GENEL ANLATIM

Content alanında ülke içi ve uluslararası iş birlikleriyle çok kapsamlı içerik hizmeti sunuyoruz. Markanıza uygun içerik pazarlama stratejileri kurgulayarak ihtiyacınız olan tüm konularda size destek sağlıyoruz. Tecrübeler ışığında kapsamlı bir araştırmayla oluşturulan; hedef kitlenize yönelik bilgilendirici, satın almaya yönlendirici veya marka bağlılığını arttırıcı içeriklerle rakiplerinizin önüne geçmeniz için çalışıyoruz. Kampanyalarınızın başarılı sonuçlanması için oluşturduğumuz özgün ve yaratıcı çalışmalarımızla hedeflerinize ulaşmanız için birlikte ilerliyoruz.

ÖZELLİKLER

Markanızın istediğiniz şekilde kendini ifade edebilmesinin en geçerli yolu Content üretimidir. Blog yayınları, videolar, SEO uyumlu içerikler, ürün bilgilendirme metinleri, içerik stratejisi ve anahtar kelime araştırması gibi alanlarda deneyimli ekibimizle birlikte size özel çözümler üretiyoruz. Özgün içeriklerle hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyor, markanıza kreatif değerler katıyoruz. Ayrıca alanında uzman SEO ekibimizle içeriğinize konusuna uygun anahtar kelimeleri ekleyerek arama sonuçlarında web sitenizin daha yükseklerde çıkmasına yardımcı oluyoruz.

VERİMLİLİK

Deneyimli içerik yazarlarımız ile satışlarınızı artırmak ilk önceliklerimizden biridir. Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında kaliteli ve özgün içerik sunarak müşterilerinizle marka bağı anlamında ilişkilerinizi güçlendiriyoruz. İçerik pazarlama hizmetlerimiz ile çevrimiçi pazarlama

kanallarından web sitesi trafiği yönetimine kadar dönüşüm oranlarında ortalamanın çok üstünde sonuçlar alabilirsiniz. Verimliliği esas aldığımız Content alanında üretilen içeriklerin başarılı sonuçlara dönüşmesi için tüm gücümüzle hizmet veriyoruz.

SEKTÖREL KULLANIM

Content hizmetlerimizle içeriklerinizi hedef kitlenizin yanı sıra endüstri uzmanlarının da kullanabileceği bir kaynağa dönüştürüyoruz. Kaliteli ve özgün içeriklerle markanızın alanında ilk başvurulacak kaynaklardan biri sayılması için gerekli çalışmaları yapabiliyoruz. Maksimum sonuç için içeriğinizi yalnızca hedef kitleniz için değil arama motorları için de optimize ediyoruz. Böylece sektörünüzde kaynak denince akla gelen ilk markalardan biri olmanın yanında potansiyel müşterilerinizin de ürünlerinize hızlı ve kolayca ulaşmasını sağlayabiliyoruz.

ÜRÜNLER

İçerik Pazarlama Hizmeti

Markanıza en uygun içerikleri oluşturmakla kalmıyor, onların doğru hedef kitleye uygun kanallardan ulaştırılması için de stratejiler üretiyoruz.

Web Sitesi Metin Yazarlığı Hizmeti

Kurumsal web siteniz ya da ürün özelinde oluşturulan bir landig page için doğru ve özgün içerikler üretiyoruz.

TOFU & MOFU & BOFU İçerik Hizmeti

Content stratejileri oluşturmak için dikkate aldığımız TOFU, MOFU VE BOFU ile hedef kitlenizi segmente ediyor, doğru kişilere doğru içerikler üretiyoruz.

Online Basın Bülteni Hizmeti

Markanızla ilgili duyuruları ve güncel bilgileri doğru bir dille bir içerik haline getirip online basın bültenleri yazıyoruz.

Video Prodüksiyon Hizmeti

Uluslararası standartlarda, gerekli tüm ekipmanlara sahip kendi stüdyomuzda ya da dilerseniz anlaşmalı olduğumuz prodüksiyon şirketleriyle ihtiyacınız olan tüm video prodüksiyon çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.        

Açıklayıcı Video İçerik Hizmeti

Özellikle sosyal medya mecralarında videoya olan ilgi artarken, markanızın hedefleri doğrultusunda ürünlerinizin açıklayıcı video içerikleri için tüm süreçleri kendi bünyemizde yapıyoruz.

Google İçerik Denetim Danışmanlığı

Web sitenizin arama motorlarında sıralanma değerinin artması için Google İçerik Denetim Danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

SEO Uyumlu Metin Yazarlığı Hizmeti

Arama sonuçlarında ön plana çıkmanız için doğru anahtar kelimelerle markanıza özel içerikler üretiyoruz.

BAŞVURU

Biz Digital Exchange olarak deneyimli ekibimizle Content alanında her geçen gün daha fazla güçlenmeniz için çalışıyoruz. Eğer siz de Content bölümümüz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, merak ettiğiniz her şeyi formumuzu doldurarak bize sorabilirsiniz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim