Çevrimiçi varlığınızı oluşturmak, müşterilerinizi korumak ve sonuçta işinizi büyütmek istiyorsanız, web sitenizin güvenli olduğundan emin olmak mutlak bir zorunluluktur.

Web Sitesi Güvenlik Taraması ve Denetimi

Web sitenizin şu anda bilgisayar korsanlarına ve virüslere karşı savunmasız olma olasılığı, fark edebileceğinizden çok daha yüksektir. İhtiyacınız olan şey, Web Site Güvenliği Analizi hizmetimiz ile deneyimli ekibimizin sunduğu web sitesi güvenlik analizi testidir. Web sitenizi şu yollarla koruyoruz:

 • Web sitenizin E-ticaret veri tabanlarına sızmasını önleme
 • Endüstri standartlarına uyan rutin güvenlik güncellemeleri çalıştırarak web sitesi kodunuzun ve fiziksel güvenliğinizin sağlığını koruma
 • Kullanılabilir güvenlik açıklarını ayrıntılı bulgular ile analiz etme ve anında temizleme yardımı sağlama

websitegüvenlik

Her gün, bilgisayar korsanları, Internet'teki meşru e-ticaret sitelerinin veri tabanlarına sızmak için yorulmadan çalışır ve şaşırtıcı bir hızda başarılı olur. Sunucularınız, web sitesi kodu ve fiziksel güvenlik modern standartlara uymuyorsa, şirketinizin web sitesi işlemleri için güvenliği tehlikeye girebilir.

Ekibimiz sunduğu hizmet ile kuruluşunuzda veya e-ticaret şirketinizde web sitesi işlevlerinin tam güvenliğini teşvik etmek ve web sitenizin saldırılara karşı savunmasız kalmasını önlemek için bu yaygın sorunlara çözümler geliştirmiştir. Web sitesi güvenlik analizimiz, web sitenizi tam olarak denetlemek ve sahip olabileceği tüm güvenlik açıklarını bulmak için tasarlanmıştır.

En Son Koruyucu Önlemlerle Web Sitenizin Her Zaman Güncel Olmasını Sağlayın

Özellikle bir e-ticaret web siteniz varsa, işiniz web sitenizin ne kadar iyi performans gösterdiğine bağlıdır. Bu nedenle önleyici tedbirlerin her zaman güncel olmasını sağlamak için periyodik olarak web güvenlik taramaları yapmanızı öneririz. Sunduğumuz Web Site Güvenliği Analizi hizmeti ile web sitesi güvenlik analizörümüz bunu ve daha fazlasını yapabilir.

Ziyaretçileriniz e-ticaret sitenizden alışveriş yaptığında, web sitenizin güvenliğini size son derece özel bilgiler sağlayacak kadar güveniyorlar. Bu gizli bilgileri müşterilerinizin korunması ve işletmenizin geçim kaynakları için düzenli web güvenliği taramaları, denetimleri ve diğer web sitesi güvenlik analizleriyle korumak son derece önemlidir.

Web Sitesi Güvenlik Tarama Hizmetleri Web Sitenizi Hackerlardan Korumaya Yardımcı Olur

 • Web sitenizi potansiyel saldırılara karşı korumak, web sitenizle yasadışı bilgisayar korsanları arasında web sitenizin veri tabanında saklanan bilgileri yasadışı olarak edinmek için çalışan bir savunma engeli görevi görür.
 • Bir e-ticaret siteniz varsa, kredi kartı bilgileri ve daha fazlası gibi son derece gizli ve özel kayıtları korumak için gerekli önlemlerin alınması kesinlikle zorunludur.
 • Sadece şirketinizin kimliğini ve itibarını korumakla kalmaz, aynı zamanda size özel bilgi sağlamak için size yeterince güvenen müşterilerinizin güvenliğini de korur.
 • Uygun koruma ve güvenlik sistemleri olmadan şirketinizin ve müşterilerinizin güvenliği risk altındadır. Ekibimiz tarafından yapılan bir web sitesi güvenlik denetimi, şirketinizin ve müşterilerinizin korunmasını sağlamanın kesin bir yoludur. Web sitesi güvenlik taramaları sırasında, ekibimiz web sitenizi bilgisayar korsanlarına eğilimli bırakarak zayıflıkları ortaya çıkarmak için kodunuzu titizlikle kontrol eder.
 • Ekibimiz web sitenizdeki tüm alanları tarar ve inceleriz, sitenizi savunmasız hale getirir. Bu tür güvenlik önlemlerini denetleyerek ve uygulayarak, deneyimli ekibimiz web sitenizin son derece yüksek bir güvenlik düzeyinde çalışmasını sağlayacaktır.

websitegüvenlik

Site Çökmesini Önleme

Kızgın veya sıkılmış bilgisayar korsanları, savunmasız web sitelerine Hizmet Reddi (DoS) saldırıları düzenler. DoS saldırıları ile bilgisayar korsanları sunucularınıza gereksiz trafik kazandırdıklarından, web sitenize çok fazla trafik gönderirler. Sunucular, bu saldırılar tarafından oluşturulan yanlış trafik miktarını kaldıramaz ve sonuçta çevrimdışı olur.

Muhtemelen sitenizin sonuçlarının tamamen çöktüğü konusunda sizi uyarmamız gerekmez. Bu nedenle, bilgisayar korsanlarının Hizmet Reddi saldırıları için kullandıkları taktiklerle mücadele etmek için güvenlik sistemleri kuracağız.

Web Sunucu Güvenliği ve Virüs Tarama

Şirketinizin internet dosyaları fiziksel bilgisayarlarda depolanır ve bu bilgisayarların korunması gerekir.

Genel web sitesi güvenliğinizi tehdit eden çeşitli felaketler vardır. Bilgisayar korsanlarına ek olarak, web sitesi ve sunucu verileriniz sel, yangın, elektrik kesintisi, davetsiz misafir ve benzeri doğal olaylarla tamamen yok edilebilir veya engellenebilir. Bir web sitesi güvenlik taraması denetimi yaparak, bu tür tehditlerin potansiyelini önemli ölçüde azaltırsınız.

Sitenizi bu doğal afetlerden, bilgisayar korsanlarından, virüslerden ve daha fazlasından korumaya yardımcı olan güvenlik açıkları için taradığımızı bilerek rahatlayabilirsiniz. Web sitesi güvenlik açığımız ve güvenlik taramalarımız aşağıdakileri içerir:

 • PCI (Ödeme Kartı Sektörü) Güvenlik Taraması
 • Veritabanı Güvenlik Taraması
 • SSL (Güvenli Yuva Katmanı) Güvenlik Taraması

Web Site Güvenliği Tarama Denetiminin Değeri Nedir?

Web sitesi güvenliği endişelerini önceden ele aldığınızda, yalnızca sitenize güvenilirlik katmakla kalmaz, müşterilerinizi korumak ve size huzur vermek için uygun önlemleri alırsınız.

Müşterileriniz e-ticaret web sitenizi güvenli olarak algıladıklarında ve onları korumak için gelişmiş güvenlik önlemlerine sahip olduğunuzu bildiklerinde, web sitenize daha fazla güven duyar ve satın alma olasılıkları da daha yüksek olur.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim