı anlamına geliyor.
 • Çevrimiçi içerik tüketiciler için her şeydir. Sorularına cevap verir, bir sonraki satın alma önerilerini ve seçtikleri ürün yahut hizmetle ilgili ayrıntılar sunar. Bilgilendirici bir metin olmadan, müşterilerinizi onlar için en iyi seçenek olduğunuza ikna etmek çok zordur.
 • Google, İnternet’teki web sayfalarını keşfetmek ve dizine eklemek için tarayıcılara güvenirken aynı zamanda arama kalitesi değerlendiricilerini de kullanır. Sık sık içeriğini değerlendirerek web sitelerini ziyaret eder ve derecelendirirler. Düşük bir not web sitenizin arama sonuçlarındaki sıralamasını zedeleyebilir. Bu sebeple siteniz için yüksek kaliteli bir metin oluşturmak mühimdir.
 • Geleneksel pazarlamaya kıyasla, içerik pazarlaması üç kat fazla müşteri üretir. Bu çok büyük bir fark olsa da işletmelerle ilgili öğrenmeyi tercih eden tüketicilerin yüzde 70'i reklamlarla değil, makaleler aracılığıyla çekiliyor. Sınırlı zamanı olan şirketler için, içerik pazarlamacılığı ve web sitesi metin yazarlığı hizmetleri, işletmenizin içerik stratejisini başlatmasına ve sürdürmesine yardımcı olur.

seo

SEO Uyumlu Metin Yazarlığı Hizmeti

 • İçeriğinizin arama sonuçlarında en üst sırada yer almasını sağlamak amacıyla size arama motoru optimizasyonu bilinen adıyla SEO içeren metin yazarlığı hizmetimizi sunuyoruz. Şirketinizin hangi içeriğe ihtiyacı olursa olsun, deneyimli ekibimizle beraber web siteniz için istediğiniz metni sağlıyor ve sonuçları iletiyoruz.
 • SEO Uyumlu Metin Yazarlığı Hizmetimiz, işletmenizi hedef kitlenize bağlar ve onları ürününüzü satın almaları, şirketinizle iletişim kurmaları ya da mağazanızı ziyaret etmeleri için ikna eder. Okuyucularla rezonans eden ve arama sonuçlarının en üstünde yer alan metinler için, SEO Uyumlu Metin Yazarlığı Hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Anahtar Kelime Araştırması

SEO Uyumlu Metin Yazarlığı Hizmetimizin bir parçası olarak deneyimli ekibimiz; endüstriniz, ürünleriniz yahut hizmetleriniz için hedef kitlenize yönelik alakalı ve değerli anahtar kelimeleri araştırıyor. Ekibimizle birlikte yaptığımız araştırmalar ve analizlerimizin sonucunda web siteniz için paylaşıma değer güçlü içerikler üretiyoruz.

seo

SEO Uyumlu Metin Yazarlığı Hizmetleri

 • SEO uyumlu metin yazarlığı hizmetlerimizden yararlanarak web sitenizi hedef kitlenizin yanı sıra endüstri uzmanlarının da kullanabileceği bir kaynağa dönüştürebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz, web siteniz için orijinal makaleler ve blog gönderileri üretmeye odaklanır. Maksimum sonuç için ekibimiz içeriğinizi yalnızca okuyucular için değil arama motorları için de optimize eder.
 • SEO web sitesi satışlarımız ve teknik metin yazarlığı hizmetlerimizle; web sitenizin arama sonuçlarındaki performansını ve ikna ediciliğini en üst düzeye çıkarabilir, markanızın hedeflediği satışlara ulaşabilirsiniz.
 • SEO e-ticaret metin yazarlığı hizmetlerimizle; çevrimiçi pazardaki rekabet gücünüzü artırabilirsiniz. Bu hizmetimiz, müşterileri ürününüzü eve getirmeye ikna eden arama ve okuyucu dostu ürün açıklamaları geliştirmeyi hedefler.
 • SEO Uzun Formlu Metin Yazarlığı Hizmetlerimizle; hedef kitlenize ulaşabilir ve çevrimiçi görünürlüğünüzü artırabilirsiniz.
 • Çevrimiçi pazarlama metin yazarlığı hizmetlerimizle; dijital pazarlama stratejinizi desteklemenin yanı sıra müşteri adayı oluşturma çabalarınızı hızlandırın. Bu hizmet paketi, bir e-posta kaydolma teşviki olarak kılavuzlar sunmak gibi, işletmenizin potansiyel müşteriler oluşturmak ve beslemek için kullanabileceği derinlemesine kılavuzlar üretmeye ve desteklemeye odaklanır.
 • İçerik yenileme metin yazarlığı hizmetimizle; kaybolan sıralamaları, trafiği ve eski içerikten elde edilen geliri önleyebilirsiniz. Bu hizmetle sıralamaları, trafiği ve daha fazlasını yeniden kazanmak için SEO, kullanıcı dostu içerik ve tasarım öğeleri eklemeye odaklanmaktadır. İçerik yenileme hizmetlerini kullanarak, içeriğinizle hem sonuç hem de gelir elde etmeye devam edebilirsiniz.
Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim