Çin’de ürün satmak istiyor ve Çin pazarında rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız ilk adım olarak WeChat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Peki bu hizmetle beraber neler gerçekleştiriyoruz?

  1. WeChat hizmetimizden faydalandığınızda kurumsal hesap kaydı yaparak size özel marka isminizin kaydını oluşturuyoruz. Daha sonra karmaşık olan tüm bürokratik süreçleri sizin adınıza yürütüyoruz.
  2. Ardından WeChat mağaza kurulumu ile markanıza özel mağaza kurulumunu özenle, tüm ayrıntılara dikkat ederek gerçekleştiriyoruz.
  3. Bir sonraki adımda WeChat mini program kurulumu gerçekleştiriyoruz ve bu programı en optimize haliyle kuruyoruz. WeChat hesap yönetimi sağlıyoruz ve mağazanızın ya da mini programınızın tasarımı ile yönetimini yapıyoruz.
  4. Sizin için WeChat hesap tanıtımı ve reklamları da gerçekleştiriyoruz ve bu konu özelinde markanızın WeChat üzerinden reklam faaliyetlerini yürütüyoruz.
  5. WeChat kampanya yönetimi için ürün kampanyalarını en verimli ve etkili şeklide oluşturuyoruz.

wechat-reklam-hizmeti

WeChat Ödeme İşlemleri ve E-Ticaret Hakkında

WeChat hizmetimizden yararlandığınız takdirde uygulama üzerinden satışlarınızın tüm ödeme süreçlerini optimize ediyor ve size gerekli danışmanlığı sağlıyoruz. Aklınızda hala neden WeChat kullanmalıyım sorusu dolaşıyorsa şöyle yanıtlayalım:

  • Öncelikle kurumsal bir hesabınız olması önemli. Bu şekilde ürünlerinizi devasa Çin pazarına sunmanın en etkili yolunu değerlendirebilirsiniz.
  • Çin dünyanın en kalabalık ve ticari hayatı en hareketli ülkesidir. Bu anlamda Çin pazarında ürünlerinizi pazarlamak ve ticari potansiyelinizi maksimize etmek size getiri sağlayacaktır.
  • Çin pazarı milyara yakın insandan oluşur ve bu yönüyle dünyanın en büyük pazarında WeChat Pay sayesinde takipçileriniz ürünlerinizi tek tıkla satın alabilir.
  • Ülkemizde inşaat ve turizm gibi pek çok sektörün de aralarında bulunduğu Türk firmaları WeChat üzerinden müşteri kazanımlarına devam ediyor. Siz de pazarda yerinizi almak için fiziksel dükkan kiralarının çok yüksek olduğu Çin’de WeChat ile online alışveriş alışkanlığına sahip 1 milyar Çinli tüketiciye adınızı duyurabilirsiniz.

WeChat’de Mağazanızı Kurmanın Avantajları

WeChat ile mağazanızı kurarak Çin’de ürün satmaya başlayabilirsiniz. WeChat hizmetimiz ile öncelikle kurumsal hesabınızı kuruyor, ardından burada mağazanızı açıyoruz. WeChat hizmetimiz ile Çinli uzmanlarımız sayesinde mağaza kurulumunu en uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ürün tanıtımı yapabilir, takipçilerinizle ve ürününüzü satın alanlarla iletişime geçmek için kendi mesajınızı oluşturabilirsiniz. Ek olarak ödemeler ve kargo takibi gibi kullandığınız seçenekler için gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim