Profesyonel web videoları ziyaretçilerinizle aranızda güven oluşturma konusunda ilgi çekici, alakalı ve etkilidir. Video Prodüksiyon Hizmetimiz, müşterilerinize bu özellikte içerikler sunmayı hedefler.

Günümüzde ürünlerin, satış yapma olasılıklarının onları destekleyen video içerikleri varken daha yüksek olduğu çok açıktır. Ürün videosu izleyen ziyaretçilerin yüzde 73'ü satın alacak ve video sunan şirketlerin müşterileri tarafından daha güvenilir olduğu görülüyor. Tüketicilerin büyük çoğunluğunun bilgi aradığı şekilde şirketinizi müşterilere sunma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Video pazarlaması neden önemlidir?

 1. Video pazarlama, işletmeniz için sayısız avantaj sunar. Sitenizdeki etkileşimi artırmak istiyorsanız, Video Prodüksiyon Hizmetimiz size yardımcı olabilir. Yapılan araştırmalar, müşterilerin metin bloklara oranla videolarla etkileşime girme ihtimalinin 10 kat daha fazla olduğunu gösteriyor.
 2. Bu sebeple sitenize video eklemek, insanları daha fazla zaman geçirmeye teşvik edecek ve bir o kadar da içeriğinizle etkileşimde bulunacaklardır. İnsanlar sitenizde ne kadar fazla zaman geçirirlerse, işletmeniz hakkında o kadar çok şey öğrenecekler ve sonucunda, ürünleriniz ya da hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizinle iletişim kurma olasılıkları artacaktır.
 3. Web sitenizde daha fazla zaman geçirildiğinde ve aynı zamanda insanlara değerli bilgiler sunduğunuzda arama motorları da durumunuzdan haberdar olur ve sitenizi arama sonuçlarında daha üst sıralarda tutar. Sitenize özel videolar eklemek yalnızca ziyaretçilerin ilgisini çekmekle kalmaz, sitenizin Google arama sonuçlarının ilk sayfasında sıralanma olasılığının 53 kat daha fazla olmasını sağlar.
 4. Video Prodüksiyon Hizmeti dönüşümlerinizi de etkileyebilir. Açılış sayfalarına video eklemek, dönüşüm oranlarını yüzde 80 artırabilir. Açılış sayfanız her ay 50 müşteriyi dönüştürürse, sayfaya bir video eklemek dönüşümlerinizi neredeyse iki katına çıkarabilir ve bu da size 40 ek dönüşüm kazandırabilir.

video-prodüksiyon-hizmeti

Neden Video Prodüksiyon Hizmetinden Yararlanmalısınız?

 1. Video Prodüksiyon Hizmetimiz ile müşterilerimize videoları web sitelerinin içeriğine dahil etme seçeneği sunuyor ve endüstrilerinin taleplerini yerine getirmek isteyen müşteriler için rekabet üstünlüğü sağlıyoruz.
 2. Web videoları önde gelen pazarlama aracıdır. Video Prodüksiyon Hizmetimiz standart metin tabanlı bir siteyi etkileşimli ve eğlenceli bir alternatif haline getirmeyi mümkün kılıyor.
 3. Multimedya kullanımını, özellikle de videoları, web sitenize entegre ederek, görsel görüntüleri, sözlü kelimeyi, müziği ve metni kullanarak mesajınızı çoklu seviyelerde iletme olanağına sahip oluyorsunuz.

Müşterilerimiz için web videolarının avantajları;

 • Artan satışlar
 • Azalan müşteri hizmetleri giderleri
 • Artan harekete geçirme oranları

Videolar web sitenizi geliştirir, ziyaretçilerinizi meşgul eder ve neticesinde de daha fazla ilgi hatta dönüşüm sağlar.

video-prodüksiyon-hizmeti

Sosyal Medya Videoları

Kitlenizin markanızla iletişim kurmasını sağlamanın en iyi yollarından biri, sosyal medyaya video eklemektir. Video Prodüksiyon Hizmetimizden yararlanarak sadece ürünleriniz, hizmetleriniz ve işiniz hakkında daha fazla ses getiren videoları yayınlamakla kalmaz, ürünlerinizi satmanıza yardımcı olacak video reklamlar da oluşturabilirsiniz.

Bir sosyal medya videosu neler başarabilir?

 • Belirli bir ürün veya hizmet hakkında kullanıcıları bilgilendirir
 • Kullanıcılara belirli bir ürünün nasıl kullanılacağını gösterir
 • Kullanıcılara bir ürünün nasıl yapıldığını gösterir
 • Belirli bir servise neyin dahil olduğunu söyler
 • Kullanıcıları neden ürün ya da hizmetinize ihtiyaç duyduklarına dair bilgilendirir
 • Kullanıcıları markanız ve sizi benzersiz yapan şeyler hakkında bilgilendirir

Sürekli gelişen sosyal medya dünyası her gün daha karmaşık hale geliyor ve bu yüzden amacınıza ulaşmak zor olabiliyor. Video Prodüksiyon Hizmetimiz, sosyal medya platformlarında video içeriğinin tam olarak nasıl pazarlanacağını belirleyerek, işinizin büyümesine yardımcı olmayı hedefliyor.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim