Teknik Hedeflemeli reklam hizmeti ile kampanyanızı teknik parametrelerle kontrol edebilirsiniz. Bu reklam hizmeti sayesinde geleneksel hedeflemelere ilaveten reklamlarınızı hangi işletim sistemi, tarayıcı, cihaz, platform, ekran çözünürlüğü, tarayıcı dili ve GSM operatörlerinde yayınlayacağınızı belirleyebilirsiniz.

İşletim Sistemi Hedefleme

İşletim sistemi hedefleme ile sadece belirli bir işletim sistemini kullanan kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. Bu özellik her bir işletim sisteminin belirli sürümlerini hedeflemenize de imkan sağlar. İşletim sistemi hedefleme sadece belirli bir işletim sistemi üzerinde yazılım geliştiren yazılım geliştiricileri için idealdir. Mesela IOS işletim sistemi için oyun uygulaması geliştirdiyseniz ve reklam yapmak istiyorsanız, sadece IOS kullanan kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. Bu sayede bütçenizi maksimize edebilirsiniz.

teknikhedefleme

Tarayıcı Hedefleme

Tarayıcı hedefleme ile sadece belirli bir tarayıcıyı kullanan kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. Bu özellik, her bir tarayıcının belirli sürümlerini hedeflemenize de imkan sağlar. Tarayıcı hedeflemede web sitenizin veya bir reklam öğesinin tüm web tarayıcılarıyla uyumlu olmaması durumunda tarayıcı hedefleyerek sadece uyumlu tarayıcıda çalışmasını ve reklamlarınızın gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Cihaz Hedefleme

Cihaz hedefleme ile sadece belirli bir cihaz kullanan kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. Bu özellik her bir tarayıcının belirli sürümlerini hedeflemenize de imkan sunar. Örneğin telefon satışı yapan bir işletmeniz varsa iphone’un yeni modeli çıktığında sadece iphone cihaz kullanıcılarını hedefleyebilirsiniz. Bu sayede bütçenizi de maksimize edebilirsiniz.

Bağlantı Hızı Hedefleme

Bağlantı hızı hedefleme ile sadece belirli bir bağlantı hızı ya da belirli bir hız üstü ve altı kullanıcıları hedefleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde reklamlarınızın kesintisiz bir şekilde oynatıldığından emin olabilir, reklamlarınızın izlenmesi için yüksek bağlantı hızı gerek var ise yalnızca Wi-Fi veya LTE teknolojisiyle bağlanan kullanıcıları hedefleyebilirsiniz.

Ekran Çözünürlüğü Hedefleme

Ekran çözünürlüğü hedefleme özelliğiyle ekran çözünürlüğüne göre kitlenize ulaşabilirsiniz.

Tarayıcı Dili Hedefleme

Tarayıcı dili hedefleme özelliği ile müşterilerinizle aynı dili konuşabilirsiniz. Bu özellik sayesinde hedef kitlenizi onların anlayacağı dilde hedefleyebilir ve müşterilerinizi daha iyi anladığınızı gösterebilirsiniz. Ayrıca bu dillerde onlara özel mesajlarla ulaşabilir ve kendileriyle özel olarak ilgilendiğinizi gösterebilirsiniz.

GSM Operatörü Hedefleme

GSM Operatörü hedefleme ile sadece belirli bir GSM operatörü kullanıcılarını hedefleyebilirsiniz. Ayrıca rakip GSM operatörü kullanıcılarına özel teklifler sunabilir ve GSM operatörünüze ait reklam yayınları yapabilirsiniz.

 

 

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim