Markanız için deneyimli ekibimiz ile satış, gelir ve pazar hakimiyetinizi artıran ve Reklam Satış Maliyetinizi (ACoS) azaltan, özel ve veri odaklı bir hizmet sunuyoruz.

E-Pazaryeri PPC Reklam Hizmeti ile e-ticaret satışlarınızı artırın

E-Pazaryerinde rekabet etmek, hem bir arama motoru optimizasyonu (SEO) stratejisinden daha fazlasını hem de rekabetçi bir tıklama başına ödeme (PPC) kampanyası gerektirir.

Deneyimli ekibimiz sunduğu E-Pazaryeri PPC Reklam Hizmeti ile kazançlarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilir.

E-Pazaryeri PPC Reklam Hizmeti

Hizmetimiz Neler İçeriyor?

Anahtar Kelime Araştırması

Ürünlerinizin her biri için öncelikle yüksek değerli anahtar kelimeler araştırıyoruz. Anahtar kelimeleri seçerken arama hacmi, rekabet ve tıklama başına maliyet (TBM) dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bakıyoruz.

Otomatik ve Manuel Kampanya Yönetimi

E-Pazaryeri PPC Reklam Hizmetimiz en iyi sonuçları sunmak için otomatik ve manuel kampanya yönetimini içerir. Her bölgeye odaklanarak ekibimiz reklam kampanyalarınızı ve tekliflerinizi optimize edebilir, bu da yatırım getirinizi (YG) en üst düzeye çıkarır ve ACoS'nuzu azaltır.

Rekabet Analizi

Her üç ayda bir rakiplerinizi araştırır ve onların ürün listeleri ile ürün reklamlarını analiz ederek ürünlerinizi tanıtmanın ve mevcut PPC kampanyanızı geliştirmenin yeni yollarını belirleriz. Proaktif yaklaşımımız, anahtar kelime araştırmamızı geliştirir. Ayrıca ekibimizin reklam metniniz için en iyi fırsatları belirlemesine olanak tanır. Bu durum da sizin için daha fazla satış ve rakipleriniz için daha az satış sağlar.

Aylık Raporlama

Verilerin önemini anlıyoruz, bu yüzden E-Pazaryeri PPC Reklam Hizmetimiz aylık raporlamayı da içeriyor. Deneyimli ekibimiz, şirketiniz ve reklam kampanyanızın performansı hakkında derinlemesine bilgi alır. Bu özellik, ekibinizin veri odaklı stratejilerimizin yalnızca satışlarınızı nasıl artırdığını değil ACoS'nuzu nasıl azalttığını görmesini sağlar.

E-Pazaryeri PPC Reklam Hizmeti

Abone Ol ve Önerileri Kaydet

E-Pazaryeri PPC Reklam Hizmetimiz, Abone Ol ve Kaydet için ürün önerileri sunarak satışlarınızı daha da artırır. Abone Ol ve Kaydet'ten gelen rutin siparişlerle, PPC kampanyanıza yeniden yatırım yapabileceğiniz tekrarlayan bir gelir kaynağı oluşturursunuz.

Aydınlatma Fırsatları, Kupon ve Tanıtım Yönetimi

E-Pazaryeri PPC Reklam Hizmetimiz promosyonlar ve kuponları da içerir. Promosyonlarınızı yöneten deneyimli ekibimizle işletmeniz yüksek trafikli alışveriş günlerinden yararlanabilir.

E-Pazaryeri PPC Reklam Hizmetimiz işiniz için nasıl yardımcı oluyor?

E-Pazaryeri PPC Reklam Hizmetimiz ACoS'larını azaltmak, ayrıca satışlarını, gelirlerini ve pazar hakimiyetini artırmak isteyen şirketler için mükemmeldir. Hizmetimizden yararlandığınız taktirde deneyimli ekibimiz işletmeniz için aşağıdaki pazar avantajlarını elde eder:

İleri AI ve Raporlama Teknolojisi

E-Pazaryeri PPC Reklam Hizmetimiz ile işletmenize PPC kampanyalarınız hakkında derinlemesine ve eyleme geçirilebilir bilgiler sunuyoruz. Bu, gelirinizi en üst düzeye çıkaran en yeni kampanyalarla sonuçlanıyor.

Özel PPC Stratejileri

Dijital pazarlama ve reklamcılıkta, “çerez kesici” stratejileri bunu engellemez. Deneyimli ekibimiz kampanyanızı şirketinize, ürünlerinize ve hedeflerinize göre özelleştirir. Ayrıca, kampanyanızın sonuçlarını daha üst düzeye çıkarmak için işinizi öğrenmeye zaman ayırıyoruz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim