Küçük İşletmelere SEO Hizmeti

Küçük İşletmelere SEO Hizmeti nedir?

Günümüzde tüketiciler ve iş alıcıları, bir sonraki satın alımlarını bulmak, araştırmak ve yapmak için arama motorlarına güvenmektedir. Arama motoru optimizasyonu SEO ile, büyüyen markanız bu kullanıcılara satın alma yolculuklarında kritik bir anda ulaşabilir.

Küçük İşletmelere SEO hizmetimiz, ekibinizin o anı en üst düzeye çıkarmasına, daha fazla müşteri çekmenize ve daha fazla gelir elde etmenize yardımcı oluyor.

Küçük işletmelere yönelik SEO hizmetlerimizle, ülke genelindeki şirketlere gelir, potansiyel satış ve daha fazlasını kazanmalarında yardımcı oluyoruz.

Küçük İşletmelere SEO Hizmeti ne işe yarar?

Her küçük işletmenin kendine özgü ihtiyaçları vardır ve kimse bu ihtiyaçları sizden daha iyi bilemez.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin çoğunun pazarlama hedefleri yönünden ortak noktaları bulunur. Bu sebeple, markanızı büyütmek için hedeflerinize ve bütçenize uygun olanı seçmenizi sağlayan Küçük İşletmelere SEO Hizmeti sunuyoruz.

Küçük İşletmelere SEO hizmetimiz, gereksinimlerinize yönelik özel olarak uyarlanabilir.

küçükişletmelereSEOhizmeti

Küçük İşletmelere SEO Hizmeti neler içerir?

 1. Anahtar kelime araştırma, analiz ve optimizasyon
 2. Sunucu analizi ve raporlama
 3. Üç aylık içerik varlıkları bağlantıları veya uzun biçimli içerik oluşturma
 4. Google Analytics kurulumu, izleme, pano oluşturma ve raporlama
 5. Metin yazarlığı
 6. Özel bir hesap temsilcisi

Daha gelişmiş hizmetlerimiz aşağıdakileri içerir:

 1. Ek bağlantı kurma faaliyetleri
 2. Ek olarak üç aylık metin yazarlığı veya kopya ayarları
 3. Rakip analiz raporu
 4. Yinelenen içerik analizi raporu
 5. Belirli anahtar kelimeler için sıralamada haftalık güncellemeler
 • Küçük İşletmelere SEO hizmetimiz, benzersiz gereksinimlerinize uyacak şekilde özel olarak uyarlanabilir. İhtiyaçlarınızı veya hedeflerinizi açıklamak için bizimle iletişime geçmeniz halinde size uygun ve istediğiniz tüm özellikleri barındıran bir hizmet sunuyoruz.
 • Küçük İşletmelere SEO hizmetimiz, müşterilerimizin her birinin benzersiz gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Çalıştığımız işletmelerden bazıları yalnızca yerel maruziyet arıyor, bu yüzden web sitelerini yalnızca kendi bölgelerinde arama yapan kişilere göstermeyi içeren yerel bir SEO hizmeti sunuyoruz. Öte yandan, ülke çapında ve hatta dünya genelinde maruziyet arayan işletmelere bu ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmış bir SEO hizmeti sunuyoruz.
 • SEO planlarımızın her birine, çalıştığımız firmalara küçük işletmeleri hakkında sorular sorarak başlıyoruz. Amaçlarını, ihtiyaçlarını, web sitelerinin performansını ve işleriyle, ürünleriyle veya hizmetleriyle en alakalı olduğunu düşündükleri anahtar kelimeleri soruyoruz.
 • Oradan, web sitenizin markanıza uygun en anlamlı olan anahtar kelimeleri bulmadaki görünürlüğünü artırmak adına, en iyi yaklaşımın ne olacağını belirleyecek bir araştırma yapıyoruz. Ardından, uygulama önerilerimizi sunuyoruz.
 • İhtiyaçlarınıza bağlı olarak web sitenize uygun, en önemli anahtar kelimeleri içeren, en iyi duruma getirilmiş yeni bir metin yazmanızı ya da infographics veya blog gönderileri gibi içerikler kullanarak yüksek makamlı sitelerden web sitenize bağlantılar oluşturmanızı sağlıyoruz.
 • Her işletme SEO için farklı bir şeye ihtiyaç duyar. Bu nedenle, Küçük İşletmelere SEO Hizmetimiz benzersiz gereksinimlerinize ve hedeflerinize uyacak şekilde özelleştirildi.
 •  

küçükişletmelereSEOhizmeti

Neden Küçük İşletmelere SEO Hizmetini seçmelisiniz?

Küçük İşletmelere SEO Hizmeti, markanız için ideal bir seçimdir çünkü müşterilerimizle tek bir anahtar kelimeyi değiştirmeden önce amaçlarını ve ihtiyaçlarını anlamak için çalışıyoruz. Web sitenizin yalnızca trafiğini değil genel başarısını da artıracak, pazarlama hedeflerinizle bütünleşen uzun vadeli bir strateji geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Küçük İşletmelere SEO Hizmetimiz her biri özel bir hesap temsilcisiyle birlikte gelir. Bu hesap temsilcisi, soruları cevaplamak, yardım sağlamak ve ihtiyaç duyduğunuzda sizinle görüşmek üzere hazır olacaktır. Onları arayabilir veya bir e-posta gönderebilir ve anında yanıt alabilirsiniz.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim