Alışveriş Feed'i ve Kupon Yönetimi Hizmetleri

E-ticaret web sitenizin müşterilerinize sunduğu ürünleri genişletmek istiyorsanız, deneyimli ekibimizle birlikte; analiz ve sürekli hesap yönetimi dahil olmak üzere özel alışveriş feed'leri ile kupon yönetimi entegrasyonu sunuyoruz. Aynı zamanda e-ticaret platformunuzu daha da optimize etmenize ve kolaylaştırmanıza yardımcı oluyoruz.

Etkili Kupon Yönetimi Hizmetleri

Bir promosyon ya da kupon yeterince ikna edici ise, birçok müşteri yeni veya rakip bir markadan satın almak isteyecektir. E-Ticaret Kupon Yönetimi ile web sitenizin doğru ürünleri ve fırsatları arayan bu çevrimiçi müşterileri hedeflemesine olanak tanır.

Deneyimli ekibimiz web sitenizi, dijital ürün özet akışlarınızı, kuponlarınızı ya da özel tekliflerinizi optimize ederek daha fazla müşteri "satın al" düğmesini tıklamaya itilecektir.

Ürünleriniz ne kadar önemli olsa da kupon yönetim programlarının gücünü anlamak da önemlidir. Müşterilere yalnızca % 5 indirim sunmak veya belirli işlemleri yapan müşteriler için özel teklifleri tetiklemek, dönüşüm oranlarınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Sayfalarınıza kupon feed'leri gibi basit eklemeler yapmak bir e-ticaret web sitesi olarak size fayda sağlar.

E-Ticaret Kupon Yönetimi

Çok Fazla Ürün, Çok Az Zaman

Alışveriş yayınlarının oluşturulması ve kodlanması basit bir başarı değildir. Siteniz ister beş ürün ister 5.000 sunuyor olsun, bu ürünlerin uygun bir şekilde ayrıntılı ve aranabilir bir alışveriş feed'inde kategorize edildiğinden emin olmak, boyutu ne olursa olsun, herhangi bir e-ticaret sitesi için büyük potansiyel faydalar sağlar.

Girişlerinizi Analiz Eder ve Optimize Eder

Mevcut bir alışveriş feed'iniz varsa, deneyimli ekibimiz bunu kontrol, analiz ve optimize eder. Mevcut yayın yoksa da e-ticaret uzmanlarımız, neredeyse her sektörde bilgi toplama, liste oluşturma ve ürünleri kategorize etme becerisine sahiptir.

Ürün özet akışınız oluşturulduktan ve optimize edildikten sonra, özel hesap temsilciniz özet akışını, planınıza göre arama motorlarına gönderir. Ürün listeleme reklamları yönetimi temsilciniz, feed'in kabul edilmesini ve tüm sitelerde düzgün bir şekilde görüntülenmesini sağlayacaktır.

E-Ticaret Kupon Yönetimi

Karşılaştırmalı Alışveriş Motoru Yönetimi

Deneyimli ekibimiz ayrıca Google ya da diğer arama motorları üzerinden karşılaştırma alışverişi yapanlar için ürün listeleme feed'inizin gösterilmesini sağlayacaktır. Her bir listeyi, ayrıntılarının eksiksiz olması için optimize ederek çalışıyor ve size rekabette avantaj sağlıyoruz.

Girişinizi öne çıkarmanın önemini bildiğimiz için karşılaştırmalı alışveriş yönetimi ekibimiz sizin için bunu gerçekleştiriyor, diğerlerinden daha iyi görünmenizi sağlıyor.

Çevrimiçi Kuponlar İşinizi Nasıl Büyütebilir?

Kuponlar ister yeni ister uzun süreli olsun, pazarlama çabalarınızın etkinliğini büyük ölçüde etkileyebilir. Özel fırsatlar, kupon yönetimi ve promosyonlar sayesinde, çevrimiçi pazarlama çalışmalarınızdan dönüşüm sağlayan potansiyel müşteri sayısını artırabilirsiniz.

Özel bir hesap temsilcisiyle, özel kuponunuzu tanıtıyoruz. Bu tanıtım, kupon yönetim programlarını kullanarak potansiyel müşterilerin işletmenize olan trafiğini artırmayı amaçlamaktadır ve genellikle markanızın farkında olmayabilecek, sizi ilk kez görecek olan müşterilerin ilgisini çekmektedir. Mevcut müşteriler için ister sosyal medyadan ister kupon feed'lerinden olsun, yeni bir kupon keşfetmek onları sitenizde tekrar alışveriş yapmaya itecektir.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim