Web sitenize yüzlerce ziyaretçi çekiyor fakat müşterilere veya potansiyel müşterilere dönüşmediklerini düşünüyorsanız çözüm olarak web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü arttırmanız gerekebilir.

SEO paketlerimiz yalnızca web sitenizin trafik kalitesini yükseltmekle kalmaz aynı zamanda şirket bilincini, müşteri güvenini, tüketici sadakatini, dönüşümleri ve pazarlama paralarınızın toplam getirisini artırır.

Herkese uyacak şekilde çerez kesici çözümler sunmak yeterli olmadığından ihtiyaçlarınız için en iyi SEO paketini seçebilmeniz adına bir dizi hizmet sunuyoruz. Bir SEO çevrimiçi pazarlama paketi seçtiğinizde, işletmenize dair özel hedeflerinizi belirlemek üzere doğrudan sizinle birlikte çalışıyoruz.

seopaketleri

SEO Paketlerimiz Neler İçeriyor?

Arama motoru optimizasyon paketlerimiz SEO için eksiksiz bir çözüm sunmakla beraber şunları içerir:

 1. Anahtar kelime araştırması
 2. Anahtar kelime optimizasyonu
 3. Google My Business optimizasyonu
 4. Meta etiketi optimizasyonu
 5. Google Analytics kurulumu ve trafik analizi
 6. Web sitesi site haritası kurulumu
 7. Özel 404 sayfa düzeni
 8. SEO metin yazarlığı
 9. İçerik tanıtımı
 10. Web telefon görüşmesi takibi
 11. Üç aylık raporlama

 

SEO paketlerimizle, web sitenizi optimize etmeyi ve rekabetçi arama sonuçlarında sıralama yapmayı kolaylaştırıyoruz.

İşinizin büyümesine yardımcı olmak amacıyla şirketinizin telefon görüşmelerine, mağaza içi ziyaretlere, teklif taleplerine ve satın almalara yol açabilecek değerli arama sonuçlarında sıralanmasına ve görünmesine yardımcı olan bir strateji geliştirmek için ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

SEO paketlerimiz, sektör fark etmeksizin markanıza uyacak şekilde tasarlanmıştır ve en değerli içeriğinizi Google arama sonuçlarının en üstüne çıkarmak için gereken her şeyi sağlar.

SEO paketleri, başlangıçta tam olarak ihtiyacınız olanı sunar, kampanyanızı besler ve başlangıçtaki başarılarından sonra uzun süre çalışmaya devam ettiği için de değer sağlar.

seopaketleri

Anahtar kelime araştırması:

Anahtar kelime araştırması yaparak kampanyanız için en iyi anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı oluyoruz. Kampanyanızı optimize ederek içeriğinizin doğru potansiyel müşterileri çekmesini sağlıyoruz.

Google Analytics kurulumu:

Kampanyanızın nasıl olduğunu görmenizi istiyoruz ve bu yüzden ekibimiz, kampanyanızın performansını izlemek için Google Analytics kurulumunu sağlar. Kurulumun içinde görüntü uygulama ve optimizasyonundan, site haritası kurulumuna kadar her şey bulunmaktadır.

Devam eden üç aylık raporlar:

Ekibimiz sizi döngüde tutmak istediği için anahtar kelime raporlama, aylık yatırım getirisi (YG), trafik raporlama ve hedef raporlama barındıran SEO paketlerimizle üç aylık raporlama sunuyoruz.

Neden bir SEO paketine yatırım yapmalı?

Tüm çevrimiçi deneyimlerin yüzde 93'ünün bir arama motoruyla başlamaktadır. Birçok kişi, işletme, bilgi ve daha fazlasını bulmak için arama motorlarına güvenir. Kaliteli bir arama motoru optimizasyonu (SEO) paketine yatırım yaparak, bu potansiyel müşterileri işletmenize yönlendirmeye yardımcı olabilirsiniz.

seopaketleri

SEO Paketlerinin Avantajları

 • Kullanıcılar arama yaptıkları zaman onlara ihtiyaç duydukları şeyi sağlayacak saygın işletmeleri ya da web sitelerini arıyorlar. SEO, içeriğinizin doğru kullanıcılara doğru zamanda doğru şekilde ulaşmasını sağlar.
 • İçeriğinizi sonuçların ön sayfasına yönlendirdiğiniz için SEO, güven ve yetki kazanmanıza da yardımcı olur. İnsanların yüzde 75'inin sonuçların ilk sayfasını geçmediğini göz önünde bulundurursak, potansiyel müşteriler çekmek istiyorsanız ilk sayfada olmanız çok önemlidir.
 • Kullanıcılar Google’ın ilk sıraya en iyi arama sonuçlarını koyacağına güveniyor. İşletmeniz ilk sıralardaysa yani en iyi arama sonuçlarında görünüyorsa, kullanıcıların gözünde güveninizi ve yetkinizi artıracaksınız. Çünkü kullanıcılar aynı zamanda onlara yardımcı olabilecek değerli bilgilere sahip olduğunuzda size güvenirler.
 • Güven ve otorite oluşturmak uzun olduğu kadar zor bir süreçtir. Müşteri adayları size güvendikleri zaman, dönüşüm yapmaya daha hazır olur ve rekabet içinde sizin markanızı seçme olasılıkları artar. Yani SEO paketlerimiz markanızın dönüşüm kazanması için harika bir yoldur.
Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim