SEO’lu Web Tasarım Hizmeti

Markanızı yakalayan, dönüşüm oranlarınızı iyileştiren SEO’lu Web Tasarım Hizmetimiz ile işinizi büyütmek, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için gelirinizi artırmaya olanak sunuyoruz.

 

SEO’lu Web Tasarım Hizmeti ile başarınızı artırın

Günümüz dijital dünyasında, web siteniz tüketicilerin markanızla ilk etkileşim yeridir. Bu sebeple bir kullanıcının ilk izleniminin neredeyse yüzde 95'i web tasarımıyla ilgilidir.

Artık çok daha fazla marka web sitelerinin tasarımlarını yeniden değerlendiriyor. Siz de markanızın geri kalmaması için SEO’lu Web Tasarım Hizmetimiz ile web sitenizin başarısına yatırım yapabilirsiniz.

Ek olarak, geliştiricilerimizden bir veri tabanını tasarımınıza entegre etmesini, e-ticaret işlevini etkinleştirmesini ve daha fazlasını talep edebilirsiniz.

 

SEO’lu Web Tasarım Hizmeti neler içerir?

Ekibimiz web tasarım hizmetlerimizi şirketinize ve benzersiz ihtiyaçlarına göre düzenler bu sebeple hizmetlerimizin her özelliğini şirketinize, ürününüze, hizmetinize ya da hedeflerinize göre özelleştirebilirsiniz. Böylece ortaya hem markanızın hem de ziyaretçilerinizin sevdiği bir web sitesi çıkar.

seoluwebtasarımhizmeti

SEO OPTİMİZASYON

Web sitenizin ya da yeniden tasarlama planınızın sonuçlarını en üst düzeye çıkarmanın yanı sıra, dijital pazarlama stratejinizi de iyileştirerek web sitenizin arama motoru optimizasyonu SEO için en iyi uygulamaları takip etmesini sağlıyoruz.

Arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama, hedef kitlenizdeki kullanıcılar arasında daha yüksek görünürlükle ilişkilidir. Daha iyi görünürlük sayesinde alakalı arama sonuçları için web siteniz değerli mağazalardan daha çok tıklama ve trafik kazanabilir, bu da size daha fazla mağaza ziyareti, çevrimiçi satın alma ve fiyat teklifi talebi olarak dönüş yapar. Ekibimizin çalışmaları web sitenizin hem iyi görünmesini sağlar hem de arama sonuçlarında daha iyi sonuçlar verir.

 

WEB SİTESİ SAYFALARI

Web tasarım hizmetimiz ve uzman ekibimizle web sitenizin sayfalarını oluşturmak için çalışıyoruz.

Tasarımcılarımız şirketinizin hedef kitlenize ulaşmak, bilgilendirmek ve dönüştürmek için ihtiyaç duyduğu web sayfalarını oluşturuyor. Aynı zamanda stratejinizi geliştirmek için içerik pazarlama hizmeti de sunuyoruz.

 

Özelleştirilmiş stil

Web tasarım hizmetlerimiz sınırsız stil seçenekleri içerir çünkü web sitenizin markanızı yakalaması esastır. Örneğin, şirketiniz ürünlerinizin kalitesini ve fiyat aralığını vurgulayan sofistike bir tasarıma ihtiyaç duyuyorsa, ekibimiz sizin için bunu başarabilir.

Çevrimiçi bir teklif talep ederken stil tercihlerinizi paylaşmanızı öneririz. Özel proje yöneticiniz işinizi, hedeflerinizi ve vizyonunuzu öğrenmek için zaman harcayacaktır. Bu yöntem, web tasarım ekibimizin markanız için özel, benzersiz bir web sitesi oluşturmasını sağlar.

 

WEB SİTESİ METİN YAZARLIĞI

 • Maksimum etki için, web tasarım hizmetlerimizle birlikte web sitesi metin yazarlığı da sunuyoruz. Deneyimli metin yazarlarımız ile web sitesi ziyaretçilerini çeken ve dönüştüren merak uyandırıcı metinler oluşturuyoruz.
 • Web sitemizin metin yazarlığı hizmetlerinin bir parçası olarak, web sitenizdeki metinleri SEO için optimize ediyoruz. Dijital pazarlama uzmanlarımız, metin yazarlarımız için web sayfalarınızı optimize etmek amacıyla kullandıkları işletmeniz, sektörünüz ve web sayfalarınız için yüksek değerli, alakalı anahtar kelimeleri araştırır.
 • Tüketiciler bu anahtar kelimeleri aramalarında kullandıklarında, web siteniz arama sonuçlarının en üstünde görünür. Kullanıcıların yüzde 75’i arama sonuçlarının ilk sayfasını geçmediğinden dolayı bu gerçekten büyük bir sonuçtur. Aslında, tüm arama trafiğinin yüzde 30’undan fazlası ilk arama sonucuna gider.

seoluwebtasarımhizmeti

DUYARLI TASARIM

 • Web sitemiz tasarım hizmetleri aynı zamanda duyarlı tasarım seçeneği de sunar. Bu seçenek, web'de gezinmek için tabletlerini ya da akıllı telefonlarını kullanan müşterilerin bulunabileceği mobil kullanıcıları destekler.
 • İnternet’in trafiğinin yüzde 50’sinden fazlası mobil kullanıcılardan geldiği zaman, hareket halindeki kullanıcılara destek sağlamak zorunludur. Ayrıca, Google artık mobil ilk dizini takip ettiğinden, web sitelerini bir masaüstü kullanıcısı değil mobil bir kullanıcı açısından tarar ve görüntüler.
 • Web siteniz mobil kullanıcıları desteklemiyorsa, Google bunu görür ve arama sonuçlarındaki sıralamanızı değiştirir. Bu durum, daha düşük bir sıralamaya yol açarak sitenizi arama sonuçlarının ikinci sayfasına ve hedef kitlenizden uzağa itmeye zorlayabilir. Duyarlı tasarım seçeneğimizle, bu durumun markanızın başına gelmesini önlüyoruz.

 

Neden profesyonel web tasarım hizmetlerine yatırım yapmalı?

 1. Profesyonel web tasarım servislerinin değerinden emin değilseniz, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır. Örneğin, dönüşüm oranlarınızı, rekabet gücünüzü ve arama sıralamanızı artırabilirsiniz. Hepsi, kârınız, pazar payınız ve büyümeniz üzerinde doğrudan ve olumlu bir etkiye sahip olabilecek sonuçlardır.
 2. Kullanılabilirliği düşük, eski bir web sitesine sahipseniz, bu durum kullanıcıların ilk izlenimini etkiler. Bu ilk izlenim yalnızca şirketinizle ilgili görüşlerini değil aynı zamanda bulunduğunuz yeri ziyaret etme, ürününüzü satın alma ya da e-posta bülteninize katılma konusundaki kararlarını da şekillendirir.
 3. Sezgisel ve aynı zamanda modern olan kullanıcı dostu bir web sitesi ile tüketiciler açısından olumlu bir ilk izlenim yaratabilirsiniz. Bu izlenim, kullanıcıların ertesi gün mağazanızda durmak suretiyle, ekibinizi arayarak bir teklif yapmak ya da e-posta bülteninize abone olmak amacıyla dönüşüm yapma olasılığını artırabilir.
 4. Güzel bir web sitesi oluşturmak, yeni müşteriler kazanmanın ilk adımıdır.
 5. Web sitenizin görünümü ziyaretçilerinize şirketiniz hakkında sözlerinizden daha fazlasını anlatır.
 6. Modern tasarım öğelerini, optimize edilmiş görüntüleri ve diğer multimedyayı içeren bir site, müşterileri dönüştürmek konusunda eski web sitelerinden çok daha iyidir.
Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim