Kaspi.kz Pazaryeri Danışmanlık Hizmeti

Kazakistan'ın en büyük pazaryerinden olan Kaspi.kz son teknolojiden ve tescilli büyük veri analitiğinden yararlanarak kusursuz müşteri deneyimi yaratarak müşteri katılımını sağlıyor. İnovasyon odaklı bir şirket olan Kaspi.kz, müşterileriniz tarafından hızla benimsenen en yeni ürün ve hizmetleri sunma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip.

kaspi.kzdanışmanlıkhizmeti

Kaspi.kz Pazaryeri Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Fatura Ödemeleri

 

  • Çevrim içi fatura ödeme hizmeti, müşterilerinizin düzenli ev ihtiyaçları ve satın alma işlemleri için ödeme yapmalarını sağlar.
  • Müşterileriniz Kaspi e-Cüzdanını ve Kaspi Gold Banka Kartını kullanarak işlem yapabilir. Müşterileriniz için “tek elden ödeme” deneyimi yaratmak amacı ile zaten geniş olan üye iş yeri listelerine düzenli olarak yeni üyeler ekler.

Pazaryeri

  • Kaspi.kz, ürün seçiminden satın alıma, satın alımdan mağazadan teslim almaya veya adrese teslimata kadar entegre bir alışveriş deneyimi sağlayan çevrim içi pazaryerinizdir.
  • Ürün seçim süreci, arama araçları, kapsamlı ürün incelemeleri, derecelendirmeler ve videolar ile kolaylaştırılmıştır. Satıcı seçim süreci, satıcı puanları ve konum ayrıntılarıyla desteklenir.

P2P Ödemeleri

 

Kaspi.kz, müşterilerilerinizin faturalarını ve harcamalarını ödemeye, diğer Kaspi.kz müşterilerinden para transfer etmelerine veya onlardan para almalarına olanak tanır.

Müşterilerinizin Kaspi.kz Süper Uygulamasında P2P ödemelerini kart numarası, cep telefonu numarası veya Kaspi QR ile yapabilirler. Müşteriler ayrıca transferlerini ek metin yorumlarıyla tamamlayabilir ve gelen havaleyi onaylayabilir.

 

Mobil Ticaret

Müşterilerinizin ticari mağazalardaki ödeme deneyimini kartla ödeme yerine Süper Uygulama üzerinden Kaspi QR'yi kullanmasına olanak tanır. Satın almayı etkinleştirmek için satıcı, müşterinin kişisel QR kodunu tarar ve ilgili satın alma miktarını girer. Ardından müşteri Kaspi Ekosistem ödeme seçeneklerinden birini seçer ve satın almayı onaylar.

 

Mesaj Desteği

Kaspi Message, müşterilerinizin fatura ödeme hatırlatıcıları, para transferleri, müşterilerin hesaplarından ve mevduatlarından para çekme, bonus tahakkukları, tüketici finansmanı onayları ve aylık ödeme ile ilgili doğrudan iletişim almalarını sağlayan kullanıcı dostu ve kişiselleştirilmiş bir hizmettir. 
Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim