GENEL ANLATIM

Dijital pazarlama alanında, influencer olarak adlandırılan yeni nesil kanaat önderlerinin etkisi günden güne artıyor. Influencer Pazarlama, dijital medya kanallarında insanların yaşam tarzları ve tercihleri üzerinde etkisi bulunan influencer’lar ile iş birliği yaparak, hedeflenen kitlenin satın alma tercihlerini yönlendirmeye odaklanan bir pazarlama biçimi olarak öne çıkıyor. Son yıllarda yapılan pek çok araştırma gösteriyor ki, internet kullanıcıları geleneksel bir reklamdansa hayranlık duyduğu ve özdeşleşebildiği insanların önerilerine kulak vermeye daha yatkın. Biz de dijital pazarlamada influencer’ların öneminin farkındayız ve imza attığımız yaratıcı ve öncü projelerde doğru markalar ile doğru influencer’ları buluşturmayı amaçlıyoruz.

ÖZELLİKLER

Aradığınız kişi milyonlarca takipçiye sahip bir YouTuber da olabilir, 30.000 Instagram takipçili bir mikro-influencer da. Sunduğunuz ürün ya da hizmetin hedef kitlesiyle örtüşecek ve sizi zirveye bir adım daha yaklaştıracak ismi bulmak elbette kolay iş değil. Detaylı bir analiz ve gözlem sürecinin yanı sıra, çalışmayı planladığınız influencer’ların etki alanını tespit edebilmek, kampanyanıza en uygun olan isimlerin kimler olduğuna karar vermek gibi pek çok aşama içeren hassas bir süreç bu. Geniş influencer ağımız ve bu alandaki deneyimimizle size yol göstermek, ses getirecek influencer projelerine imza atmanızı sağlamak istiyoruz. Doğru influencer, doğru hedefleme ve doğru proje ile internette adınızdan söz ettirmek hiç de zor değil.

VERİMLİLİK

Influencer Pazarlama alanında verimli bir çalışma ortaya koyabilmek için güçlerinizi birleştireceğiniz ideal ismi bulmanız gerekiyor. Bazen milyonlarca takipçisi olan bir influencer sizin için doğru seçim olmayabilir. Örneğin hedef kitleniz 50 yaş üstü kadınlardan oluşuyorsa, 40.000 takipçiye sahip ancak bu takipçi kitlesinin tamamına yakını hedef kitlenizle örtüşen bir mikro-influencer ile iş birliği yapmanız çok daha verimli sonuçlar getirebilir. Biz de verimliliğin pratik ve yaratıcı düşünmek kadar verilere ve analize de dayandığını bilerek hareket ediyor, markanızın başarılı influencer iş birlikleri gerçekleştirmesi için deneyimli ekibimizle sizi yönlendiriyoruz.

SEKTÖREL KULLANIM

Ezber bozan işler yapmayı elbette seviyoruz ancak biliyoruz ki bir gıda firmasının, yemek alanında içerik üreten bir influencer ile iş birliği yapması son derece verimli sonuçlar getirebilir. Alanında öncü bir turizm firmasının popüler bir gezi vlogger’ı ile ortak bir çalışma ortaya koyması da öyle. Her sektörün pazarlama alanında farklı ihtiyaçları beraberinde getirdiği şüphesiz. Bu sebeple, iş birliği yapmayı düşündüğünüz influencer’ın, sektörünüzün ve bununla beraber sunduğunuz ürün veya hizmetin hedef kitlesine seslenip seslenmediğini tespit etmeniz çok önemli. Biz de Influencer Pazarlama hizmetimizi sunarken her sektörün farklı yaklaşımları ve beklentileri beraberinde getirdiğini biliyor, verilere ve sonuçlara dayalı çalışmalarımızda sektörel incelikleri gözetiyoruz.

ÜRÜNLER

Perfomans (Pazarlama)

Markanız için planladığımız influencer iş birliklerini performansa yönelik değerlendiriyor, sizin için en verimli sonuçları verecek yol haritasını çizerek verilere dayalı ve ölçülebilir çalışmalar yürütüyoruz.

Influencer İçerik (Pazarlama)

Markanızın ürün veya hizmetlerinin pazarlama çalışmaları için anlaştığımız influencer’ın sosyal medya gönderisi veya video içerikler üretmesini sağlıyoruz. Ne de olsa kaliteli içeriğin yerini hiçbir şey tutamıyor.

Influencer Viral (Pazarlama)

Sizin için uygun olduğunu düşündüğümüz influencer’lar ile viral reklam projeleri için iş birliği yaparak markanızın dijital dünyada konuşulmasını sağlıyoruz.

Influencer Deneyim (Pazarlama)

Influencer’ların ürün ya da hizmetlerinizi deneyimleyip takipçileriyle paylaşabilecekleri uygun ortamı hazırlıyor, deneyim odaklı pazarlama ile hedef kitlenize ulaşmak için gerekli adımları atıyoruz. Ne de olsa deneyim, her şeydir.

Influencer Hesap Yönetimi (Digital Menejerlik)

Dijital medya alanındaki deneyim ve uzmanlığımız doğrultusunda influencer hesap yönetimlerini gerçekleştiriyor, kalite ve performans odaklı yaklaşımımızla onları dijital dünyada bir adım ileri taşıyoruz.

Markaya Özel Influencer Yaratmak

İdeal influencer’ı bulmak yerine yaratıyoruz! Marka beklentileri ve amaçları doğrultusunda sıfırdan bir influencer hesabı oluşturuyor, belirlenen bir strateji doğrultusunda markayla özdeşleştiriyor ve yaratıcı projelerle destekliyoruz.

BAŞVURU

Tanıtım ve pazarlama alanında dinamik bir dönemden geçiyoruz. Bir gün önce işleyen dinamikler, bugün işlemeyebiliyor. İşin alfabesi sürekli değişiyor. İçinde bulunduğumuz dönemde dijital pazarlamada giderek ivme kazanan alanlardan biri ise Influencer Pazarlama. Yeni nesil kanaat önderi olarak adlandırabileceğimiz, dijital varlıklarıyla kitleleri etkileme gücüne sahip kişilerle iş birliği içinde gerçekleştirilen pazarlama çalışmaları, şirketler için son derece verimli kazanımlar sağlıyor. Siz de Influencer Pazarlama alanında bir atılım yapmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, deneyimli ekibimizle size hizmet vermeye hazırız. Formumuzu doldurup merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim