Theadx Export ile Tüm Dünyanın İhracatı Elinizin Altında

Dünyanın ilk yapay zeka tabanlı ihracat planlama aracı ile tüm dünyanın ihracat verilerini GTİP kodunuzu girerek yıl bazında tüm detayları ile inceleyin. Ürünleriniz ile ithalatçı firmaları eşleştirin.

İhracat için ihtiyacınız olan tüm veriler

Ürününüzü hangi ülkeler hangi ülkeler satın alıyor, hangi ülkelerden daha çok alım yapıyor, hangi yıllarda ihracat daha fazla ve ithalatçı ülkelerden hangi firmalar satın alıyor aklınıza gelen birçok sorunun cevabını tek platformda bulmanız mümkün. İhracat yaparken ya da ihracata başlarken gerek duyacağınız tüm verileri hizmetinize sunuyoruz.

adxexport

Adım adım ihracatınızı geliştirin. Detaylı piyasa araştırması, veri madenciliği ve medya planlama

GTİP kodunuzu girerek ürününüzün ülkelerdeki ticaret hacmini, ürün bazlı ticaret durumunu, yıllara bağlı ihracat büyüme oranlarını inceleyin. Hatta belirli ülkelerde ürününüzün ihracat durumunu inceleyebilir ve detaylı piyasa analizi yapabilirsiniz. İstediğiniz ülkelerde ithalatçı firmaları ürününüz ile eşleştirebilir ve satın alan firmaları inceleyebilirsiniz.

  • İster dünya çapında isterseniz ülke bazında son 30 yılın ihracat verilerini hizmetinize sunuyoruz. Açılmak istediğiniz pazarları ihracat öncesinde detaylıca inceleyin.
  •  Dünya çapına ihracat işlemlerinde kullanılan GTİP kodlarına bağlı ürün satın alan firmaları tespit ettik. Ürününüzü hali hazırda diğer ülkelerden ya da başka ihracatçılardan satın alan potansiyel müşteri’leri inceleyin.
  • Hangi ülkede ya da fima lokasyonunda ne kadar gösterim yapmalısınız ne kadarlık bütçe ayırmanız gerekli gibi soruları ortadan kaldırdık. İhracat hacmi ve ürün satın alan firmalara onlineda erişmek için detaylı medya planını hazır olarak sunuyoruz.
  • Yapay zeka algoritmaları ile ithalatçı firmaların lokasyonlarına kadar sunuyoruz. Ürününüzü satın alacak firmaların lokasyonlarında sürekli reklamlarınızı gösteriyoruz.
  • Dünya genelinde 5.8 milyon firmaya nokta arışı ulaşmanızı sağlıyor ve ürünlerinizi doğru hedef kitleye, doğru şekilde göstermenizi sağlıyoruz.
  •  Ürünleriniz ile ilgili özel veri hizmeti sunuyoruz. Ürünlerinizi potansiyel müşterileri ile eşleştiriyor ve sizin için doğru hedef kitleyi belirliyoruz.

 

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim