İhracat odaklı web ve mobil uygulama

İhracata başlamadan önce web sitenizi ve mobil uygulamanızı hedeflediğiniz pazarlardan gelecek ziyaretçilerin anlayacağı şekilde düzenlemenize yardımcı olalım. Yapacağınız tanıtım faaliyetleri ve dijital pazarlama için ayırdığınız bütçenin boşa gitmemesi ve ziyaretçileri müşteriye dönüştürmek için anlaşılır, SEO uyumlu web ve mobil uygulamanızı geliştirelim.

Başarılı ihracatın temelini birlikte atalım

İhracat yapmak istediğiniz ülkelerden web sitenizi ziyaret eden kişiler sizi web sitenizde anlattığınız şekilde tanır. Ziyaretçileri hızlı, anlaşılır ve SEO uyumlu bir web sitesi ile karşılayın. Ülke bazında kullanıcı deneyimini kolaylaştırın. İhracat yapmayı hedeflediğiniz ülkelerde web sitesi içerikleriniz nasıl olmalı, ürün isimleri hedef pazarda nasıl kullanıyor gibi içeriklerinizin yerelleştirilmesi ile ilgili süreçte yanınızda oluyoruz. Web ve mobil uygulamanızı markanızı ve ürünlerinizi en doğru anlatacak şekilde geliştiriyoruz.

webmobiluygulamagelistirme

Gelişmiş web ve mobil uygulama ile başarılı kullanıcı deneyimi

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan, ürünlerinizi en açık hali ile ortaya koyacak ve markanızı en profesyonel şekilde yansıtacak uygulamalarınızı birlikte geliştirelim. Hedef pazara yönelik lokal seo çalışmaları ile ihracat hedeflediğiniz ülkelerde markanızı bir adım öne taşıyalım. Belirli bütçeler ayırarak uzun uğraşlar ile elde ettiğiniz ziyaretçileri müşteriye dönüştürmek için profesyonel web ve mobil uygulamanızı geliştirelim.

  • Web ve mobil uyumlu tasarımlar ile tüm cihaz ve çözünürlüklerde ürünlerinizi anlatın. Responsive tasarımlar ile ziyaretçiler hangi cihazdan bağlanırsa bağlansın içeriklerinizi ve ürünlerinizi düzgün şekilde görmelerini sağlıyoruz.
  • Ziyaretçileri kendi dillerinde karşılayın. Web sitenize Almanya’dan bağlanan kişileri Almanca içerikler ile karşılarken, Rusya’dan gelen ziyaretçilere Rusça içerikler gösterin.
  • İhracat yapmak istediğiniz ülkelerde anahtar kelime planlaması, aram hacimleri gibi sizi öne çıkaracak bir çok detayı analiz ediyor ve uygulama içeriklerini oluştururken lokal seo uyumlu olmasını sağlıyoruz.
  • Kullanıcı deneyimini ön planda tutuyor kaliteli ve hızlı altyapı ile ziyaretçiyi sıkmadan ve odağını kaybetmeden ürünleriniz hakkında bilgi almasını sağlıyoruz.
  • IOS ve Android platformlarda çalışacak native ya da web tabanlı mobil uygulamanızı edinin. Kullanıcılarınızın mobil deneyimini de ön planda tutarak mobil uygulamanızı geliştiriyoruz.
Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim