Günümüz dijital dünyasında, markanızın tüketiciler ile ilk etkileşim noktası web sitenizdir. Bu yüzden, kullanıcıların ilk izleniminin neredeyse yüzde 95'i web tasarımı ile ilgilidir. Aynı zamanda web tasarım servislerinin firmanızın alt satırında çok büyük bir etkisi olmasının nedeni de budur. Artık çoğu şirket web sitelerinin tasarımlarını yeniden değerlendirmektedir. Bu noktada sizlere uzman ekibimizle Web Tasarımı Hizmeti sunuyoruz.

Web Tasarımı Hizmeti

Web Tasarım Hizmetimiz ile yardımcı olduğumuz konular;

  • Markanızı yakalamak
  • Dönüşüm oranlarınızı iyileştirmek
  • Markanızı büyütmek
  • Hedeflerinize ulaşmaya yardımcı olmak
  • Gelirinizi artırmak

Sizin için özel bir web sitesi tasarlayabilmek adına markanız ve hedefleriniz hakkında tüm detayları öğreniyoruz.

Web Tasarım Hizmetimizden yararlandığınız taktirde web sitenize uygulayacaklarımız;

  • Özelleştirme
  • Duyarlılık (bazen mobil uyumlu)
  • Arama motoru optimizasyonu için optimize edilmiş (SEO)
  • Güvenlik (HTTPS)
  • Profesyonel tarz

Profesyonel web sitesi tasarımınızın bir parçası olarak ek özellikler de ekleyebilirsiniz. Mesela ekibimizden bir veri tabanını tasarımınıza entegre etmesini, e-ticaret işlevini etkinleştirmesini ve daha nicelerini talep edebilirsiniz.

Web tasarım hizmetlerimizi seçtiğinizde işletmeniz %100 şeffaflığa güvenebilir. Kişiselleştirilmiş tekliflerimizden ilk tasarımlarımıza, ekibimiz şirketinize web tasarım fiyatlandırma ve stratejilerimize tam erişim sağlar.

Yeniden tasarlanan ya da yepyeni web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak istiyorsanız, hızlı web tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Neden profesyonel web tasarım hizmetlerine yatırım yapmalı?

Profesyonel web tasarım servislerinin değerinden emin değilseniz, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır. Örneğin, dönüşüm oranlarınızı, rekabet gücünüzü ve arama sıralamanızı artırabilirsiniz. Hepsi, kârınız, pazar payınız ve büyümeniz üzerinde doğrudan ve olumlu bir etkiye sahip olabilecek sonuçlardır.

1. Dönüşüm Oranlarınızı Artırır

Dönüşüm, markanız ve hedefleriniz için benzersizdir. Web Tasarım Hizmetimiz ile dönüşüm hedefleriniz ne olursa olsun size yardımcı oluyoruz.

2. Kullanıcı Deneyiminizi Optimize Eder

Bir web sitesinin kullanıcı deneyimi, işletmeler için muazzam bir yatırım getirisi (YG) sunar. Ayrıca, kullanıcıların neredeyse yüzde 90'ı kötü bir kullanıcı deneyiminden sonra rakip markalarla alışveriş yaparken UX testini görmezden gelen şirketler de bu durumdan olumsuz etkilenebilir.

Web Tasarımı Hizmeti

Web Tasarımında UX İstatistiği

Web Tasarım Hizmetimiz ile markanız kullanıcılara en iyi deneyimi sunabilir. Mesela, ekibimiz mobil ya da masaüstünde web sitenizin kullanılabilirliğini ve okunabilirliğini artırabilir. Bu durum, tüketicilerin ihtiyaç duydukları bilgileri bulmasını ve harekete geçmelerini kolaylaştırır. Bu işlem, mağazanızı ziyaret etmeyi, ürününüzü satın almayı ve daha fazlasını içerebilir.

3. Rekabet Sınırınızı Genişletir

Rakiplerinize karşı markanızın rekabet avantajına sahip olması çok önemlidir. Daha iyi bir ürün ya da daha iyi bir deneyim sunsanız dahi eski veya kullanılamaz bir web sitesine sahipseniz, markanız kaybolabilir.

Web Tasarım Hizmetimizden yararlanarak, markanızın kullanıcılar üzerindeki ilk izlenimini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Böylece markanızın, ürün veya hizmetinizin en iyisi olduğunu vurgulayarak sektördeki rakiplerinizden sıyrılabilirsiniz.

4. Arama Sıralamanızı Yükseltir

Kullanıcılar, hizmetlerden ürünlere kadar tüm isteklerine ulaşmak için akıllı telefonlarında, tabletlerinde veya masaüstünde arama yapar ve ulaştıkları bu arama sonuçlarına güvenirler. Google’da yılda iki trilyondan fazla arama yapılıyor, bu durum kullanıcıların yüzde 80'inin bir şeye ihtiyaç duyduğunda arama yapmasını açıklıyor.

Web siteniz arama sonuçlarının ilk sayfasında yer almıyorsa, markanızın tüketicilerle bağlantı kurması zordur. Bu sebeple SEO, web pazarlamasının önemli bir parçasıdır. Dönüşümleri, satışları ve aboneleri yönlendirmek için web sitenizi geliştirmeye ihtiyacınız vardır.

5. Sayısal Pazarlama Stratejinizi Geliştirir

Dijital pazarlama açısından web siteniz; arama sonuçlarından, sosyal medyadan veya başka bir kaynaktan, kullanıcıları yönlendirdiğiniz yer olarak, markanızın temelidir. Bu sebeple dijital pazarlama stratejilerinizi destekleyebilecek, optimize edilmiş ve güncel bir web sitesine sahip olmak büyük bir önem arz eder.

Markanız, güçlü bir web sitesiyle diğer İnternet pazarlama yöntemlerinin sonuçlarını iyileştirebilir. Mesela, e-posta pazarlamasını kullanıyorsanız, Web tasarım Hizmetimizden yararlandığınız taktirde web sitenizin kullanılabilirliğini yükselterek, kayıt formları aracılığıyla kazanılan abonelerin sayısını artırabilirsiniz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim