Bölgenin En Büyük Blockchain ve Kripto Para Konferansı İçin İstanbul Seçildi!

Teknoloji
Bölgenin en geniş kapsamlı Blockchain ve kripto para konferansı, sektörün uluslararası alanda en iyi isimleri ile 20 Şubat 2019’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Bölgenin En Büyük Blockchain ve Kripto Para Konferansı İçin İstanbul Seçildi!

Uluslararası "Blockchain Economy Istanbul Summit"te Türkiye, Avrupa, aynı zamanda Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerinden Blockchain ve kripto paralarla ilgili yatırımcılar, mühendisler ve profesyoneller yer alacak. Donald Trump'ın Amerikan finans sisteminin kripto para regülasyonları ile ilgili danışmanlık istediği milyarder yatırımcı Tim DRAPER, Wall Street analisti Tom LEE, Forbes tarafından tescillenmiş Kripto para alanındaki en büyük 5 isimden biri olan Cal Evans, IOTA co-founder Serguei Popov, SpaceX Hyperloop sahibi bilim insanı ILYAS VALI ve Liberland Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Vit Jedlicka konferansın başlıca konuşmacıları arasında alıyor.

Konferansta katılımcılar, 21. yüzyılın en büyük teknolojik ve finansal devrimi Blockchain'i alanın en iyi uzmanlarından dinleyecek, yatırım fırsatlarını değerlendirebilecek, sektöre tüm detaylarıyla hakim olacak.

Konferansa toplamda 43 ülkeden 5,000’den fazla katılımcı katılacak ve 10,000’den fazla kişi canlı olarak izleyecek. Uluslararası bu konferansta yatırımcılar, girişimciler ve profesyoneller, kripto para piyasasının mevcut durumunu ve Blockchain teknolojisinin geleceğini tartışmak için bir araya gelecek.

KONFERANSIN ANA KONULARI:
● Kripto Para Ödemelerinin Geleceği: Neden Mevcut Bankacılık Çözümleri Başarısız
● Panel Tartışması: Devletler Kripto Paralar ve Blockchain ile Uyum Sağlayacak Mı Yoksa Mücadele Mi Edecekler?
● İnsan Değerini Yeniden Tanımlamak: Bireyselleşmiş Ekonomide Yeni Dönem
● İnsanlar Güce Karşı: Merkeziyetçilikten Uzaklaşmak
● Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar: Yatırımcıların Sonraki Adımı Ne Olacak?

"Blockchain Economy Istanbul Summit"
Mekan: Haliç Kongre Merkezi, Istanbul
Tarih: 20 Şubat 2019
Website:https://www.blockchaineconomy.istanbul/

29 Ocak 2019 Salı tarihinde yayınlandı.Sosyal Medyada Paylaş
İletişim