Ürünlerinizi Google Marketfinder ile tüm dünyaya satın

Google Marketfinder ile tüm dünyadan yeni müşterilere ürünlerinizi tanıtın ve yeni pazarlara açılın. Dünya çapında ürünlerinizi arayan potansiyel müşterileri inceleyin ve ihracat planınızı oluşturun.

Web sitenize uygun Pazar önerileri

Web sitenizde bulunan ürün kategorilerine uygun, ülkelerin online satın alma davranışlarını sonucunda oluşan pazar önerilerini sunuyoruz. Birlikte ürün kategorilerinizi inceliyor ve Google marketfinder ihracat aracı ile detaylı piyasa araştırmaları yapıyoruz.  Hedef ülkelerde sattığınız ürünleri arayan kişi sayılarını, ülkelerin ekonomik durumlarını, ihracata uygun hale gelmeniz için gerekli kanunları ve daha birçok veriyi inceliyor ve sizin için en uygun pazarları belirliyoruz.

googlemarketfinder

Online arama ve satın alma verisi odaklı ihracat planlama

Sattığınız ürün kategorileri neler, bu kategorilerde dünya çapında yapılan Google aramaları ne kadar, hedef ülkelerinizdeki kişilerin satın alma eğilimler ve gelirleri nasıl, lojistik ve kanuni zorlukları var mı gibi birçok soruyu birlikte cevaplıyoruz. Uygun pazarları tespit ettikten sonra web sitenizde yapmanız gereken çalışmalar ve e- ihracatınızı geliştirecek ve ürün satışınızı artıracak reklam planlarınızı oluşturuyoruz.

  •  Web sitenizi tarıyor ve ürün kategorilerinizi belirliyoruz. İsterseniz ek kategoriler de ekleyebilirsiniz. 
  • Sizin belirlediğiniz kategoriler için online arma verilerine göre en uygun pazarları belirliyoruz. Bu pazarlarda yapacağınız tanıtımlar için Google ads tekliflerini inceliyoruz.
  • Ülke profilleri ve ülkelerin ekonomik profillerini inceleyerek burada yaşan kişilerin satın alma eğilimleri ve ekonomik durumları hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz.
  • Firmaların zorluk yaşadığı web sitesi yerelleştirme, lojistik, uluslararası ödeme gibi birçok hususta detaylı kılavuzlar ile yardımcı oluyoruz.
  • Google ads reklamlarınız için ülke bazında detaylı medya planları oluşturuyor, hedeflemeniz gereken doğru kitleye ürünlerinizi tanıtmanızı sağlıyoruz. Pazarlama stratejinizi eksiksiz oluşturmanızda yardımcı oluyoruz.
  • Potansiyel müşterileriniz hangi cihazları kullanıyor, reklamlarınız için uygun dil hangisi, hangi reklam modelleri ile yeni müşterilere erişebilirsiniz gibi aklınıza takılan birçok soruyu yanıtlıyor, reklamlarınızın oluşturma ve yönetim süreçlerini takip ediyoruz.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim