Hedef kitlenize ilgi çekici ve ilginç bir formatta içerik sunmak için İnfografik harika bir yoldur ve aynı zamanda viral olma ve geleneksel içerik türünden daha fazla dikkat çekme olasılıkları yüksektir.

İnfografik Tasarım Hizmeti ile;

 • Viral olabilecek, web sitenizin genel erişimini ve markanın farkındalığını önemli ölçüde artırabilecek içerik oluşturma konusunda yenilikçi yöntemler arıyorsanız İnfografik Tasarım Hizmetimizle size yardımcı oluyoruz.
 • Veri görselleştirme uzmanlarımız, alternatif bir ortamda belirli bir konudaki izleyicileri açıklayan ve büyüleyen ilgi çekici bilgi grafikleri tasarlar.
 • Markanızla duygusal bağları kolaylaştırır ve şirketinizi belirli bir konuda zengin bilgi birikimiyle sektör lideri olarak konumlandırırlar.
 • İnternet pazarlamacılığı ve çevrimiçi PR ekibimiz, markanızı ve endüstrinizi yansıtan ve aynı zamanda yüksek trafik oranına sahip sitelerde paylaşılması muhtemel bir strateji oluşturur.
 • Sosyal medya ve viral içerik web’de günden güne daha çok güçlendiği için İnfografik de yakından takip ediyor.
 • İnfografik, müşterilerinize hem mevcut hem de potansiyel olarak gerçek veriler sağlama konusunda paha biçilmez ve etkili bir araçtır.
 • Deneyimli ekibimiz bilgi grafiklerini şirketiniz için çevrimiçi bir varlık olarak görür ve tüm görsel bilgi tasarım süreci boyunca bunu göz önünde bulundururlar.
 • İnfografik Tasarım Hizmetimizle size ilgi çekici ve bilgilendirici grafikler sunmak için yanınızda oluyoruz.
 • İşletmeniz hangi sektörde olursa olsun, İnfografik izleyicinizle iletişim kurmanın etkili bir yolu olabilir.

infografik

Infografik: Yükselen İnternet Pazarlama Trendleri

Kullanıcıların bilgi bulma ve kullanma yöntemleri sürekli olarak gelişmektedir. İzleyiciler, gerçekleri, rakamları, bilgileri farklı ve yenilikçi şekillerde tüketmeyi tercih eder. Infografik, şirketlerin tüketici taleplerine cevap vermesinin önemli bir yoludur.

Veri görselleştirme giderek daha popüler hale geliyor daha da artması bekleniyor.

Infografik kullanım alanları;

 • Bilgi grafiği için birçok farklı kullanım vardır. En yaygın kullanılan alanlardan bazıları; web sitenizin belirli bir sayfasında belirli bir hizmeti ya da zaman çizelgesini göstermek ile müşterilerinize bir mikrosite üzerinde değerli veriler sağlamaktır.
 • İnfografik bilgilerinizi nasıl kullanmak isterseniz deneyimli ekibimiz sizin için yaratma becerisi ve bilgisini kullanarak o şekilde size sunar.

Veri Görselleştirmesi Neden Bu Kadar Güçlü?

Nüfusun yaklaşık %65'inin görsel öğrenenler olduğu düşünülürse, Infografik nüfusun çoğunluğuyla iletişime geçer ve bu insanları, daha az okumasına karşın, temel bilgilerinize ulaşma ve endüstri hakkında bilgi edinme konusunda alternatif bir yol sunduğunuz için kazanmış olursunuz.

infografik

Markanız İçin Bilgi Grafiğinin Yararları

Markanızı ve sektörünüzü kimse sizden daha iyi tanıyamaz. Bilgilendirici bir görüntü oluşturarak müşterilerinizle iletişim kurduğunuz nokta tam olarak budur.

İnsanlar görsellerle bağlantı kurar ve onlara bağlantı kurmaları için bir görsel sağladığınızda, aynı zamanda marka adınızla da bağlantı kurdukları anlamına gelir.

Markanız ile müşterilerinizin duygusal bağlantılarınızı kolaylaştırmanın ve şirketinizi bilgi birikimine sahip bir endüstri lideri olarak konumlandırmanın yanı sıra, İnfografiklerinizi pazarlayarak ve başka sitelere yerleştirerek, aşağıdakileri artırmaya yardımcı olur:

 • Web sitenize trafik (infografiklerinizi kullanan web sitelerinden)
 • Marka bilinirliği ve tanınması
 • Web sitenize güçlü bağlantılar (SEO konusunda yardımcı olan)
 • Genel satış
 • Müşteri sadakati
 • Uzun vadede daha yüksek ROI

Video İnfografikler Nedir?

Video İnfografik veya hareketli grafikler, hareketli İnfografiklerdir. Genellikle müziğe veya uygun bir film müziğine ayarlanmış bir hareketli grafik, bir İnfografik ile aynı bilgileri görsel olarak daha çekici bir şekilde görüntüler.

Micrografikler nedir?

Mikrografikler, genellikle metni bölmenin bir yolu olarak kullanılan daha küçük İnfografiklerdir. Çoğu, sayfalarınıza görsel bir boyut eklemek için tasarlanan basit tasarımlardır. Micrografikler, içeriği bir üst seviyeye çıkarmak için mükemmeldir.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim