Kurumsal Web Sitesi Yazılım Hizmeti

  • Kurumsal Web Sitesi Geliştirme günümüz iş dünyasının önemli bir parçasıdır. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, Kurumsal Web Sitesi Geliştirme ve kurumsal web sitesi tasarımı, küçük işletmelerden çokuluslu şirketlere kadar her türlü şirketin başarısının kritik parçası haline gelmiştir. Ürünleri, hizmetleri veya hedefleri ne olursa olsun, şirketler büyümeyi ancak müşteri tabanlarını genişlettiklerinde artırabilir ve İnternet büyüme için kullanılacak en iyi ortamdır.
  • Bu nedenle kurumsal web sitesi tasarımı, özellikle doğru İnternet pazarlama stratejisi ile birleştirildiği zaman, iş dünyasında çok önemlidir. Aniden, şirketiniz televizyon veya radyo gibi geleneksel reklam araçlarının maliyetinin bir kısmıyla dünyanın dört bir yanından müşterilerle etkileşim kurabilir. Markanız sadece yerel bir şirket değildir, küreselsinizdir.
  • Kurumsal Web Sitesi Geliştirme Hizmetimizi sunduğumuz ekibimiz, sizinki gibi şirketlerin çevrimiçi varlığını büyütme konusunda deneyimlidir. Ekibimiz, kurumsal web sitesi geliştirmenin en son noktasında, iş web sitelerini baştan aşağı oluşturma ve optimize edilmiş sonuçlar için onları ayarlama konusunda tutkulu ve yetenekli uzmanları içerir. Hepsinden öte, kurumsal web geliştirme ekibimiz sizi rakiplerinizden nasıl önde tutacağınızı bilir.

kurumsalwebsitesi

Kurumsal web sitesi geliştirmeye nereden başlanır?

Kurumsal web sitesi geliştirme; web varlığınızın ve işletmenizin tutumunu yansıtan hem profesyonel hem de güncel bir tasarıma sahip olmayı gerektirir. Şık ve sezgisel bir düzen, şirketinizi daha davetkar ve müşteri etkileşimlerine açık hale getirir.

Göründüğü kadar kolay olmayan kurumsal web tasarımı, ilgi çekici ve sezgisel bir kompozisyon oluşturmak için iyi çalışan bir ekip gerektirir. Eğer web siteniz iyi görünmüyorsa ve kullanıcı dostu değilse, site ziyaretçileriniz şirketiniz hakkında bir kelime dahi okumadan geri çıkabilirler.

Orijinal içerik oluşturma

Kurumsal Web Sitesi oluşturmaya başladığınızda, potansiyel müşterilere ürününüzden daha fazlasını sunmak önemlidir. Genellikle bu ister yazılı ister grafik şeklinde düzenlenmiş yahut bir videoda gösterilmiş olsun, bilgi biçiminde gelir. "İçerik" adı verilen bu tür bilgiler, sitenizin ziyaretçilerine sektörünüzde uzman olduğunuzu gösterirken aynı zamanda onlara değerli ayrıntılar sağlar.

Kurumsal web sitesi tasarımı; bloglar, SSS sayfaları, bülten kayıtları, ürün sayfaları ve daha pek çok farklı şekilde içeriğe odaklanabilir. Uygun anahtar kelimeleri kullanarak, yani kitlenizin çevrimiçi endüstrinizi araştırmak için kullandığı terimleri kullanarak, kaliteli ve güvenilir bir şirket olarak itibarınızı yükseltirsiniz.

Ayrıca, sitenize benzersiz ve değerli içerik eklemek, sitenize zaman içinde yaşlanma şansı verir. Daha eski sayfalar, özellikle müşteriler genel bilgiler için onları yararlı bulduğunda arama motorlarında daha iyi performans gösterir. Web sitenizde sezgisel, uzun ömürlü bir içeriğe sahip olmak, gelecek aylar ve hatta yıllar boyunca düzenli bir trafik akışı sağlayabilir.

kurumsalwebsitesi

Web sitenizi düzenleyin

Kolayca erişilebilir ve gezinmesi kolay olması için web sitenizi planlamanız gerekir. Düzenli bir web sitesi yapmanın en iyi yolu, tüm sayfalarınıza bağlantıların ana hatlarını veren bir site haritası oluşturmaktır. Site haritaları yalnızca site ziyaretçilerine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda Google gibi arama motorlarının sitenizi taramasını ve dizine eklemesini kolaylaştırır, böylece sektörünüzle ilgili aramalar için sizi daha iyi sıralayabilirler.

Ayrıca, bir kırıntı kullanarak web sitenizde kolayca gezinebilirsiniz. Ekmek kırıntıları genellikle sayfanın üstündedir ve kullanıcıya bulundukları yere ulaşmak için hangi bağlantıları tıkladıklarını gösterir. Bu listeler ayrıca kullanıcıların önceki sayfalara kolayca dönmek için tıklayabilecekleri bağlantılar görevi görür. Site haritalarında olduğu gibi, ekmek kırıntıları da arama motorlarının web sitenizi okumasına ve dizine eklemesine yardımcı olur, böylece arama sonuçlarında daha iyi sıralamaların keyfini çıkarabilirsiniz.

Son olarak, benzer sayfaları birbirine bağlayarak web sitenizi düzenleyebilirsiniz. Bu, site ziyaretçilerinin ilgi alanlarına uygun bilgiler içeren sayfaları tıklamasına olanak tanır ve ayrıca genel olarak web sitenizde geçirdikleri süreyi de artırır. Ne kadar yararlı bilgi sağlarsanız, bir site ziyaretçisinin ürün satın almalarını, haber bültenine kaydolmalarını veya bağış yapmalarını isteyip istemediklerini dönüştürme olasılığı artar.

İletişim bilgilerini dahil edin

Küçük bir ayrıntı gibi gelebilir ancak web sitenize iletişim bilgileri eklemek başka bir site ziyaretçisi ve ilgili bir müşteri arasında fark yaratabilir. İletişim bilgileri en azından şirket adınızı, adresinizi ve telefon numaranızı (NAP) içermelidir. Tümünü yakalama e-posta adresiniz varsa, kullanıcıların mesai saatleri dışında da size ulaşabilmesi için bunu da eklemeniz gerekir.

Müşterilerinizin sizinle konuşmasını kolaylaştırmanın yanı sıra, iletişim bilgileriniz de yerel SEO'daki en önemli faktörlerden biridir. Kişi sayfalarınıza (ve sahip olduğunuz sosyal medya hesaplarına) eklemek, Google'ın işletmenizi bölgenizde hizmet arayan müşterilere ne zaman göstermenin önemli olduğunu belirlemesine yardımcı olabilir. NAP bilgileri, müşterilerin bir dönüşümü tamamlamadan önce bir satış veya müşteri hizmetleri temsilcisiyle konuşmasını gerektiriyorsa özellikle önemlidir.

kurumsalwebsitesi

Müşterilerinizle ilişki kurmak için içeriği kullanın

Birçok müşteri, kişisel olarak bağlı olduğunu düşündükleri şirketlerle iş yapmayı tercih eder. Web sitenizi özel içerikle doldurmak, potansiyel müşterilerle daha kişisel ve sıradan ilişkiler kurmanın harika bir yoludur.

Belirli içerik sayfalarını müşterilerinize şirketinizin “perde arkasında” neler olduğunu göstermeye ayırarak başlayabilirsiniz. Müşteriler işletmenize gerçek bir yüz kazandırabilir ve bu da marka güvenini ve sadakatini güçlendirmede harikalar yaratabilir.

Sitenizi sık sık güncelleyin

Web sitenize yeni sayfalar eklemek, işletme web siteleri oluşturmanın temel taşıdır. İster sık ​​sorulan sorular veya yüksek trafikli anahtar kelimelerle ilgili bloglar hazırlıyor olun ister sayfalar oluşturun, yaptığınız her eklemeyle potansiyel kitlenizi büyütüyorsunuz. Ayrıca, Google gibi arama motorları site güncellemelerini bir tazelik göstergesi olarak algılar; başka bir deyişle, sitenizin çevrimiçi olarak etkin ve bakımlı olduğunu görürler.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim