Web Sitesi Bakım Hizmeti ile uzman ekibimiz, işletmelerin web sitelerinin performansını ve güvenliğini geliştirmelerine yardımcı olur. Eğer bir web sitesi bakım planı arıyorsanız size gerekli deneyim ve uzmanlığı sağlıyoruz.

İşletmeniz İçin Geliştirilmiş Web Bakım Hizmeti

Her çevrimiçi aramada, kullanıcıların yüzde 50'si yeni bir şirket, ürün veya hizmet keşfeder. Web sitenizi ziyaret eder, ürünlerinizi keşfeder, hizmetlerinize göz atar ve işletmeniz hakkında ilk izlenimi edinirler. Bu ilk izlenim şirketinizin bir sonraki satışını yapabilir veya bozabilir.

Bugün bu gerçek işletmeler için web sitesi bakımını birinci öncelik haline getirdi.

Ekibimiz sunduğu Web Sitesi Bakım Hizmeti ile; işinizin hızlı, güvenli ve sorunsuz bir çevrimiçi deneyim sunmasına yardımcı olan özel ve kapsamlı bir web sitesi bakım planı sunar. Ayrıca, tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansı olarak, sitenizin performansını en üst düzeye çıkarmak için anahtar teslim çözümler sunar.

Ayrıca, işletmenizi ve kullanıcılarınızı korumak adına içerik yönetim sistemi (CMS) güvenlik planları sunuyoruz.

websitebakım

CMS web sitesi bakım güvenliği planları

Şirketiniz bir CMS kullanıyorsa, CMS web sitesi bakım güvenlik planlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Bu planların bir parçası olarak ekibimiz, CMS'nizi kuruluşunuz için işlevsel ve güvenli tutmak için gerekli destek ve güncellemeleri sağlar.

Web sitesi bakım hizmetleri neler içerir?

Blog gönderileri, ürün açıklamaları, çevrimiçi kılavuzlar veya uzun biçimli içerikler için ekibimiz stratejinizi ve çıktılarınızı işinize uyarlar.

Düzenli Güncellemeler

Çalışma saatlerinde gerçekleşen düzenli güncellemelerle, geliştiriciler ekibimiz web sitenizi kullanıcılar için işlevsel ve güvenli tutar. Yeni resimler eklemek, sayfa kopyasını silmek veya bir bağlantıyı değiştirmek istiyorsanız, web sitesi bakım hizmetlerimiz ihtiyacınız olanı sunar.

Özetle, paketlerimizde bulunan bazı güncelleme örnekleri şunlardır.

Metin: Ekleme veya silme

Fotoğraflar: Eklemeler, silme işlemleri ve temel rötuş

Sayfalar: Mevcut sayfa tasarımını kullanarak ekleme veya silme

Gezinme: Temel gezinme değişiklikleri (gezinmeye bir öğe ekleme, taşıma veya silme)

Dosya yüklemeleri: PDF'lerin ve diğer belgelerin eklenmesi veya silinmesi

Videolar: Önceden düzenlenmiş bir videonun eklenmesi veya silinmesi

Bağlantılar: Ekleme veya silme

Renkli ve arka plan resimleri: Değişiklikler 

websitebakım

Teknik Destek

Web sitemizin bakım planlarımızın bir parçası olarak, şirketiniz aynı zamanda teknik desteğimize de erişim sağlamaktadır. Geliştirme ekibimizin uzmanlığıyla, işletmeniz e-posta ayarlamak gibi çeşitli zorluklarla ilgili yardım alabilir.

Teknik desteğe ek olarak, şirketiniz web sitenizin bakım hizmetlerinin bir parçası olarak bir danışmanlık isteği de gönderebilir. İster yeni bir iletişim formu oluşturma, ister navigasyonunuza yeni bir sayfa ekleme konusunda sorularınız olsun, yetenekli ekibimiz işletmenize faydalı bir bakış açısı sağlayabilir.

WordPress Bakım

Birçok işletme WordPress'i CMS olarak kullanır, bu nedenle web sitesi bakım planlarımız WordPress desteğini içerir. Paketinizin bir parçası olarak ekibimiz, şirketiniz için WordPress yükseltmeleri ve güvenlik yamalarıyla ilgilenir.

Magento Bakım

Şirketiniz CMS'niz olarak Magento kullanıyorsa, web sitesi bakım hizmetlerimize Magento desteği de ekliyoruz. Geliştiricilerimiz Magento sürümünüzü üç ayda bir en son sürüme günceller. 

Google Analitik Raporları

Web sitesi bakım hizmetlerimizin bir parçası olarak, işletmenize aylık Google Analytics raporları sağlıyoruz. Bu raporlar, web sitenizin trafiği hakkında, en iyi performans gösteren sayfalarınızı, büyümenizi ve daha fazlasını vurgulayan kritik bilgiler sunar.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim