İyi bir sosyal medya pazarlaması için iki etmen gereklidir:

 1. Yüksek kaliteli içerik
 2. Tutarlı markalaşma

Ayrıca uygun tasarım çalışmaları olmadan da sosyal medya pazarlamanız eksik kalacaktır çünkü sosyal medya, markanız için görsel bir platformdur.

Sosyal Medya Tasarım Hizmetimiz ve deneyimli ekibimizle markanızı öne çıkaran sosyal medya tasarımı oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Tasarım Hizmetimiz ile sağladıklarımız;

 • Facebook, Twitter, YouTube ve daha pek çok sosyal medya platformunda varlığını geliştirmek isteyen şirketler için hazırlanmış özel sosyal medya tasarım planları
 • Sosyal medya profil ihtiyaçlarınızı karşılayan, detay ve ayrıntılara özen gösteren hem profesyonel hem de akıllı sosyal medya tasarım hizmetleri
 • Web siteniz ve marka standartlarınızla uyumlu özel sosyal medya profilleri, sayfaları ve uygulamaları

SOSYAL MEDYA TASARIM HİZMETLERİ

 • Deneyimli ekibimiz iyi tasarlanmış bir Facebook Sayfası, Twitter profili, Google+ başlığı ve diğerlerinin önemini bilir.
 • Çekici ve tamamen entegre bir şirket bloguna ya da bir sosyal medya sitesinde kendinizi temsil etmek için basit bir simgeye ihtiyacınız varsa, deneyimli sosyal medya tasarımcılarımız sizin için göz alıcı ve marka standartlarınızı karşılayan tasarımlar hazırlar.

Hangi Sosyal Medya Tasarım Hizmetleri Sunulur?

Sosyal Medya Tasarım Hizmetimiz aşağıdaki sosyal medya tasarım seçeneklerini sunmaktadır:

sosyalmedyatasarim

Twitter Arka Plan ve Başlık Tasarımı

-Bazı şirketlerin tweet'leri, web sitelerinden daha fazla görüntülenme alır. Bu sebeple gittikçe daha fazla kişi, ortak olacak, takip edebileceği ya da alışveriş yapacağı şirketleri bulmak için Twitter'ı kullanıyor.

-Twitter arka planınız web sitesi markalamanızla eşleşmezse, insanlar birinden diğerine gittiklerinde bağlantıyı kaybedebilir.

Her özel Twitter grafiği için şu kuralları izliyoruz:

 • Şirketin web sitesine uygun renk şeması
 • Gösterişli, akılda kalıcı arka plan resmi veya deseni
 • Arka planın sol tarafında veya başlık içinde yer alan geçici bilgi bölümü

Ziyaretçileri Twitter profilinize yönlendirmek için web sitenizde bir Twitter sayfasının olması da iyi bir fikirdir. Bu şekilde daha fazla kontrolünüz olur.

sosyalmedyatasarim

Facebook Profil Tasarımı

Facebook kullanıcıları Facebook üzerinden şirketlerle iletişim kurmayı severler. Deneyimli ekibimiz ile özel bir başlık görüntüsüne, simgesine ve diğer grafik öğelerine sahip çekici bir Facebook sayfası oluşturarak harika bir ilk izlenim bırakacağınızdan emin olabilirsiniz.

Facebook'un milyonlarca kullanıcısına ulaşabilmeniz için web sitenizdeki bilgileri Facebook formuna çevirmek gerekir. Bunun için de şu adımlar uygulanmalıdır:

 • İşletmeniz için bir Facebook profili oluşturma
 • Mevcut hayranlarınızı ve takipçilerinizi Facebook'ta size katılmaya teşvik etmek
 • Zamanında alakalı içerik sağlama

Facebook profiliniz çok sık güncellenmelidir. Ne zaman bir etkinliğiniz olursa, bir çalışanı işe aldığınızda, bir ödül kazandığınızda veya büyük bir sözleşmeniz varsa, bunu Facebook'a koymalısınız. Bu yöntem takipçilerinizin ilgisini çekmesini ve ilgilenmesini sağlar, ayrıca markanızı da insanların aklında ön planda tutar.

Sosyal Medya Tasarım Hizmeti

Şirket Blog Tasarımı

Bir şirket blogu, ekibinizin uzmanlıklarını göstermesine, ilginç içerik sunmasına ve bu içeriği sosyal medya kanallarınız aracılığıyla yaymasına izin verir. Ancak blogunuz tasarımıyla dikkat çekici değilse, ziyaretçilerinizin ilgisini üzerinizde tutmakta zorlanırsınız.

Deneyimli ekibimiz sunduğu Sosyal Medya Tasarım Hizmetiyle bloğunuzu gösterişli hale getirir ve web sitenizi özel kılan efektlerle, yeni grafiksel öğeleri birleştirerek ziyaretçilerinizi etkiler.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim