Huninin Ortası (MOFU) ve Huninin Altında (BOFU) İçerik

  1. Pazarlama stratejilerinin çoğu şirketinizi müşterinize bloglar, videolar ve diğer temel içerikler yoluyla tanıtmaya odaklanır. Ancak satın alma sürecinde müşterilerinize hitap edecek içeriğe ihtiyacınız vardır. Bu yöntemle potansiyel müşterilerinizi satış huniniz boyunca hareket ettirebilirsiniz.
  2. Şirketiniz ve özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanan TOFU & MOFU & BOFU İçerik Hizmetimiz, SEO yöntemlerini de kullanarak mümkün olan en fazla müşteri ve ziyaretçiyi çekmek için optimize edilmiştir.
  3. Müşteri adaylarınız bir pazarlama stratejisiyle web sitenize yöneldikten sonra onları nitelendirmeye başlamanız gerekir. TOFU & MOFU & BOFU İçerik Hizmetimiz kaliteli adaylarınızı diğerlerinden ayırarak huni içerik stratejilerinin ortası ve altında, bu nitelikli potansiyel müşterilerin ve tüketicilerin bulunması daha fazlasını hedeflemenize ve satışa dönüştürmenize yardımcı olur.
  4. TOFU & MOFU & BOFU İçerik Hizmetimiz; içerik oluşturma, web sitenize ekleme ve optimizasyon içerir. Sitenizi analiz ederek, hedeflerinizi öğreniyor ve satış huninizin orta ve alt aşamalarında potansiyel müşterileri hedefleyen içerikler oluşturuyoruz.
  5. Sonrasında TOFU & MOFU & BOFU İçerik Hizmetimizin ilk üç ayı tamamlandıktan sonra, web sitenizi satış hunisi hedeflemesinin devam eden orta ve alt seviyesine göre optimize etmek için sizinle birlikte çalışmaya devam ediyor ve dönüşüm oranı optimizasyonumuz (CRO) ve A / B testimizle yapıyoruz. Bu yöntemle eylem ve açılış sayfalarına yapılan aramaların doğru satış noktalarında doğru ziyaretçilere ulaşmasını sağlıyoruz.

TOFU & MOFU & BOFU İçerik Hizmeti

TOFU, MOFU ve BOFU İçeriği Nedir?

Satış süreci, şirketler için bir huniye benzer. Liderler huni boyunca ilerledikçe, niteliksiz ya da ilgisiz olanlar elenir. Bunun yanı sıra şirketinize uygun olmayan potansiyel müşterilerden bazıları huniden ayrılmayabilir. Bu potansiyel müşterilerin daha fazlasını satış sürecinizde tutmak için ihtiyaçlarını karşılayan, sorunlarını çözen ve onları doğru çözüm olduğunuza ikna edecek iyi hedeflenmiş bir içeriğe ihtiyacınız vardır ve TOFU & MOFU & BOFU İçerik Hizmetimiz bu ihtiyacınızı karşılar.

TOFU & MOFU & BOFU kısaltmaları sırasıyla satış hunisinin üst, orta ve alt taraflarını gösterir.

Tüketicilerin, satış hunisinden geçerken farklı beklentileri, soruları ve istekleri vardır. TOFU içeriğin en başında ortaya çıkar ve daha az spesifik olarak hedeflenmiştir. MOFU ve BOFU'ya özel içerik sunarak, müşterilere onların özel gereksinimlerini karşılayabileceğinizi gösterir.

 MOFU ve BOFU İçerik Planları

Daha fazla satışı dönüştürmek ve kapatmak için tasarlanmış, sektörünüze ve satış dönüşüm huninize özgü içerikler oluşturmak TOFU & MOFU & BOFU İçerik Hizmetimizin bir parçasıdır. Bunun için gerekli olanlar:

  • İşinizin güvenilir ve sektörde yetenekli olduğunuzu göstermek için örnek olay incelemelerinin oluşturulması
  • Sektörünüzle ilgili ileri eğitim olarak hizmet verebilecek uzun biçimli bir içerik
  • Metin yazarlığı

Her endüstri birbirinden farklıdır. İşte bu sebeple sürecimize, özel ihtiyaçlarınız ve satış süreciniz üzerinde araştırma yaparak başlıyoruz. Kapsamlı bir pazarlama stratejisi oluşturmak için satış sürecinizi, rakiplerinizi, anahtar kelimelerinizi, web sitenizi, stratejinizi, pazarlama yöntemlerinizi ve mevcut içeriği derinlemesine inceliyoruz.

tofu-mofu-bofu-içerik

Uzun Süreli İçerik Parçaları

Uzun biçimli bir içerik, derinlemesine bir blog yazısı, iyi araştırılmış bir makale ya da sektörünüzle alakalı başka bir parça olabilir, arama motorları, uzun formlu bu içeriklere bayılır ve akabinde satışlara yol açar. Müşteri adayınızla yakınlık kurmak için uzun formlu içeriğinizin bilgilendirici ve yardımcı olması çok önemlidir. Bu noktada, deneyimli metin yazarlarımız uzun formdaki içerikleri planınız dahilinde sizin için yazacaktır.

A / B Testi ve Dönüşüm Analizi ile İçeriğinizi Geliştirme

Web sitenizin, açılış sayfalarınızın ve içeriğinizin olabildiğince başarılı olup olmadığını belirlemek için devam eden A / B testlerini kullanıyoruz. Farklı düğme renklerinin sonuçlarını karşılaştırmak ya da bir açılış sayfasının yeniden yapılandırılması gibi basit değişiklikler içeren bu testler planınızın bir parçası olarak dahil edilmiştir ve onları ayarlayıp, izlemek ve sonuçları incelemek için sizinle birlikte çalışıyoruz.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim