Açık pozisyonlarınız için en iyi adayları işe alabilmeniz adına dijital işe alım pazarlama hizmetleri şarttır. Potansiyel adaylar hayalindeki işleri bulmak için büyük ölçüde dijital platformlara güvendiklerinden, Dijital İşe Alım Pazarlama Hizmeti sunan deneyimli ekibimiz mükemmel iş listelerini oluşturmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda doğru başvuru sahiplerini çekmek ve işe almak için dijital alanda çevrimiçi işe alım kampanyanızı şekillendirmenize yardımcı olacak strateji seçenekleri oluşturur.

Dijital İşe Alım Pazarlama Hizmeti

Doğru başvuru sahiplerini çeken dijital işe alım hizmetleri

İş için yanlış başvuru sahiplerini çekiyorsanız, doğru çalışanları işe alamazsınız. Dijital İşe Alım Pazarlama Hizmeti sunan deneyimli ekibimiz ile pazarlama kampanyalarının bir kombinasyonuna erişebilirsiniz. Hedef çalışanlarınıza hitap eden iş ilanları hazırlamanıza ve onlara istihdam destek hizmetleriyle ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

İşe alım pazarlama hizmetleri neden önemlidir?

Hayalinizdeki işi aramak, bir ürünü veya hizmeti aramak gibidir. Satın almadan veya başvurmadan önce bilmeniz gereken her şeyi bilmek istersiniz.

Taahhüt etmeden veya hatta ilgi göstermeden önce işletme, avantajlar, konum ve marka hakkında bir bütün olarak bilgi edinmek istersiniz.

İşe alım pazarlaması, en iyi varlıkları göstererek, markanız hakkında bilgi vererek ve heyecan verici potansiyel başvuru sahiplerini kullanarak bir iş veya hizmet gibi iş açılışlarınızı tanıtmanıza olanak tanır.

Sonuçta, amaç pozisyonu doğru adaylara satmaktır.

Ancak, açık pozisyonları kullanıcıları heyecanlandıracak ve pozisyonu satacak şekilde pazarlamak önemlidir çünkü bu şirketinizin gelecekteki başarısını etkiler.

Dijital İşe Alım Pazarlama Hizmetimizle adayın ne tür niteliklere sahip olması gerektiğini, günlük sorumluluklarını ve şirketten alacakları avantajların kısa bir listesini sunarsınız.

Marka açıklamanızı sunarken sağlayacağınız bilgiler şunlar olmalıdır:

  • Merkezinizin nerede bulunduğu
  • Yaptığınız iş türü
  • Hizmet verdiğiniz sektörler
  • Yönlendirdiğiniz sonuçlar
  • Tanıttığınız kültür

Dijital işe alım ayrıca büyük ölçüde girişlerinizi çevrimiçi göründükleri nitelikli adaylara ulaşmak için optimize etmekle ilgilidir, bu nedenle iş girişlerinizi sosyal medyaya gönderir ve önemli anahtar kelimelerle optimize edersiniz.

Dijital İşe Alım Pazarlama Hizmeti

İşe Alma Pazarlamasının Önemi Hakkında

İşe alım pazarlaması olmadan, işe uygun olmayan, işyeri kültürünüze uymayan veya kişilik açısından masaya fazla getirmeyen birini işe alma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Mükemmel adayı işe almak için, iş pozisyonunu doğru bir şekilde tanıttığınızdan ve gerçekten kiralamak istediğiniz adaylara hitap ettiğinizden emin olmak için bir işe alım pazarlama kampanyasına ihtiyacınız vardır.

Dijital bir işe alım kampanyası, sosyal medya platformlarında paylaşmanıza yardımcı olacağımız için açık pozisyonun kelimesini daha kolay yaymanıza da olanak tanır.

İş için doğru kişiyi işe almazsanız, ekibinize baskı yapabilir, iş eksikliğine neden olabilir, hatta şirketiniz onları eğitip sonunda para kaybetmesine neden olabilir.

Markanızın kültür ve nitelik açısından tam olarak oluşturduğunuz şekilde kalmasını sağlamanın en iyi yolu, faturaya uyan adayları işe almaktır.

Faturaya uyan adayları işe almanın tek yolu, dijital işe alım pazarlamasıyla doğru şekilde işe almaktır.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim