Neden Snapchat Reklam Hizmetinden yararlanmalıyım?

 

Snapchat özellikle genç kitlelere ulaşmayı hedefleyen İsletmeler için uygun bir reklam kanalıdır. Tecrübeli ekibimizin yöneteceği, snapchat reklamcılık hizmetlerine yatırım yaptığınız takdirde yalnızca genç kitlelere değil, Instagram’da bulunmayan potansiyel yeni müşterilere de ulaşmış olursunuz. Otalama oturum süresinin 30 dakika olduğu Snapchat, sunduğu orijinal reklam içerikleriyle, işletmeniz için hala uygun bir platform olabilir.

 

Reklam Hedefinizi Belirleyin!

 

Snapchat reklam hizmetini kullanarak, reklamlarınızın kullanıcıyı ne tarafa yönlendireceğine karar verebilirsiniz.

 

·      Siteye Yönlendirme: Snap kullanıcılarını web sitenize yönlendirir.

·      Arama & Mesaj: Snap kullanıcılarını, işletmenizi armaya veya mesajlaşmaya yönlendirir.

·      Uygulama İndirme: Snap kullanıcılarını uygulamanızı indirmeye yönlendirir.

·      Uygulamaya Yönlendirme: Snap kullanıcılarını uygulama sayfanıza yönlendirir.

 

Snapchat Reklam Türleri

 

İnsanlar Snapchat’e göz attığında her gün on binlerce yeni hikâye ve içerik ile karşı karşıya gelirler. Bu içerikler gün içerisinde çok kez yenilenir. Güncel trendler takip edilerek, markanıza ait reklam kampanyasının, diğerlerinin arasından seçilmesini istiyorsanız bize güvenebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz, başarılı bir reklam kampanyası yürütmek için gerekli olan yardımı sağlayacaktır.

 

snapchat

 

Kampanyanızla birlikte kullanabileceğiniz pek çok reklam türü vardır. Bunların bazılarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz

 

·      Bağlantı Reklamları: Bu reklamlar hikayelerin ortasında görünür ve kullanıcıları bir web sitesine, videoya veya uygulamaya yönlendirebilir.

·      AR Lensler: Bu reklamlar kullanıcı ekranını açtığında, kullanıcı ile   birlikte hareket edebilen animasyonlu filtrelerdir.

·      Snapchat Geofilters: Belirli bir bölgede yayın yapabilmenizi sağlayan Geofilter Filtreleri, lokasyon bazlı yayın yapmanıza olanak sağlar.

·      Uygulama reklamları: Bu reklamlar aracılığıyla 10 saniyelik kısa videolar oluşturabilir, kullanıcıları App Store ya da Google Play’de bulunan uygulamanıza yönlendirebilirsiniz.

·      Hikaye Reklamları: ‘’Keşfet’’ alanının ‘’Sizin İçin’’ bölümünde görebileceğiniz bu reklamlar, diğer kaynaklardan gelen içeriklerin yanında bulunur. Yayınlanan içerikler, diğer paylaşımlara da uyacak biçimde düzenlenir.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim