KREATİF & UX/UI

GENEL ANLATIM

Digital Exchange yaratıcı ekibi olarak markaların kendine has, sıra dışı dünyalarını inşa ederken daima yeniliklerin, ilklerin, dinamizmin ve hayallerin peşine düşüyoruz. Markaları var eden güçlü hikayelerin, onları doğru anlatan ve tüketicilerine ilham veren tasarımlarla mümkün olduğuna inanıyoruz. Global trendleri takip ediyor, markanızı dijital dünyada en doğru şekilde ifade etmenin modern yönlerini ortaya çıkarıyoruz. Her geçen gün artan rekabet koşullarında hedeflerinize yönelik yaratıcı işlerle kısa sürede birlikte büyüyoruz.

ÖZELLİKLER

Deneyimli ekibimizle sosyal medya mecraları için ürettiğimiz tasarımlarımızla birlikte; web sitesi, landing page, HTML5, infografik, e-mailing, işletme bloğu gibi çalışmalarımızla da ön plana çıkıyor, UX/UI ekibimizle kullanıcı deneyimini kusursuzlaştırmanın peşine düşüyoruz. Markalar için ürettiğimiz yaratıcı stratejiler doğrultusunda hedef kitleye uygun, dikkat çekici tasarımlarla işlerinizi büyütüyoruz. Detaylara önem veren, proaktif yapımızla ihtiyaçlarınızı tam isabetle tespit ediyor, çalışmalarımızla markanızı geliştirmeye olanak sağlıyoruz.

VERİMLİLİK

Dijitalleşen dünyada markaların tüketicilerle ilk karşılaşması web siteleri aracılığıyla oluyor. Kullanıcıların neredeyse %95’i, markalar hakkında ilk intibalarını web sitelerinden aldıklarını söylüyor. Bu sebeple verimliliği artırmak için yaratıcı tasarımın önemi ön plana çıkıyor.  Ayrıca markaların satış odaklı reklam kampanyaları, sosyal medyadaki varlıkları ve diğer dijital tasarımları da doğru hedeflenerek uygun maliyetle yüksek kazanç sağlamanın diğer yolları olarak sayılıyor. Bu doğrultudaki yaratıcı çalışmalarla markalarımızın verimliliklerini artırmalarını önceliğimiz olarak görüyoruz.

ÜRÜNLER

Web Sitesi Tasarımı

Markanızın dijital dünyadaki yüzü olan web sitenizi ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlıyoruz. Dünyadaki en yeni teknolojileri takip ediyor, işinizi geliştirecek yeni özelliklere web sitenizde yer veriyoruz.

Web Sitesi Yenileme

Web sitenizi tamamen değiştirmeden hedefleriniz doğrultusunda daha fazla trafik kazanmanız ve daha fazla lead almanız için gerekli değişiklikleri hızlıca yaparak, karlılığınızı artırmayı hedefliyoruz. Doğru tespit edilmiş küçük değişikliklerin büyük farklar yaratabileceğini biliyoruz.

Web Sitesi Planlama

Web sitesi tasarımınızı planlarken ilk önceliğimiz işinizi geliştirmek. Bunu yapmak için de araştırma, hedef belirleme, içgörü ve fikir oluşturma yöntemlerini kullanıyoruz.

Web Sitesi Kullanılabilirliğini Artırma

Dijital dünyada görünürlüğü sağlamanın kolay olmadığı bir dönemde yer alıyoruz. Bu süreçte rakiplerinizin önüne geçebilmeniz için web sitenizin kullanılabilirliğini artırıyor, sektörel rekabette size güç kazandırıyoruz.

Responsive Web Sitesi

Tablet ve mobil cihazların kullanımı her geçen gün artıyor. Web sitesi trafiğinin yarısından fazlası akıllı telefonlardan geliyor. Bu sebeple dilediğiniz taktirde web sitelerinizi mobil ve tablet uyumlu hazırlayarak her kullanıcıyı yakalıyoruz.

Landing Page Tasarımı

Bir ürün özelinde, bir projenizin tanıtımında veya markanızı ilgilendiren herhangi bir konuda spesifik içeriklerin bulunduğu ve kompakt yapıda landing page’ler tasarlıyoruz.

HTML5 Tasarım

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ediyoruz, dilediğiniz taktirde HTML5’in geniş dünyasında ürünler üretiyoruz. Banner’lardan web sitesi tasarımına her alanda HTML5 becerilerimize güveniyoruz.

İşletme Blog Tasarımı

İşletmelerin kendine özgü yapısıyla uyumlu, hedef kitlelerinin kullanıcı deneyimlerini dikkate alan, hem bilgilendirici hem de satış odaklı yapıda blog tasarımları yapıyoruz.

Sosyal Medya Tasarımı

Dinamik, etkileyici ve özgün tasarımlarla sosyal medya mecralarında yer alıyoruz. Sürekli değişen ve yenilenen trendlere uygun yapıda çalışmalarla hedef kitlenize ulaşıyoruz.

İnfografik Tasarım

İçeriği net ve anlaşılır bir tasarım diliyle veren, ihtiyaçları tam karşılayan infografik tasarımlarla hedef kitlenize bilgilendirici işler üretiyoruz.

E-mailing Tasarımı

En önemli pazarlama yöntemlerinden biri olan e-mailing için tasarımlarımızla hedef kitleyi yakalayan, kreatif çıtası yüksek e-mailing çalışmalar çıkarıyoruz.

Engelliler için Erişilebilir Web Sitesi Tasarımı

Kullanıcı deneyiminde hedef kitlenin istek ve ihtiyaçlarını gözetmeyi çok önemsiyoruz. Engelli kişilerin rahatlıkla kullanabileceği “engelsiz web sitesi” tasarımları yapıyoruz.

Instagram Story Tasarımı

Instagram hesaplarına hareket getiren, kullanıcıların en çok dikkatini çeken yapıda dinamik story tasarımları üretiyoruz.

Hızlı Web Tasarımı

Bazen zaman her şeydir, saatler bile bir işin başarısını etkileyebilir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda doğru tasarım yapılarından şaşmadan hızlıca web sitesi tasarımı yapıyoruz.

Web Sitesi Kullanıcı Deneyimi Analizi

Web siteniz kullanıcılara doğru deneyimi sunuyor mu? Uzun süre vakit geçirmelerini istediğiniz sayfalara şöyle bir bakıp geçiyorlar mı ya da aradıklarını kolayca bulabiliyorlar mı? Bütün kullanıcı deneyimin analizini yapıyor, gerekli değişiklikleri tespit edip önerilerle birlikte sunuyoruz.

VİDEO

SEKTÖREL KULLANIM

İnşaattan eğitime, finanstan dekorasyona her sektörün yaratıcı ihtiyaçlarının kendine özgü olduğunu biliyoruz. Kullanılan tasarım dilinden, renklere birçok alanda farklılıklar yaratarak, markamızın kendi sektörü içinde ön plana çıkmasını sağlıyor, aynı zamanda global kurallara da bağlı kalıyoruz. Dünyanın kabul ettiği çizgiler içerisinde yaratıcı ve yenilikçi işler üreterek hep bir adım önde olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

BAŞARI ÖYKÜSÜ

Ana hedef kitlesi yurt dışı olan Barut Hotels için global tasarım trendlerinden ilham aldığımız yenilikçi bir Instagram Story çalışması yaptık. Statik görsel ile otel videosunu birleştirerek hem otele hakimlik hissini uyandırdık hem de arka plandaki deniz sesiyle kullanıcılara atmosferi hissettirdik. Swipe up özelliğiyle web sitesine trafik sağladık. Böylece uluslararası standartlardaki ölçümlemelere göre etkileşim oranı, dönüşüm oranı ve algılanan kalite sıralamasında üst düzey sonuçlara ulaştık.

BAŞVURU

Dijital dünyada mecralar çoğalırken görünürlük azalıyor; marka mesajları yığının içinde kaybolma tehlikesi yaşıyor. Uygun hedeflemeyle birlikte doğru ve yaratıcı tasarımlar bu dünyada var olmanın ilk koşulu haline geliyor. Başarılarla dolu bir yolculuğa başlamak isterseniz, sizi bekliyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir konuda görüş belirtmek için formu doldurabilirsiniz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim