Kelime hedeflemeli reklam hizmeti ile daha önce hedefleyemediğiniz kitlelere ulaşabilirsiniz.

Bu özellik sayesinde reklamlarınızın yayınlanacağı kelimeleri belirleyebilir, reklamlarınızı bu kelimelerin içinde geçtiği URL’lerde yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda sayfa içeriği ile ilgili reklam yayınları yaparak sayfa ziyaretçilerini potansiyel müşterilerinize dönüştürebilirsiniz.

Kelime hedeflemeli reklam hizmeti ile web sitenizi daha önce ziyaret etmemiş kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde daha önce hedefleyemediğiniz potansiyel müşterilerinize dönüşebilecek kitlelere reklam gösterimi yapabilirsiniz.

kelimehedefleme

Özellikler

Kelime hedeflemeli reklam hizmeti kullanıcılara ilgilendikleri ürünü sunduğunuz için geri dönüşler diğer hedefleme modellerine göre daha yüksektir ve bu özellik sayesinde belirlediğiniz kelimelerin içinde geçtiği URL’leri hedefleyebilir, sayfa ziyaretçilerine reklamlarınızı sunabilirsiniz.

Hedefleyeceğiniz kelimelerinizi sisteme tek tek girebilir veya daha pratik olması açısından toplu kelime ( .txt, .xls, .xslx formatlarında) ekleyebilirsiniz. Bu sayede çok sayıda kelimenin hepsini tek seferde hedefleyebilirsiniz.

Ayrıca Google üzerinden yayınladığınız bir kampanyanız bulunuyorsa Google kelime listesini de panelinizden çekebilir ve sisteme ekleyebilirsiniz. İstemediğiniz kelimeleri içeren sayfalarda (URL) reklam yayınınızı engelleyebilirsiniz. Örneğin; şiddet,terör,cinsellik vs.

Bu sayede gireceğiniz anahtar kelimeleri arayan kullanıcıları URL bazından tespit ederek farklı sitelerde çevrim içi olduklarında yakalayabilirsiniz. Diğer yandan da kullanıcının aradığı ürün veya hizmetle ilgili ürünün tanıtıldığı sayfada reklam vererek satışlarınızı artırabilirsiniz.

Kelime hedeflemeli reklam hizmeti daha önce hedefleyemediğiniz kitlelere erişimi sağlar ve bu sayede ulaşabileceğiniz kişi sayısını maksimum düzeyde tutabilirsiniz.

Bu reklam hizmetiyle ziyaretçilere ihtiyaç duydukları ya da ilgilendikleri konu ile ilgili reklam gösterimi yapılır ve tıklamalarınızı satışa dönüştürebilirsiniz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim