GENEL ANLATIM

E-ticaret’in ve dijitalleşmenin en önde yer aldığı bu son dönemde “Yeni Normal” ile artık ihracatçılarda mallarını ve hizmetlerini bu kanallarla elde edecekleri müşterilere satabilecekler. Uzun yıllardır yetkin insan kaynağı ve deneyim ile bu alanda yatırım yapmış ihracatçıların dahi “Yeni Normal” ile birlikte en çok ihtiyacı olan şey Doğru Müşteri’ye en hızlı şekilde ulaşmak. Türkiye’nin kesintisiz ticaret akışını sağlamak ihracatçıların, ihracatçıları dijital kanallar üzerinden Doğru Müşteri’ye ulaştırmak da bizim görevimiz. Sunduğumuz ürünler ile firmanızı çok yönlü değerlendiriyor ihracatınızı büyütmek ve geliştirmek için dijitalde tüm ihtiyaçlarınıza etkin çözümler sunuyoruz.

ÖZELLİKLER

Kesintisiz ihracat için çözümlerimiz sizi dijital kanallar üzerinden alıcılarınızla buluşturuyor. Uluslararası Pazar araştırması, medya planlama, e-ihracat dinamiklerini inceleme ve daha birçok çözüm ile ihracatınızı büyütüyoruz. İhracata henüz başlamadıysanız, akıllı ve yol gösterici ihracat teknoloji araçları ile başlayabilirsiniz. Müşteri Eşleştirme Platformu ve daha birçok araç ile ihracatınızı çok yönlü geliştirebilirsiniz. Ürününüzü hangi ülkeler en çok alıyor, online piyasa değerlendirmesi ile tüm dünya pazarlarını analiz ediyoruz. İhracata başlamayı artık gözünüzde büyütmenize gerek yok, kullanışlı ve etkin çözümler ile işinizi bir adım öteye taşıyoruz.

VERİMLİLİK

Piyasa araştırması yaparken, ihracata başlayabilmeniz için potansiyel müşteri eşleştirmelerini yaparken kullanacağınız teknolojilerde size yardımcı oluyoruz. İhracat teknolojileri danışmanlığımız sayesinde ihracata başlarken tüm süreçlerinizi detaylı şekilde planlayabilir ve aksamaların önüne geçebilirsiniz. Diğer yandan ürünlerinizi farklı pazarlardan farklı firmalardan alan alıcılarla sizleri dijital kanallar üzerinden eşleştiriyoruz. Datanın, veri madenciliğinin değerini sonuna kadar kullanıyor ve Doğru Müşteri’nin karşısına sürekli siz çıkıyorsunuz. Bu sayede müşteri verileri ihracata en doğru başlangıcı yapmanızı sağlıyor.

SEKTÖREL KULLANIM

E-ihracat sitenizi ve mobil uygulamanızı geliştirmeniz için uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Çoklu dil ve para birimi, yurt dışı pazaryeri entegrasyonları ile ürünlerinizi dünyaya satabileceğiniz web sitenizi ve uygulamanızı geliştiriyoruz. Globalde kullanabileceğiniz modüller ve gelişmiş temalar ile profesyonel uygulamalar hazırlıyor ve e-ihracat sürecinde yanınızda oluyoruz. E-ihracata başlama ve geliştirme sürecinde kullanacağınız teknolojiler hakkında uzman ekibimiz ve ürünlerimiz ile hizmet sağlıyoruz. Piyasa araştırmaları, web/mobil uygulama geliştirme, pazaryeri entegrasyonları, müşteri eşleştirme, kargo süreçleri ve daha bir çok hususda ihtiyacınıza uygun online ürünler ile e-ihracatınızı birlikte büyütüyoruz. 

ÜRÜNLER

Global Influencer Ağı ve İçerik Dağıtım Kanalı

Global Influencer Ağı ve İçerik Dağıtım Kanalı ile hedeflediğiniz ülkelerde sosyal medyada, dünyanın her noktasında farklı kitlelere ürünlerinizi ulaştırıyoruz. Global influencer ağımız ile sosyal medya reklamlarınızı basit bir paylaşımın dışına çıkarıyor, yaratıcı ve dikkat çekici paylaşımlar ile influencer pazarlama sürecini en kaliteli hali ile deneyimlemenizi sağlıyoruz. Akılda kalıcı içerikler ile hedef kitlenize takip ettikleri, sevdikleri ve güven duydukları kişiler üzerinden daha kolay erişmenizi sağlıyoruz.

E-Pazar Yeri Yönetimi

E-ihracatınızı global pazaryerlerinde yer alarak, ürünlerinizi hedef pazarlarda tanıtarak geliştiriyoruz. Amazon, ebay, aliexpress gibi dünyanın en büyük pazaryerlerinde mağaza aktivasyonu ve ürün yönetimi süreçlerinde yanınızda oluyoruz. E-ticaret ve e-ihracat trendlerini sizin için takip ediyor,  pazaryerlerinde yeni e-ihracat dinamiklerine uygun hareket ederek, global pazarlarda yeni müşteri edinmenizi ve satış hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Facebook Export

İster dünya genelinde isterseniz belirlediğiniz hedef ülkelerde ürünlerinizle ilişkili potansiyel müşteri kitleleri oluşturuyoruz. Ürünlerinize ve dönüşüm, trafik, video izlenme gibi kampanya hedeflerinize uygun özel hedef kitlelere ya da farklı ülkelerde kullanabileceğiniz benzer hedef kitlelere erişim sağlıyoruz. Facebook ve instagramda birden fazla dilde yayınlanan reklamlarınızın ürünlerinizle en alakalı kişilere gösterilmesini sağlıyoruz.

Theadx Export

Ürününüzü hangi ülkeler hangi ülkeler satın alıyor, hangi ülkelerden daha çok alım yapıyor, hangi yıllarda ihracat daha fazla ve ithalatçı ülkelerden hangi firmalar satın alıyor aklınıza gelen bir çok sorunun cevabını tek platformda bulmanız mümkün. İhracat yaparken ya da ihracata başlarken gerek duyacağınız tüm verileri hizmetinize sunuyoruz.

Web Mobil Uygulama Geliştirme

İhracat yapmak istediğiniz ülkelerden web sitenizi ziyaret eden kişiler sizi web sitenizde anlattığınız şekilde tanır. Ziyaretçileri hızlı, anlaşılır ve SEO uyumlu bir web sitesi ile karşılayın. Ülke bazında kullanıcı deneyimini kolaylaştırın. İhracat yapmayı hedeflediğiniz ülkelerde web sitesi içerikleriniz nasıl olmalı, ürün isimleri hedef pazarda nasıl kullanıyor gibi içeriklerinizin yerelleştirilmesi ile ilgili süreçte yanınızda oluyoruz. Web ve mobil uygulamanızı markanızı ve ürünlerinizi en doğru anlatacak şekilde geliştiriyoruz.

Data Yönetimi

Ürünlerinizi ulaştırmak istediğiniz ülkelerde yaptığınız tanıtım ve reklamlarla web sitenize gelen ziyaretçileri müşteriye dönüştürün. Coğrafi segmentler ile izinli ziyaretçilerinizin datalarını ülke bazında ayrıştırın. Örneğin ; web sitenize Almanya’dan gelen ziyaretçileri, İngiltere’den gelen ziyaretçileri ayrı ayrı hedeflenebilir data segmentlerinde gruplayın. Her ülkeye özel potansiyel müşterileri yeni müşteriye dönüştürebilecek yeniden hedefleme kampanyaları oluşturun.

Google Marketfinder

Web sitenizde bulunan ürün kategorilerine uygun, ülkelerin online satın alma davranışlarını sonucunda oluşan pazar önerilerini sunuyoruz. Birlikte ürün kategorilerinizi inceliyor ve Google marketfinder ihracat aracı ile detaylı piyasa araştırmaları yapıyoruz.  Hedef ülkelerde sattığınız ürünleri arayan kişi sayılarını, ülkelerin ekonomik durumlarını, ihracata uygun hale gelmeniz için gerekli kanunları ve daha birçok veriyi inceliyor ve sizin için en uygun pazarları belirliyoruz.

Medya Planlama

Ürünleriniz ile ilgilenebilecek potansiyel müşteri kitlesini hedefleyin. Yurt dışında sektörel bazda ya da dikey data bazlı istediğiniz hedef kitleyi belirleyelim ve sizin istediğiniz web ve mobil sitelerde reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayalım. Büyük hedeflere giden yol büyük veriden geçer. Veri odaklı detaylı medya planı ile size özel ve hedef ülke bazında hedef kitle oluşturuyor ve ürünlerinizi ilgili kişilerin görmesini sağlıyoruz. 

Online Satış Sitesi

Küresel satışa başlamak ve satışlarınızı artırmak için dünyanın her noktasından bağlana kişilerin anlayabileceği profesyonel e-ticaret sitenizi kurarken her adımda yanınızda oluyoruz. Site kurulumu, hedef pazarlarınıza uygun dil desteği, yerelleştirme, lojistik desteği ve birçok konuda düşünmenize gerek kalmadan sitenizi hızlıca faaliyete geçirmenizi sağlıyoruz.

BAŞVURU

E-ihracat süreçlerinizde doğru müşteriye erişmeniz ve uluslararası satışlarınızı artırmanız için çok yönlü planlar oluşturmanız şart. E-ihracat danışmanlığımız ile ürünlerinizi farklı pazarlardan alan alıcılarla sizleri dijital kanallar üzerinden eşleştiriyoruz. Böylece datanın, veri madenciliğinin değerini sonuna kadar kullanıyor ve doğru müşterinin karşısına sürekli siz çıkıyorsunuz. E-ihracat alanında uzman olan deneyimli bir ekibimiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken formu doldurup bizimle iletişime geçmek. Aklınızdaki her türlü soru işaretiyle ilgili de bize yazabilirsiniz.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim