Responsive Web Site Tasarım ve Yazılım Hizmeti

Zaman geçtikçe, daha az İnternet kullanıcısı ekranı kaydırmak, yakınlaştırmak ve web sitelerinin akıllı telefonlara ve tabletlere yüklenmesini beklemek için içerik barındırıyor. Web siteniz otomatik olarak mobil cihazlarda görünecek şekilde ölçeklendirilmezse, değerli olası satışları ve satışları kaçırıyor olabilirsiniz. Ekibimiz sunduğu Responsive Web Site Tasarım ve Yazılım Hizmeti ile size bu konuda yardımcı olabilir. Hizmetimiz şunları içerir:

  • Rekabetçi responsive web sitesi maliyetleri
  • Hem yetenekli hem yenilikçi web tasarım ve yazılım ekibimizin olağanüstü çalışması
  • Akıllı telefonlarda, tabletlerde, masaüstlerinde ve diğer cihazlarda kusursuz bir görünüm sağlamak için tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiş çözümler

Responsive Web Site Tasarım ve Yazılım Hizmeti

Responsive Web Tasarımının Önemi

Responsive tasarım artık sadece web tasarımında sıcak bir trend değil: bir zorunluluktur. Ayrı bir mobil site geliştirme maliyetinden kaçınmak, mobil ziyaretçileri sitenizde daha uzun süre tutmak ve marka imajınızın tüm cihazlarda birleştirilmesini sağlamak için akıllı telefonlarda ve tabletlerde olduğu kadar masaüstü bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda da uygulanmalıdır.

Wistia Video Küçük Resmi

Mobil yaşı hala benimsemediyseniz, şimdi başlama zamanı olabilir. Responsive tasarım olmadan, web sitenizin hem şimdi hem de gelecekte mümkün olan her cihazda düzgün bir şekilde görüntülenmesini sağlayan potansiyel olası satışları veya satışları kaçırıyor olabilirsiniz.

Responsive Web Sitesi Geliştirme Hizmetleri

Responsive Web Site Tasarım ve Yazılım Hizmetimiz ile ekibimiz, mobil ve masaüstü ziyaretçileriniz için taze, yaratıcı, responsive web siteleri oluşturma konusunda yeterli deneyime sahiptir.

Responsive Web Site Tasarım ve Yazılım Hizmetimiz, işletmelerin markalarını tüm platformlarda birleştirmelerine, hemen çıkma ve alışveriş sepetini terk etme oranlarını azaltmalarına ve mobil cihazlardan daha fazla potansiyel satış ve satış elde etmelerine yardımcı olur.

 Responsive Web Site Tasarım ve Yazılım Hizmetimiz ile ekibimiz artık mobil tasarımın aksine yeni web siteleri için responsive bir tasarım sunuyor çünkü responsive web sitelerinin müşteriler için daha uygun fiyatlı, web sitesi ziyaretçilerinin kullanımı için daha kolay ve diğer mobil çözümlerden daha ileri uyumlu daha birleşik bir deneyim sunduğuna inanıyoruz.

Neden Responsive Bir Web Sitesine İhtiyacım Var?

Responsive bir web sitesinin birçok avantajı vardır:

  • Her şeyden önce, en büyük avantajlardan biri, şirketinizin marka ve görsel deneyiminin cihazlar arasında tutarlı kalmasıdır. Bu, bir e-ticaret müşterisi bir mobil cihazdan satın alma işlemine devam ettiğinde veya bir ziyaretçi şirketinizi araştırmaya devam etmek için tabletinden masaüstüne geçtiğinde yaşanabilecek sarsıntılı duyguları ortadan kaldırır.
  • Responsive web siteleri içeriğinizin hızlı bir şekilde görüntülenmesini sağlar ve böylece her boyuttaki cihaz için otomatik olarak optimize edilir.
  • Web sitenizi ziyaret edenlerin, metni okumak veya görüntüleri başka şekilde yapmak zorunda oldukları için görüntülemek için kaydırma veya kıstırma yakınlaştırma yapması gerekmez.
  • Ziyaretçileriniz gömülü menülerde gezinmek veya mobil web sitelerinde gizlenebilecek gezinme bağlantılarını aramak zorunda kalmazlar.
  • Responsive web siteleri genellikle özel bir mobil web sitesinden çok daha düşük maliyetlidir. Bir web sitesi, küçük bir maliyetle anında kullanıma hazır olarak geliştirilebilir. Bu, geliştirme bütçenizden hem zaman hem de masrafları ortadan kaldırır.
Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim