Müşterilerinizin markanızı hatırlamasını sağlamak için yeniden hedeflemeli reklam hizmeti ile onu unutulmaz kılabilir ve daha da güçlenebilirsiniz.

Satışları artırmanın etkili yöntemlerinden biri olan yeniden hedefleme; aynı zamanda web sitesi trafiğini hedefleyen, son derece popüler bir çevrimiçi reklamcılık yöntemidir.

Standart Yeniden Hedefleme

Standart yeniden hedefleme ile dönüşüm oranınızı artırabilir ve bu özellik sayesinde web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerinizi takip edebilirsiniz. Bu yöntem farklı web sayfalarında çevrimiçi gezinen müşterilerinizi hedefler. Reklamlarınızı göstererek size yeniden ulaşabilmelerini sağlar.

Standart yeniden hedefleme sayesinde müşterileriniz bir makale okurken, müzik dinlerken ya da çevrimiçi mağazalara göz atarken reklamlarınız sayesinde sunduğunuz ürünleri hatırlar ve her hangi bir satın alma veya hizmet alma kararlarında sitenize geri dönüş yapar.

yenidenhedefleme

Kapsamlı Segment ile Yeniden Hedefleme

Kapsamlı segment ile yeniden hedefleme sayesinde müşterilerinizi segmente edebilir, ilgilenebilecekleri tekliflerinizi ve ürünlerinizi sunarak dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz. Kapsamlı segment ile yeniden hedefleme ile web sitenize gelen ziyaretçilerinizi segmentlere ayırarak onları takip edebilir ve farklı web sayfalarında çevrimiçi gezindikleri zaman onları hedefleyip, özel hazırlanmış reklamları göstererek size yeniden ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz.

Dinamik Yeniden Hedefleme

Dinamik Yeniden Hedefleme sayesinde ziyaretçilerinize web sitenizde inceledikleri ürünler veya hizmetlerinizle ilgili kişiselleştirilmiş otomatik reklamlar gösterebilirsiniz.

Dinamik Video Yeniden Hedefleme

Verilerin ve kişiselleştirilmiş videoların güçlü birleşmesini sağlayan dinamik video yeniden hedefleme sayesinde ziyaretçilerinize web sitenizde inceledikleri ürünler veya hizmetlerinizle ilgili kişiselleştirilmiş, otomatik çevrimiçi video reklamlar gösterebilirsiniz.

Müşteri Listesi ile Yeniden Hedefleme

Ziyaretçilerinizi web sitenizle etkileşimlerine göre listeleyerek hedefleyin!

Müşteri listesi ile yeniden hedefleme sayesinde ziyaretçilerinizi web sitenizle etkileşimlerine göre listeleyerek hedefleyebilirsiniz. Ayrıca ana sayfanızı, üye giriş sayfanızı, dönüşüm sayfanızı veya diğer belirli sayfalarınızı görüntüleyen kullanıcılar için kurallara oluşturarak listeler hazırlayabilirsiniz. Bu listelerde yer alan kullanıcılara web sitenizde ilgilendikleri ürün/hizmet/teklif ile ilgili kişiselleştirilmiş otomatik çevrimiçi reklamlar gösterebilirsiniz.

Arama Yeniden Hedefleme

Arama yeniden hedefleme sayesinde herhangi bir arama motoru veya site içi arama motoru üzerinde arama yaparak sitenize gelen ziyaretçileri, arama yaptıkları anahtar kelimeler üzerinden hedefleyebilir ve onlara kendi reklamlarınızı gösterebilirsiniz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim