Shopify, bulut tabanlı, tüm cihazlarınızdan erişebileceğiniz ve herkesin çevrim içi mağaza kurmasına, ürünlerini satmasına olanak sağlayan, abonelik sistemi ile çalışan bir platformdur. Bu platformun en büyük avantajı, yazılım programlama bilginiz olmadan kendi web sitenizde online mağazanızı kurup satış yapabilmeniz.

 Shopify, hayalinizdeki işi hızlı bir şekilde başlatmanın ve müşterilerinize nerede olurlarsa olsunlar satış yapmaya başlamanın bir yolunu sunan bir ticaret platformudur. Satış noktası uygulaması özelliği ve bir başka özellik olan Shopify POS'u kullanarak fiziksel konumlarda satış yapma seçeceği de sunmaktadır. 

 

 shopifydanışmanlıkhizmeti

Hem online mağazası hem de fiziksel mağazası olan bir Shopify kullanıcısıysanız envanteriniz ve stoğunuz senkronize edilir, böylece mağazalarınızı herhangi bir cihazda tek bir hesaptan yönetebilirsiniz.

En kısa tabiriyle Shopify, müşterilerinize dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar dokunabileceğiniz, satış yapabileceğiniz bir ticaret platformudur. Mağazanızı özelleştirmek ve hatta sıfırdan oluşturmak istiyorsanız Shopify App Store ve API’leri işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. 

 

Shopify Size Hangi Avantajları Sunuyor? 

 Bir işletme sahibinin temel görevleri; ürünleri müşterilere sunmak, müşterilerle etkileşim kurmak, ödeme almak ve ürünü kargolamaktır. Aynı zamanda finans ve operasyonlarını yönetmesi de gerekmektedir. Bazı işletmeler, bu etkinliklerin her birini yönetmek için farklı araçlar kullanır, farklı sistemleri ve verileri bir araya getirmek için ise çok fazla zaman ve para harcar.

İşte burada devreye Shopify'ın avantajları girer. İhtiyacınız olan tüm iş araçlarını sizlere tek bir yerde sunar. Shopify, işletmenizin çalışmasını sağlamak için istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz diğer iş süreçlerini kolayca yönetebileceğiniz ve işlerinizi kolaylaştırabileceğiniz bir platformdur.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim