Ürünlerinizi global pazaryerlerine taşıyın

Ürünlerinizi yerel pazaryerlerine eklerken aynı zamanda e-ihracatınızı geliştirmek için global pazaryerlerine de ekleyin. Baştan sona tüm pazaryeri yönetiminizi gerçekleştirelim. Hem yurtiçi hem de global satışlarınızı birlikte artıralım.

Ürünlerinizi dünyanın dört bir yanına ulaştırın

E-ihracatınızı global pazaryerlerinde yer alarak, ürünlerinizi hedef pazarlarda tanıtarak geliştiriyoruz. Amazon, ebay, aliexpress gibi dünyanın en büyük pazaryerlerinde mağaza aktivasyonu ve ürün yönetimi süreçlerinde yanınızda oluyoruz. e-ticaret ve e-ihracat trendlerini sizin için takip ediyor,  pazaryerlerinde yeni e-ihracat dinamiklerine uygun hareket ederek, global pazarlarda yeni müşteri edinmenizi ve satış hedeflerinize ulaşmanızı ağlıyoruz.

epazaryeriyönetimi

Dijitalde ürün satışlarını artırmanın en etkili yolu

Ürün satışlarınızı hem yurtiçi pazarda hem de hedeflediğiniz ülkelerdeki global ve yerel pazarlarda artırmanın en etkili yolu, hali hazırda hedef kitlenin aşina olduğu pazaryerlerinde yer almak ve ürünlerinizi tanıtmaktır. Hepsiburada, gittigidiyor, trendyol, n11 gibi Türkiye’nin önde gelen pazaryerlerinde yer almanızı sağlayarak tüm mağaza yönetim süreçlerini gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda e-ihracatınızı geliştirmeniz için Amazon, Ebay, Ali express gibi önde gelen global pazaryerleri için mağaza başvurularınız ve ürün ve gönderi yönetim süreçlerinizi üstleniyoruz.

·         Tüm yerel ve global pazaryerlerine entegrasyon, mağaza açma ve ürün yönetimi ve satış odaklı kampanya yönetimini gerçekleştiriyoruz.

·         Hedef kitlenizi belirliyor ve bu kitleye uygun yöntemler ile ürün/kitle etkileşimini artırıyor ve yeni müşteri edinmenizi sağlıyoruz.

·         Ürünleriniz için global pazaryerinde doğru analizler sağlayarak, hedef kitlenin ihtiyaçlarını ve satın alma eğilimlerini analiz ederek potansiyel müşteri kitlesine erişmenizi sağlıyoruz.

·         Ürünleriniz için doğru kampanya yönetimi ve hedef kitleniz için etkili pazarlama teknikleri ile satıcı ve müşteri arasındaki ilişkiyi güçlendiriyoruz.

·         Yurtdışı depo ihtiyacınız için çözümler sunuyor ve Yurtdışı şirket kurulum işlemlerinizde uzman ekibimiz ile süreçlerinizi kolaylaştırıyoruz.

·         Detaylı raporlamalar ile yerel pazaryerlerinde e-ticarette kat ettiğimiz yolu ve global pazaryerlerinde e-ihracatta kat ettiğimiz yolu şeffaf şekilde sunuyoruz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim