İhracatınızı güçlü bir medya planı ile geliştirin

Markanızı ve ürünlerinizi hedef pazarlarda tanıtmak, globalde potansiyel müşterileri belirlemek ve erişmek için çok yönlü, marka bilinirliği ve ihracat odaklı, size özel, güçlü bir medya planı hazırlayalım. Küresel pazarlarda ürün satışını artırmaya yönelik tüm reklam ve tanırım faaliyetleri için detaylı planlar ile hedefinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.  

medyaplanlama

Potansiyel MÜŞTERİ’yi hedefleyin

Ürünleriniz ile ilgilenebilecek potansiyel müşteri kitlesini hedefleyin. Yurt dışında sektörel bazda ya da dikey data bazlı istediğiniz hedef kitleyi belirleyelim ve sizin istediğiniz web ve mobil sitelerde reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayalım. Büyük hedeflere giden yol büyük veriden geçer. Veri odaklı detaylı medya planı ile size özel ve hedef ülke bazında hedef kitle oluşturuyor ve ürünlerinizi ilgili kişilerin görmesini sağlıyoruz. 

Dijital dönüşüme ayak uyduran medya planlama

Yeni normalde dijital dönüşüm ve bu dönüşüme uygun medya planlama daha güçlü bir ihtiyaç haline geldi. Potansiyel müşterileriniz ile dijital kanallarda etkileşim kurmanıza, pazarlama hedeflerinize uygun dijital medya planınızı detaylı şekilde oluşturmanıza ve yeni ziyaretçiler ile birlikte yeni müşteriler elde etmenize yardımcı oluyoruz. Firmanıza ve ürünlerinize özel kitle odaklı ve çok yönlü medya planını hazırlıyor, hem yurt dışındaki web sitelerinde hem de sosyal medyada reklamlarınızın hedef kitleye ulaştırılmasını sağlıyoruz.

·         İhracat yapmayı hedeflediğiniz ülkelerde marka bilinirliğini sağlamanız ve yeni ziyaretçiler elde etmeniz için programatik reklam planınızı oluşturuyoruz. Markanızın resim ya da video reklamlarını istediğiniz web ya da mobil sitelerde size uygun hedef kitlenin görmesini sağlıyoruz.

·         Dünyanın ilk ve tek yapay zeka tabanlı ihracat planlama aracı THEADX EXPORT ile ülke bazında sizin ürünlerinizi satın alan firmaları tespit ediyor ve bu firmaların lokasyonlarında reklamlarınızın sürekli olarak gösterilmesini sağlıyoruz.

·         İhracat yapmak istediğiniz ülke bazında, ürünlerinize özel hem sektörel hem de dikey kitle segmentasyonu ile rastgele reklam gösterimi yerine, satın alma olasılığı daha yüksek kişilere erişmenizi sağlıyoruz.

·         Ziyaretçi analizi ile web sitenize gelen ziyaretçilerden spesifik hedef kitleler oluşturuyor ve bu kitlelere özel dinamik reklamlar ile inceledikleri ürünleri ve markanızı onlineda sürekli olarak hatırlatıyoruz.

·         İhracat yapmak istediğiniz her ülke için, yerelleştirilmiş reklamlar ile hedef kitlenizin anlayacağı dilde etkileşim kurmanızı sağlıyoruz. Reklamlarınızı istediğiniz ülke ya da şehirde istediğiniz zamanda, doğru kişilere gösterilecek şekilde planlıyoruz.

·         Programatik satın alma süreçlerini, kullanacağınız reklam modellerini, hangi mecrada ne kadar bütçe harcamanız gerektiğini, her mecra için hedef ve dönüşümleri kısacası digital kanallarda müşteriler ile ne şekilde etkileşim kurmanız gerektiğini sizin için araştırıyor, detaylandırıyor ve planlıyoruz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim