GENEL ANLATIM 

Arama motorları günümüzde ticaretin vitrini halini aldı. Sektörünüzde ön plana çıkmak için bu vitrinde en iyi konumda yer almanız çok önemli. Digital Exchange olarak deneyimli ekibimizle en yaygın dijital pazarlama yöntemlerinden olan SEO ile web sitelerinin arama motorlarındaki performansını artırıyoruz. Hem organik olarak hem de reklam araçlarını kullanarak markalarımızın arama motorlarında üst sıralara çıkması için size en uygun stratejiyi kurguluyoruz.

ÖZELLİKLER

Sesli arama optimizasyonundan kurumsal SEO’ya kadar birçok farklı ürünü kullanarak SEO hizmeti veriyoruz. Bu hizmetin anlık olarak ölçülebilir ve değiştirilebilir özellikte olması sayesinde kampanyalara hemen müdahale edebiliyor, potansiyel müşterileri yakalayabiliyoruz. Kullanıcıların yaptığı aramaları doğru değerlendiriyor, anahtar kelime ve hedefleme çalışmalarımızla başarıya ulaşıyoruz.

VERİMLİLİK

SEO alanlarında verimlilik sadece bilgi ve deneyime bağlı değil aynı zamanda hızlı müdahalelerde bulunabilme becerisine de bağlıdır. Bu konudaki yetkinliğimizle hedeflenen başarıyı daha verimli bir şekilde yakalıyoruz. Araştırma, planlama ve raporlama adımlarıyla yanınızda olurken aynı zamanda maliyetlerinizi bizimle düşürebilir, daha verimli reklamları bizimle hayata geçirebilirsiniz.

ÜRÜNLER

SEO Hizmeti

Bu aslında genel bir konu, zaten üst kısımda bahsettik. Belki tekrar genel bi özet yapılabilir. Ama diğerleriyle çok tekrar etmesin.

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal şirketlerin birçoğu SEO hizmeti için aylık binlerce lira harcıyor. Bu rekabet koşullarında hedeflerinize ulaşmak ve rakiplerinizin önüne geçmeniz için kurumsal şirketlere özelleştirilmiş SEO hizmeti kullanmanız gerekiyor.

Küçük İşletmelere SEO Hizmeti

Küçük işletmelerin sektörde öne çıkmaları için SEO hizmeti veriyoruz. Markanıza uygun doğru stratejiyle kurguladığımız bu hizmetle uygun bütçelere sesinizi hedef kitlenize duyurabilir, işlerinizi bir ileri seviyeye taşıyabilirsiniz.

E-Ticaret SEO Hizmeti

SEO hizmeti online satışı artırmak konusunda en verimli yollardan biridir. Satışlarınızı artırmak için arama sonuçlarında öne çıkmanızı sağlarken aynı zamanda marka bilinirliğiniz konusunda size destek oluyoruz.

Yerel SEO Hizmeti

Yerel SEO hizmetiyle bölgenizdeki potansiyel müşterilerinizin sizi bulmasına yardımcı oluyor, alanınızda ilk akla gelen marka olmanız için çalışıyoruz. SEO hizmetinde yerel bir strateji kurgulamanın önemini biliyoruz.

SEO’lu Web Tasarım Hizmeti

Markanızın yüzü olan web sitenizi SEO’ya uygun şekilde tasarlayarak arama motorlarında ön plana çıkmasını sağlıyoruz. Günümüz dünyasında kullanıcıların çoğu markanızla web siteniz aracılığıyla tanışıyor. Bu sebeple SEO’lu web tasarım hizmetimizle işinizi geliştirmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

SEO Uyumlu Metin Yazarlığı Hizmeti

Arama sonuçlarında ön plana çıkmanız, satışlarınızı artırmanız ve ürünlerinize potansiyel tüketicilerinizin kolayca ulaşması için SEO uyumlu metin yazarlığı hizmeti veriyoruz. Blog yazılarından ürün özelliklerine her konuda doğru anahtar sözcükler kullanarak özel içerikler üretiyoruz.

Arama Motoru Pazarlama Hizmeti

SEO ve PPC gibi arama motoru pazarlama hizmetleriyle dijital reklamlarda verimliliğinizi artırıyor, hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Markanızı büyütmek ve karlılığınızı artırmak için tamamen şeffaf ve ölçümlenebilir bir hizmet sunuyoruz.

Performansa Dayalı SEO Hizmeti

Daha uygun fiyatlarla hedefinize yönelik reklam yapmak istiyorsanız performansa dayalı SEO hizmetini tavsiye ediyoruz. Tıklama başına maliyetle oluşturulan reklamların performans beklentilerinizi tam olarak karşılaması için deneyimli ekibimizle hizmet veriyoruz.

Sesli Arama Optimizasyonu

Sesli aramalar büyük ihtimalle düşündüğünüzden daha fazla tercih ediliyor. Araştırmalara göre 2021’de internet üzerindeki aramaların %50’si sesli şekilde yapılacak. Dijital dünya bu yöne ilerlerken sesli arama optimizasyonu hizmetimizle web sitenize kaliteli trafik almanızı sağlıyoruz.

E-Pazaryeri SEO Hizmeti

Markanızın tüketicilerin ilk tercihi olması için e-pazaryeri SEO hizmetimizle sizlere destek oluyoruz. Ürünlerinizin daha kolay ulaşılabilir olmasını sağlayarak satışlarınızı artırıyor, doğru anahtar kelimelerle arama sonuçlarında ilk sıralarda gelmenizi destekliyoruz.

IOS / App Store Arama Optimizasyonu

App Store’da uygulamalarınızın organik yolla daha kolay bulunabilmesi ve indirilebilmesi için arama optimizasyonu hizmeti veriyoruz. Uygulamaların yarısından fazlası Store’da arama yaptırıldıktan sonra indiriliyorken bu hizmeti kullanarak markanızı rakiplerinizin önüne geçirebilirsiniz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim