İlk sayfa sıralaması için hızlı bir web sitesi zorunluluktur. Web siteniz yavaşladığında SEO kontrol aracımız ile sitenizi nasıl daha hızlı hale getireceğinize dair tavsiyeler alabilirsiniz.

URL Optimizasyon Kontrolü

Bir URL, arama motorlarının ve kullanıcıların web sitenize nasıl baktığını etkiler. SEO denetleyicimiz, URL’nizin biçimini, uzunluğunu ve optimizasyonunu sizin için değerlendirir.

seokontrolaracı

URL optimizasyonu için SEO Kontrol Aracı sonuçları:

Meta Etiket Değerlendirmesi

Meta etiketleriniz bir sayfanın performansını düşürebilir ya da bozabilir. Bir sayfanın meta etiketlerinin işareti kaçırıp kaçırmadığını SEO denetim aracımızla ölçebilirsiniz.

İçerik Notu

İçerik SEO'da temel unsurlardandır ve bu durum, kullanıcı ve arama motoru dostu içeriği çok önemli kılar. SEO puanınızla içeriğinizin uzunluğu, formatı ve optimizasyonu hakkında eyleme geçirilebilir bilgiler edinebilirsiniz.

Görüntü Optimizasyonu

Optimize edilmiş görüntülerle öne çıkabilirsiniz. Resimlerinizin alt etiketlere, SEO dostu dosya adlarına ve daha fazlasına ihtiyacı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Kod Analizi

Sitenizin arka ucu, ön uç kadar önemlidir. Web sitenizin tamamen SEO için optimize edilip edilmediğini SEO raporumuzla öğrenebilirsiniz.

Sayfa Bağlantı Denetimi

İçerik için geri bağlantı kazanmak, SEO'nun en büyük zorluklarından biridir. SEO Kontrol aracımız ve backlink checker ile sayfa içeriğinizin 15 saniye içinde nerede durduğunu görebilirsiniz.

Alan Adı

Etki alanı ya da web sitesi URL’niz kritik bir bileşendir. SEO kontrol aracımız, etki alanı uzunluğunuza ve daha fazlasına bakarak sizin için derin bir analiz yapıyor.

Mobil Dostu Kontrol

Dünya İnternet trafiğinin %50'den fazlası mobil cihazlardan geldiği için SEO Kontol Aracımız web sitenizin mobil dostu olup olmadığınızı kontrol ve test eder.

Sosyal Medya Denetimi

Sosyal medya, izin verirseniz içeriğinizin viral hale gelmesine neden olabilir. SEO raporumuzla nerede olduğunuzu bilmeniz adına sosyal paylaşım butonlarının varlığını denetler.

performansadayalıseohizmeti

SEO KONTROLÖRÜ VE SEO ANALİZ ARACI

Web sitenize daha fazla trafik çekmek ve işletmeniz için daha fazla gelir elde etmek istiyorsanız SEO raporlama aracımızla, SEO stratejinizdeki zayıf noktaları ortaya çıkarabilir, artılarını keşfedebilirsiniz.

Denetlemek istediğiniz sayfanın URL'sini ya da karşılaştırmak istediğiniz sayfaların URL'sini eklemeniz

Neden SEO stratejinizin denetlenmesi gerekir?

Günümüzün rekabetçi çevrimiçi pazarında, SEO stratejinizi denetlemeniz kritik öneme sahiptir ve bir SEO denetleyicisi, işlemi sorunsuz hale getirir.

Web sitenizi ve çevrimiçi içeriğinizi hedef kitlenize ulaşmak için optimize etmenize izin veren SEO, Google ya da Bing gibi arama motorlarının web sitenizi okumasını kolaylaştırmaya odaklanır. Ayrıca hedef kitleniz için orijinal ve değerli içerik oluşturmayı da vurgular.

Bu adımları uyguladığınızda, sayfalarınız arama motorlarında üst sıralarda yer alır.

Bununla birlikte, SEO olmadan ideal müşterinizle bağlantı kurmak zordur ve hedef kitleniz sizi çevrimiçi ortamda bulamadığında, bu durum aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli aksiliklere yol açar:

  • Site ziyaretçilerinizin sayısında azalma
  • Dönüşüm sayınızı azaltır
  • Hedef kitleler arasında marka bilinirliğinizi azaltır

Kısacası, işinizi dezavantajlı hale getiriyor ve rakiplerinize bir avantaj sağlıyor. SEO Kontrol Aracımızla yapılan detaylı bir analizle, web sitenizi arama motoru sonuç sayfalarının en üstüne çıkarmak için SEO stratejinizi yenileyebilirsiniz. Sonuç olarak web siteniz kullanıcıların dikkatini çeker.

SEO Kontrol Aracı Neler İçerir?

SEO denetim aracı aşağıdakileri içerir:

  1. Anahtar kelime optimizasyonu
  2. Backlink kurma
  3. Görüntü optimizasyonu
  4. Sayfa hızı optimizasyonu

Kontrol aracımız bu faktörleri değerlendirir. URL’nize ve web site hızına, ayrıca girdiğiniz anahtar kelimeler için sıralamada yardımcı olmak ve optimize edildiklerinden emin olmak adına sayfanızın başlığına, açıklamasına ve başlık etiketlerine bakar.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim