GENEL ANLATIM

Markanızın benzerlerinden ayrılması, kendine özgü bir hikâyeye ve görsel dile sahip olması ve tüm bunlarla uyum içindeki bir strateji doğrultusunda ilerlemesi… Bunların hepsi başarılı bir branding çalışması ile sağlanabilecek unsurlar. Biz de logo tasarımından marka kimliği ve hikâyesinin oluşturulmasına, söyleyecek sözü olan bir markanın hayat bulması için gereken her adımı sizinle beraber atıyor, dünyaya olumlu bir şeyler katan markaları var etmek için canla başla çalışıyoruz.

ÖZELLİKLER

Branding hizmetlerine, rakip analizi yapılarak markanın kurumsal kimliğinin oluşturulması, Google’ın sunduğu Benim İşletmem gibi çevrimiçi servislerden etkin biçimde yararlanılması, marka için belli bir tasarım dilinin kararlaştırılıp hayata geçirilmesi gibi pek çok unsur dahil. Bu yolculuğun her adımında deneyimli ekibinizle yanınızda yer alıp markanızı benzersiz kılmak için çalışıyoruz.

VERİMLİLİK

Markanız benzerlerinden ayrılan yönleriyle öne çıkıp konuşuluyorsa, logonuzun yer almadığı görsel çalışmalarda bile akla hemen markanız geliyorsa, kampanyalarla da desteklenen akılda kalıcı bir hikâyeye sahipseniz, verimli bir branding çalışması yapıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Amacımız markanız için özgün, pratik ve hedefe yönelik bir branding oluşturmak.

SEKTÖREL KULLANIM

Başarılı bir branding çalışmasına imza atabilmek için, markanın dahil olduğu sektörün her türlü detayına hakim olmak ve bu sektörün inceliklerini de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Markanızın kimliğini oluştururken sektörel kodları da işin içine katıyor, sizi ayrıştırabilmek için sektörünüzdeki küçük veya büyük tüm rakiplerinizi inceliyoruz. Çünkü biliyoruz ki başarıya giden yol detaylarla süslüdür.

ÜRÜNLER

Google - Benim İşletmem

Google’ın Benim İşletmem (My Business) servisini etkin bir biçimde kullanarak müşterilerinizle olan etkileşimi arttırıyor, potansiyel müşterilerinizin sizi bulup sizinle iletişime geçmesini kolaylaştırıyoruz.

Google - Market Finder

Şirketinizin yer alabileceği yeni pazarlar tespit etmeyi kolaylaştıran bir araç olan Google Market Finder ile markanızın ufkunu genişletmenize yardımcı oluyoruz.

Rakip Analizi

Sektördeki rakiplerinizin detaylı analizini size sunarak neyi doğru, neyi yanlış yaptıklarını görmenizi sağlıyoruz. Böylece marka algınızı rakip firmalarınkiyle karşılaştırma şansına erişiyor, pazar hakkında daha derinlemesine fikir sahibi oluyorsunuz.

Medya Planlama

Medya planlama hizmetimizle, reklam yayınlarınızı doğru alanlarda doğru kişilere gösterip daha fazla tıklama ve daha fazla geri dönüş almanızı sağlıyoruz. Dijital Medya operasyonlarında doğru hedef tespiti ile kampanyalarınızın başarısını artırıyoruz.

BAŞVURU

Sıfırdan bir marka var etmek heyecan verici bir macera… Bu macerada yalnız olmamak, işin uzmanlarıyla çalışmak isterseniz, biz sizin için buradayız. Markanızın kimliğini ve görsel dilini oluşturmaktan rakiplerinizi analiz etmeye, medya planlama çalışmalarından dijital tool’larla markanızı güçlendirmeye kadar, branding çalışmasının her aşamasında yanınızdayız. Merak ettiğiniz her türlü şey için formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim