GENEL ANLATIM

E-Ticaret markaları web sitelerine gelecek kaliteli trafiğin işlerini oldukça kolaylaştırdığının farkında olmalılar. Marka karlılığını ve satışları artırmak için dijital dünyada sizlere yardımcı oluyoruz. Markanıza ve hedef kitlenize özel çözümler üretirken, ürünlerinizin doğru kişilere doğru zamanda ulaşmasına destek oluyoruz. E-Ticaret alanındaki tecrübemizle isteklerinizi doğru anlayıp, markanızın ihtiyacı olan stratejiyi birlikte kurguluyor, bütçenize uygun çözümlerle işlerinizi ilerletiyoruz.

ÖZELLİKLER

E-Ticaret alanında beklentileri doğru belirlemek ve markanıza uygun araçları kullanmak çok önemli. Bu alandaki deneyimli ekibimizle bütçenize uygun ve isteklerinize yönelik çözümlerle yanınızda oluyoruz. Özelleştirilebilir e-ticaret web sitesi tasarımı, Magento ve benzeri yazılım hizmetleri, SEO hizmeti, PPC reklam yönetim hizmeti, data yönetimi hizmeti, E-Ticaret kupon yönetimi, Market Finder, Merchant Center ve E-Ticaret danışmanlığı gibi hizmetlerimizle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

VERİMLİLİK

E-Ticaret iletişiminizi doğru kurgularsanız, kullanıcıların sizinle ilk karşılaşmalarından itibaren markanıza bağlılık duyacağınızı gözlemleyebilirsiniz. Kullanıcılara ihtiyacı olan ürünleri tam zamanında ve gerekli bilgi içeriğiyle birlikte sunarak onları kolayca satın almaya yönlendirmeye yardımcı oluyoruz. Gereksiz detaylara boğulmadan, verimliliği esas alan bir stratejiyle satışlarınızı artırabilirsiniz. Hedef kitlenizi harekete geçiren yaklaşımlarla E-Ticaret alanında markanızın büyümesini sağlıyoruz.

SEKTÖREL KULLANIM

E-Ticaret sektörel anlamda birçok farklı dokunuşu ve stratejiyi gerektiriyor. Bir giyim markasıyla elektronik ürünler satan bir mağazanın yaklaşımlarının farklı olması gerekebiliyor. Rekabet koşullarını ve piyasa şartlarını gözeterek kurgulayacağımız yol haritasıyla bu konuda rakiplerinizin bir adım önüne geçmeniz için çalışıyoruz. Kullanıcı deneyimini dikkate alan, satın alma alışkanlıklarını ve trendleri önemseyen yaklaşımımızla markalarımızın sektörlerinde parlamalarına destek oluyoruz. 

ÜRÜNLER

E-Ticaret

E-Ticaret alanında ihtiyaçlarınızı belirliyor, bütçenize en uygun çözümlerle satışlarınızı artırmak için size yardımcı oluyoruz.

Profesyonel PPC Reklam Yönetim Hizmeti

Tıklama başına ücretlendirilen PPC reklam yönetim hizmetiyle direkt satın almaya yönlendiren, efektif sonuçlar aldıran bir hizmet veriyoruz.

E-Pazaryeri Yönetimi Hizmeti (n11, sahibinden, gittigidiyor, amazon vs)

Online satış yapan pazaryerlerinde dükkan oluşturma, yönetme ve ürünlerinizin reklamlarını yapma konularında size yardımcı oluyoruz.

E-Pazaryeri Danışmanlık Hizmeti (n11, sahibinden, gittigidiyor, amazon vs)

Online pazaryerlerinde nasıl bir stratejiyle var olmalısınız, satışlarınızı nasıl artırabilirsiniz, doğru yol haritası nasıl olmalı gibi sorularınızı danışmanlık hizmetimizle yanıtlıyoruz.

E-Pazaryeri PPC Reklam Hizmeti (n11, sahibinden, gittigidiyor, amazon vs)

Online satış yapan pazaryerlerinde tıklama başına ücretlendirilen PPC reklamlarıyla bütçenize en uygun iletişim stratejilerini belirliyor, satışlarınızı artırıyoruz.

E-Ticaret SEO Hizmeti

Ürünlerinizi arayanlarla markanızı buluşturmanın en önemli yollarından biri olan SEO hizmetimizle hedef kitlenizi yakalamanıza yardımcı oluyoruz.

E-Ticaret Yazılım Hizmeti

Online satışlarınızı artırmanız için E-Ticaret yazılım hizmetleri veriyor, ihtiyaçlarınızı en güncel teknolojilerle karşılıyoruz.

Magento Yazılım Hizmeti

Online satışlarınızı bir üst noktaya taşımanız için Magento yazılımıyla platformunuzu geliştiriyoruz.

OS Commerce Yazılım Geliştirme

OS Commerce ile açık kaynak kodlu ve dilediğiniz özelliklerde E-Ticaret platformu oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

E-Ticaret Kupon Yönetimi

E-Ticaret Kupon Yönetimi hizmetimizle E-Ticaret sitenizin müşterilerine sunduğu olanakları artırmanıza destek oluyoruz.

E-Ticaret Web Uygulaması Geliştirme

Online satışlarınızı artırmanız için E-Ticaret web uygulaması geliştirme hizmetimizle sizlere yardımcı oluyoruz.

E-Pazaryeri SEO Hizmeti (n11, sahibinden, gittigidiyor, amazon vs)

Online satış yapan pazaryerlerindeki ürünleriniz arama sonuçlarında en önde görünmesi ve hedef kitlenizle kolayca buluşması için SEO hizmeti veriyoruz.

Google Ads Shoping Reklam Hizmeti (Merchant center kurulumu)

Google gücünü satışlarınıza daha iyi yansıtmak için Merchant Center kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz.

Merchant Center

Google Merchant Center’a mağaza ve ürün bilgilerinizi yükleyerek Google Alışveriş ve diğer Google hizmetlerini kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Market Finder

Uluslararası satışlarınız için Google Market Finder’ı kullanarak gerçek hedef kitlenizi keşfetmenizi ve onlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

E-Ticaret Yeniden Hedefleme Reklam Hizmet

Ürünlerinizle ilgilenen ama satın almayı gerçekleştirmemiş potansiyel müşterilerinize en doğru reklamları sunarak ilgiyi satışa çevirme konusunda hizmet veriyoruz.

E-Ticaret Sitesi Data Yönetim Hizmeti

Potansiyel müşterilerinizi ve onların davranışlarını daha iyi anlamak için data yönetimini kullanıyor, doğru segmentasyonla doğru hizmeti birleştiriyoruz.

BAŞVURU

E-Ticaret alanında rekabet çok geniş ve her geçen gün yeni markalar sektöre dahil oluyor. Bu süreçte doğru stratejiye sahip olmayanlar yavaş yavaş güç kaybediyor. Biz Digital Exchange olarak deneyimli ekibimiz ve dünya standartlarında E-Ticaret araçlarımızla her geçen gün daha fazla güçlenmeniz için çalışıyoruz. Eğer siz de E-Ticaret hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, merak ettiğiniz her şeyi formumuzu doldurarak bize sorabilirsiniz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim