E-posta Pazarlama

GENEL ANLATIM

E-posta pazarlaması günümüzde hâlâ dijital dünyanın en etkili pazarlama yöntemlerinden biri olarak öne çıkıyor. İnternet erişimi olan neredeyse herkes yaygın olarak e-posta kullanıyor, fakat insanlar her gün ilgilerini çekmeyen çok sayıda e-postayla karşılaşıyor. Oysa her e-postanın ulaşması gereken belli bir hedef kitle var. Biz de e-posta pazarlamada hedeflemenin öneminin farkındayız. Hedef kitlenize dair kapsamlı bir çalışmanın ardından, hedeflemeye bağlı olarak mailing’lerin içeriğini ve görsel dilini belirliyoruz. Anlaşılır, amaca yönelik, ama yaratıcı ve görsel açıdan etkileyici mailing çalışmalarıyla web sayfanız için hedeflenen trafiğe ya da satış oranına ulaşmak için çalışıyor, e-posta pazarlama konusunda doğru adımları atmanız için sizi yönlendiriyoruz.

ÖZELLİKLER

Günümüzde pek çok pazarlama çeşidinde olduğu gibi e-posta pazarlamada da veriler son derece büyük bir önem taşıyor. E-posta pazarlama, çeşitli dijital araçlar yardımıyla elde edilen veriler sayesinde ölçülebilir, optimize edilebilir olmasıyla öne çıkıyor ve buna dayanarak hedefe yönelik aksiyonlar almak için de son derece elverişli. Ayrıca e-posta pazarlama, giderek gelişen ve önem kazanan pazarlama otomasyon araçlarınca da desteklenebiliyor. Biz de markanızın e-posta pazarlama çalışmalarını planlarken doğru hedefleme, ölçülebilirlik, verimlilik gibi unsurları öne çıkarıyor, sizi başarıya ulaştıracak adımları özenle atmak için çalışıyoruz.

VERİMLİLİK

E-posta pazarlama için hedefiniz belli bir satış oranı tutturmak mı? Yoksa web sitenizdeki bir sayfanın trafiğini yükseltmek mi istiyorsunuz? Marka tanınırlığını arttırmak mı, yoksa yaptığınız yaratıcı bir çalışmayı insanlara tanıtmak mı sizin için daha önemli? Verimliliğin tanımları elbette koyulan hedefe göre değişir. Bu sorulara cevabınız her ne olursa olsun, e-posta pazarlama stratejinizi oluştururken verimlilik bizim için çok önemli. Boşa kürek çekmek yerine, hedefe yönelik, nokta atışı çalışmalar ile sizi başarıya ulaştırmak istiyoruz. Deneyimli ekibimiz e-posta pazarlamanın tüm inceliklerini ve teknolojik gelişmeleri göz önünde bulundurarak süreci yönetiyor.  

SEKTÖREL KULLANIM

Dijital pazarlamanın her alanında olduğu gibi e-posta pazarlamada da sektörün son derece belirleyici bir etkisi var. Hedef kitlenin tespitinden mailing çalışmasında kullanılacak dile ve teknik detaylara kadar, her sektörün gerektirdikleri birbirinden belli bir ölçüde ayrılıyor. Biz de e-posta pazarlama ile ilgili çalışmalarımızda sektörel kodları ve alışkanlıkları göz önünde bulunduruyor, araştırmamızı eksiksiz yapıp temsil ettiğim markaların sektördeki rakiplerinin arasında nasıl öne çıkması gerektiğini tespit ediyoruz.

ÜRÜNLER

E-Posta Pazarlama Hizmeti

Markanızın e-posta pazarlama alanını kapsayan her türlü çalışmasını alanında uzman ekibimizle beraber planlıyor ve yönetiyoruz.

E-Posta Template Galerisi   

Hazırlanacak mailing çalışmaları için size zengin bir şablon galerisi sunuyor, yüzlerce şablon arasından doğru olanı seçmeniz için sizi yönlendiriyoruz.

E-Posta Özel Tasarım Hizmeti

E-posta pazarlama alanındaki her türlü çalışmanız için markanıza özel modern ve göz alıcı e-posta tasarımları hazırlıyor, kreatif sürecinizi yönetiyoruz.

Segmente Edilen Müşterilere E-posta Pazarlama

Doğru e-postaların doğru kişileri bulabilmesi için, müşteri kitlenizin segmentlere ayrılması ve gönderimlerin buna göre gerçekleştirilmesi sürecini dijital araçlardan da destek alarak sizin için yönetiyoruz.

Adres Bulucu

Bu işe özel dijital araçlardan da yararlanarak, e-posta adresine sahip olduğunuz müşterilerinizin posta adreslerini tespit ederek hedef kitlenizle iletişiminizi gerçek dünyaya taşımanıza yardımcı oluyoruz.

Sektörel E-Posta Pazarlama

E-posta pazarlama alanında sektörünüze özel çözümler üretiyor, rakiplerinizden ayrışmanız için izlemeniz gereken adımları tespit edip sizi yönlendiriyoruz.

E-Posta Analizi

Pazarlama amaçlı e-postalarınızın detaylı analizlerini size sunuyor, bağlantıların ulaştığı trafikten satış oranına kadar her türlü veriyi elde edip değerlendirerek detaylı raporlar hazırlıyoruz.

BAŞVURU

Neredeyse herkesin günde en azından bir adet e-posta attığını düşünürsek, e-posta pazarlamanın avantajları kadar dezavantajları olduğunu da elbette söyleyebiliriz. Bir yandan bu kadar çok kişinin hayatının orta yerinde yer alan pratik bir dijital iletişim yöntemi, bir yandan ise tıka basa dolu, ayrışmanın ve öne çıkmanın çok zor olduğu gelen kutuları… İşte bu aşamada sizi rakiplerinizden ayıracak, hedef kitlenize yakınlaştıracak çözümlere ve alanında uzman bir ekibin desteğine ihtiyacınız var. E-posta pazarlama ile ilgili her türlü sorunuzu formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim