“Facebook ile firmanızı sınırların ötesine taşıyın” Facebook ile dünyanın dört bir yanından yeni müşteriler edinin

Potansiyel müşterileriniz nerede olursa olsun facebook ve instagranda mutlaka zaman geçiriyordur. Facebook ile ihracatınızı geliştirmeniz için hedef kitle istatistikleri ve “Sınır Ötesi istatistik bulucu” ile ürünlerinize en uygun kitleyi belirliyoruz. 

Sosyal medyada ürün-hedef kitle ilişkisi

İster dünya genelinde isterseniz belirlediğiniz hedef ülkelerde ürünlerinizle ilişkili potansiyel müşteri kitleleri oluşturuyoruz. Ürünlerinize ve dönüşüm, trafik, video izlenme gibi kampanya hedeflerinize uygun özel hedef kitlelere ya da farklı ülkelerde kullanabileceğiniz benzer hedef kitlelere erişim sağlıyoruz. Facebook ve instagramda birden fazla dilde yayınlanan reklamlarınızın ürünlerinizle en alakalı kişilere gösterilmesini sağlıyoruz.

facebook_export

E-ihracatınızı sosyal medyada sınır ötesine taşıyın

Sosyal medya kullanıcıları içerisindeki ürününüzle ilişkili potansiyel müşterilerinizi hedefleyerek ihracatınızı büyütebilirsiniz. Potansiyel müşterilerin birçoğu facebook ve instagramda çokça vakit geçiriyor. Web sitenizde hizmet verdiğiniz tüm diller için farklı kampanyalar ile hedef kitleye uygun sosyal medya reklamları oluşturuyoruz.

  • İstatistik bulucu ile sektörünüze uygun hedef kitleyi bulunduğunuz mevcut pazarda oluşturuyor ve bu kitleye uygun hedef pazarınızda benzer kitleler oluşturuyoruz.
  •  İsterseniz pazara açılmayı düşündüğünüz ülke için özel kitleler oluşturarak sizin belirlediğiniz kriterlerdeki kişilere de erişebilirsiniz. Ayrıca web sitesi ziyaretçilerini ya da mobil uygulama kullanıcılarını da hedefleyebilirsiniz.
  • Facebook ve instagramda potansiyel müşterilerin konumuna göre, bulunduğu ülke ya da şehire göre reklamlarınızı planlayabilirsiniz.
  • Sosyal medya üzerinden ürününüzü potansiyel müşteriler ile eşleştiriyor, sınır ötesi satışlarınızı artırmanızda yardımcı oluyoruz.
  • Hedeflediğiniz her bir ülkedeki müşterilere yönelik hedef kitleye uygun yerelleştirilmiş dillerde reklamlarınızı oluşturuyoruz.
  • Sosyal medya üzerinde e-ihracatınızı büyütme ve geliştirme sürecinde uzman ekibimiz ile medya planınızı ve pazarlama stratejinizi oluşturuyor, kampanya yönetimi ve tüm raporlama süreçlerinde yanınızda oluyoruz. 

 

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim