Zaman hedeflemeli reklam hizmeti ile kitlenize doğru zamanda ulaşabilirsiniz. Bu özellik sayesinde günün belli saatleri, dakikaları ya da haftanın belirli günlerinde kullanıcılara dilediğiniz reklamlarınızı sunma olanağı sağlar.

Özellikler

Zaman hedeflemeli reklam hizmeti ile yüksek dönüş alacağınızı düşündüğünüz tarih aralığı, gün, saatlerde reklamınızı yayınlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde kampanyanızın hangi tarih aralığında ve gün içerisinde hangi saat aralıklarında yayınlanacağını siz belirleyebilirsiniz. Ayrıca kampanya reklamlarınızın sadece hedef kitlenize ulaşma ve etkileşime geçme olasılığınızın en yüksek olduğu zaman aralığında çalışacak şekilde ayarlayarak etkileşimi artırabilirsiniz. Bu özellik ile günün ilgili saatleri, dakikalarında yayınlayarak, kampanya bütçe veriminizi maksimize edebilirsiniz.

zamanhedefleme

Kampanyaları Fikirleri;

Kahvaltılık Ürünler: Sabah saat 06:00 – 10:30 arası

TV Programları: Programın yayın saatinden birkaç saat önce

Barbekü Ürünleri: Cuma, Cumartesi ve Pazar

Eğlence Mekanları: Öğleden sonra 15:00-23: 00 saatleri arasında

Hafta sonu Seyahat Programları: Perşembe ve Cuma günleri tüm gün

Yemek Tarifi Siteleri: Akşam yemeğinden hemen önceki saatler

Zaman Hedeflemeli reklam hizmeti ile iki farklı zaman hedeflemesi yapabilirsiniz.

1. Standart Zaman Hedefleme

Standart zaman hedefleme özelliğiyle reklamlarınız için başlangıç, bitiş tarihleri ve saatlerini, ayrıca gün içerisinde yayında olması gereken saat aralıklarınız belirleyebilirsiniz.

2. Second Screen Zaman Hedefleme

Second screen hedefleme özelliği daha detaylı bir zaman hedeflemesi yapmanızı sağlar ve standart zaman hedeflemede yapabildiklerinize ilaveten saat ve dakika aralıkları belirleyebilirsiniz.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim