Hedef kitlenize ulaşmanın en kolay yollarından biri olan ilgi alanı hedeflemeli reklam hizmeti sayesinde takip ve data piksellerini kullanarak ziyaretçilerinize yönelik hedefleme kampanyaları oluşturabilirsiniz.

Piksel & Segment Hedefleme

Piksel Segment Hedefleme özelliği ile ziyaretçilerinizi tanıyabilir ve onlara uygun reklamlar gösterebilirsiniz. Bu özellik sayesinde web sitenizi ya da mobil uygulamanızı ziyaret eden ziyaretçilerinizi takip edebilir veya sayfalarınızda işlem yapan ziyaretçilerinizi takip ederek onları segmente edebilirsiniz.

ilgialanıhedefleme

Dinamik İlgi Alanı Hedefleme

Hedef Kitlenize Ulaşmanın En Kolay Yolu

Dinamik İlgi Alanı Hedefleme, hedef kitlenize ulaşmanın en pratik yollarından biridir. Bu özellik sayesinde sizin için birok kategoride oluşturduğunuz kullanıcı datası içinden kendi belirlediğiniz ilgi alanı ziyaretçi datalarını kullanabilirsiniz. Hatta bu sayede ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgilenecek kullanıcıları hedefleyerek reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Kapsamlı Segment ile Yeniden Hedefleme

Kapsamlı segment yeniden hedefleme ile müşterilerinizi segmente ederek ilgilenebilecekleri tekliflerinizi veya ürünlerinizi sunabilir, bu sayede dönüşüm oranınızı artırabilirsiniz. Bu özellik sayesinde web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerinizi segmentlere ayırarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda farklı web sayfalarında çevrimiçi gezinirken onları hedefleyip onlara özel hazırlanmış teklifleri ve reklamları göstererek size yeniden ulaşabilmelerini sağlayabilirsiniz.

DMP (Data Management Platform)

DMP ile ziyaretçi verilerinizi depolayabilir, yönetebilir ve bu verilerden gelir elde edebilirsiniz. DMP (Data Management Platform) aynı zamanda web site ve uygulama sahiplerinin ziyaretçi verilerini depolayan, hatta analiz etme ve dağıtma imkanı sunan bir teknolojidir.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim