Global Influencer Ağı ve İçerik Dağıtım Kanalı

Markanızı hedef pazarlarda trend belirleyiciler ile bir adım öteye taşıyın

Hedeflediğiniz ülkelerin pazarlarında marka ve ürün tanıtımı için sadece reklamlar ya da fuarlar gibi etkinlikler ile yetinmeyin. Ürünlerinizi ihraç etmek istediğiniz ülkelerde içerik dağıtımı ile reklam algısı yaratmadan bloglarda, web sitelerinde, sosyal medyada tanınmış kişilerle yapacağınız etkili pazarlama teknikleri ile tanıtın.

Trend belirleyiciler ile hedef pazarda öne çıkın

Hedeflediğiniz ülkelerde sosyal medyada, dünyanın her noktasında farklı kitlelere ürünlerinizi ulaştırın. Global influencer ağımız ile sosyal medya reklamlarınızı basit bir paylaşımın dışına çıkarıyor, yaratıcı ve dikkat çekici paylaşımlar ile influencer pazarlama sürecini en kaliteli hali ile deneyimlemenizi sağlıyoruz. Akılda kalıcı içerikler ile hedef kitlenize takip ettikleri, sevdikleri ve güven duydukları kişiler üzerinden daha kolay erişin.

globalinfluenceragi

İhracat yapmak istediğiniz ülkelerde ürünlerinizi doğal yollarla hedef kitleye tanıtın

Global içerik dağıtımı ağımız ile reklamdan öte hedef kitlenizin ürünlerinizi doğal yollarla tanıyacağı yenilikçi pazarlama teknikleri uyguluyor, hedeflediğiniz ülkeler için size özel detaylı planlamalar ile doğru kitleye etkili yöntemler ile ulaşmanızı sağlıyoruz.

  •  Globalde benzersiz hedef kitleler ile sosyal medyada ya da içerik dağıtımı ağımızda ürünleriniz ile ilgili içerikleri farklı kişilerin görmesini sağlıyoruz.
  •  Facebook, instagram, linkedin gibi sosyal medya platformlarındaki sayfalarınızın içeriklerinin daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyor, etkileşimi artırıyoruz.
  • Web sitenizde hedef kitle tarafından görüntülenmesini istediğiniz içeriklerinizi ya da ürün sayfalarınızı global içerik dağıtımı ağımız ile daha çok kişiye ulaştırıyor ve marka bilinirliğini doğal yollarlar artırmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Ürünlerinizin ya da markanızın video tanıtımlarını istediğiniz ülkede daha fazla kişi tarafından izlenmesini sağlıyoruz.
  • Hedeflediğiniz ülkede sosyal medyada tanınmış influencerlar ile yenilikçi ve yaratıcı içerikler üretiyor, ürünlerinizi dünyanın dört bir yanında tanıtmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Hedeflediğiniz her ülke için içerik dağıtımı ağımızda bulunan etkili pazarlama teknikleri ile detaylı planlar hazırlıyor, her adımı en ince ayrıntısına kadar değerlendiriyor ve raporluyoruz.

 

 

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim