Envanter hedeflemeli reklam hizmeti ile tüm envantere tek platformla ulaşabilirsiniz. Bu hizmet aynı zamanda envanterin kendisiyle ilgili hedefleme boyutlarını tanımlamanıza imkan sağlar. Örneğin, bir tatil acentesiyseniz reklamlarınızı belirli seyahat sitelerine yerleştirmek için envanter hedeflemeyi kullanabilirsiniz.

SSP Hedefleme

SSP hedefleme ile dünya üzerinden binlerce web sitesine ulaşabilirsiniz. Bu özellik sayesinde ağımızda yer alan 120’den fazla SSP entegrasyonu ile globalde ve yerelde binlerce web sitesine reklam verme imkanına ulaşabilirsiniz. SSP Hedefleme özelliği ile her bir SSP özelinde seçim yapabilirsiniz. Ya da kampanya içeriğinize göre sadece display, video, native veya belli bir coğrafya hedefli yahut yalnızca mobil,web gibi dikey hizmet sunan SSP’leri hedefleyebilirsiniz.

envanterhedefleme

Envanter Listesi (Whitelist / Blacklist) Hedefleme

Envanter listesi hedefleme ile sadece istediğiniz yayıncılarda reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde web sitenize özel yayıncı listesi oluşturabilir ve her bir kampanya özelinde bu yayıncı listelerini seçerek reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Site ve Mobil Uygulama Hedefleme

Site ve mobil uygulama hedefleme ile yalnızca istediğiniz siteler ve mobil uygulamalarda reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde reklamlarınızın yayınlanabileceği tüm web sitesi listesine ulaşabilirsiniz. Hatta dilediğiniz web sitesi özelinde kurallar oluşturarak reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

URL Kuralları Oluşturma

URL Kuralı Oluşturma ile reklamlarınızın yayınlanacağı URL’leri kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde hedeflemek istediğiniz sayfaları URL bazından belirleyebilir veya engelleyebilirsiniz.

 

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim