Web sitesi trafiğini artırmak, daha fazla müşteriye ulaşmak ve dönüşümleri artırmak istiyorsanız arama motoru optimizasyonu SEO hizmetimiz ile size yardımcı oluyoruz.

Geleneksel planlarımıza ek olarak, haftalık raporlama seçenekleriyle SEO planları da sunarak, paranızın tam olarak nereye gittiğini her daim bilmenizi sağlıyoruz.

Haftalık raporlama planlarımız haftada bir kez oluşturulan strateji raporlarını, haftalık strateji çağrısını yahut kampanya güncellemesini içerir.

Sizi, seçtiğiniz SEO planı ne olursa olsun özel raporlarla güncel tutuyoruz. Ancak, biraz daha fazla gönül rahatlığı aradığınız taktirde, haftalık raporlama planlarımızdan da faydalanabilirsiniz.

SEO Hizmeti

SEO Nedir?

Anahtar SEO Faktörleri

Web sitenizin arama sonuçlarındaki sıralamasını yükseltmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli SEO faktörlerinden bazıları şunlardır:

SEO anahtar gösterimi:

URL’lerinize, sayfa başlıklarınıza, meta açıklamalarınıza, başlıklarınıza ve site içeriğinize anahtar kelimeler ekleyin: Arama botları sitenizi taradığında, içeriğinizin konusunu tanımlamak için anahtar kelimeler ararlar. Bu, sitenizi alakalı arama sonuçlarında göstermelerine yardımcı olur. Sonuç olarak, web siteniz arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer aldığında, daha fazla kişi işinizi bulabilir ve sizinle iletişim kurabilir.

Alt özniteliklerini optimize edin:

Multimedya sisteminize alt etiketleri eklemek önemlidir çünkü arama motorları multimedya elemanlarını okuyamadığı için alt etiketler yani multimedya metin açıklamaları eklemek gerekir. Bu durum, arama motorlarının multimedya içeriğinizi daha iyi anlamasına ve dizine eklemesine yardımcı olur.

SEO Hizmeti

İçeriğinizi düzenli olarak güncelleyin:

Hem web site ziyaretçileri hem de arama motorları, yeni güncellenen, kaliteli içeriği sever. Web sitenizi düzenli olarak güncel tutmak, ziyaretçilerin ve arama botlarının geri gelmelerini sağlar. Düzenli web site güncellemeleri ayrıca, kendinizi sektörünüzde lider olarak belirlemenize yardımcı olabilir.

Teknik site öğelerini optimize etme:

Web sitenizin teknik öğelerini kodlama ve sayfa hızını optimize etmek için zaman ayırmanız faydalı olacaktır. Kodunuzu temizlemek ve sayfanızın en yüksek hızda yüklenmesini sağlamak, arama sonuçlarındaki sıralamanızı artırabilir ve insanları web sitenizde daha fazla zaman geçirmeye teşvik edebilir. Ayrıca, sayfa hızı aynı zamanda büyük bir mobil arama faktörü haline gelmektedir ve web siteniz, bir dizi cihaza hızlı bir şekilde yüklenebilir.

Duyarlı tasarımın uygulanması:

Kullanıcı dostu olma özelliğini arttırmak için, duyarlı tasarım yapmak isteyebilirsiniz. Duyarlı tasarımıyla, ziyaretçinin erişmek için kullandığı cihaz ne olursa olsun, web sitenizin harika görünmesini ve iyi performans göstermesini sağlayabilirsiniz. Başka bir deyişle, duyarlı tasarım akıllı telefon, masaüstü ve tablet kullanıcılarının web sitenizde de aynı deneyime sahip olmasını sağlar.

Gezinmeyi kolaylaştırın:

Arama motorları, ziyaretçilerine iyi deneyimler sunan siteleri ödüllendirmek ister. İnsanların ihtiyaç duydukları bilgileri web sitenizde bulabilmelerini sağlamak adına navigasyonunuzu kolaylaştırmanız gerekir. Navigasyonunuzu bağlantılarla karıştırmak yerine, yalnızca en önemli sayfalara bağlantı verip oradan, web sitenizin daha derinindeki diğer sayfalara link verebilirsiniz.

SEO Hizmeti

Kullanıcıların sorularını cevaplama:

Web sitenizin ziyaretçilerin sorularına değerli yanıtlar verdiğinden emin olmanız gerekir. Bunun için özel içerikler oluşturabilirsiniz. Sektörünüzdeki popüler konuları keşfetmek için anahtar kelime araştırması yaptığınızdan, soruları yanıtlamak ve kullanıcıların sitenizdeki deneyimini geliştirmek için yeni içerikler yayınladığınızdan emin olmalısınız.

Markanızla ilgili anahtar kelimeler için arama sonuçlarındaki sıralamanızı iyileştirmek istiyorsanız, başlangıç için SEO faktörlerine dikkat etmek ve web sitenizi optimize etmek iyi bir adımdır. Ancak SEO’nun sonuçlarını görmenin biraz zaman aldığını unutmamak, neticesinde beklemenin buna değdiğini bilmek gerekir.

SEO neden önemlidir?

Neden arama sonuçlarının en üstünde yer almak bu kadar önemli?

  1. İnsanlar arama motoru aracılığıyla bir ürün ya da hizmete ulaşmak istediğinde % 75’i sonuçların yalnızca ilk sayfasına bakıyor. Yani daha fazla müşterinin markanıza ulaşmasını ve sizinle iletişim kurmasını istiyorsanız, ilgili anahtar kelimeler ve kelime öbekleri için en iyi arama sonuçlarında yer almanız gerekiyor.
  2. Araştırmalar, organik arama sonuçlarının ilk sayfasının% 71'lik bir tıklama oranına sahip olduğunu, ikinci ve üçüncü sayfaların ise% 6'lık bir kombine tıklanma oranına sahip olduğunu gösteriyor. Bu oldukça ciddi bir düşüş.
  3. Arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alırsanız, web sitenizi daha fazla kişi bulup ziyaret eder. Bu, daha fazla müşteriye ulaşabileceğiniz ve işletmeniz için daha fazla gelir elde edebileceğiniz anlamına gelir.
Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim