E-ticaret şirketleri, web sitelerine nitelikli trafik göndermenin önemini anlıyor. Eğer siz de çevrimiçi gelirinizi katlamak istiyorsanız E-ticaret Yazılım Hizmetimizden işletmenizin nasıl faydalanabileceğini keşfedebilirsiniz. Bir e-ticaret çözümü ile dikkate alınması gereken birçok değişken olsa da deneyimli ekibimizle başlamanıza yardımcı oluyoruz. E-ticaret uzmanları ekibimiz, özel gereksinimlerinize ve iş hedeflerinize dayanan bir çözüme ince ayar yapmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

E-Ticaret Web Sitesi Diğer Web Sitelerinden Nasıl Farklıdır?

Yalnızca bir şirketin kurumsal kimliğini vurgulayan standart bir şirket web sitesinden farklı olarak, bütünüyle bir e-ticaret web sitesinin tasarımı ve geliştirilmesi; ürün veri tabanı, ürün bilgileri, ürün arama, sipariş işleme, ödeme sistemleri ve çok daha fazlasını içerir.

Bir e-ticaret şirketi, müşterilerin istedikleri zaman kolayca ve rahatça göz atmalarını ve satın almalarını sağlamak için bu ek işlevlerin tümünü gerektirir.

E-ticaret web siteleri perakende alanı veya çalışan gerektirmez.

Göz alıcı multimedya ve ileri teknoloji tasarım araçları, bir şirketin çevrimiçi pazarlama varlığının ayrılmaz bir parçasıdır ve e-ticaret web sitesi tasarımı, fiziksel perakende mağazalarına çekici ve uygun maliyetli bir alternatif oluşturmak için bu öğeleri kullanır.

eticaretyazilim

Neler Yapıyoruz?

Sunduğumuz her çevrimiçi mağaza ya da e-ticaret şirketi web sitesi, web sitesi tasarımcılarımızın, geliştiricilerimizin, uzman stratejistlerimizin ve İnternet pazarlamacılarımızın ortak çabasıdır. E-ticaret şirketlerinin, müşterilerin beğeneceği tam işlevli, yüksek performanslı ve kullanıcı dostu web sitelerine sahip olmasını sağlıyoruz.

Ekibimizin olağanüstü e-ticaret web sitesi tasarımı ile çözümlerimiz, herhangi bir işletme için güvenilir, uzun ömürlü bir çevrimiçi mağaza olarak işlev görür.

E-ticaret şirketlerinin kullanıcılar hareket halindeyken bile her zaman erişilebilir olmasını sağlamak adına duyarlı tasarım ya da mobil uyumlu öğeler kullanan tüm cihazlarda ilgi çekici görünür ve düzgün bir şekilde görüntülenir.

E-ticaret Yazılım Hizmetimizle deneyimli ekibimiz, herhangi bir işletme için bir e-ticaret İnternet çözümü sunar.

Her şey görünüşle ilgili olmadığı için yaptığımız e-ticaret web siteleri, güzel oldukları kadar işlevseldir.

Müşterilerimizin e-ticaret şirketleri nakliye yoluyla ürün satabilir, müşterilerin kredi kart numaralarını alabilir ve siparişleri işleme koyabilir.

E-ticaret çözümlerimiz, kapsamlı özelleştirme özelliklerine sahip tam özellikli bir alışveriş sepeti, ürün kataloğu ve yönetim sistemini içerir.

Arama motorlarında iyi sıralanmak için optimize edilmiştir, bu da onları rakiplerin sitelerinden çok daha görünür hale getirir.

eticaretyazilim

E-ticaret Çözümlerimiz

En iyi e-ticaret şirketleri en iyi araçları kullanır. Aşağıda, e-ticaret ajansımızın her büyüklükteki müşteri için çevrimiçi mağazaları planlamak, oluşturmak ve yürütmek adına kullandığı araçları listeledik:

Magento

Çevrimiçi işletmeler için olağanüstü e-ticaret planlarımız Magento e-ticaret platformuna sahiptir. Bu ücretsiz e-ticaret CMS esnektir ve birçok seçeneğe sahiptir. E-ticaret web sitesi sahiplerine ve yöneticilerine envanteri düzgün bir şekilde izleme - yönetme, siparişleri izleme, tamamlama ve ekleme yetenekleri de dahil olmak üzere alanlarında en iyi e-ticaret şirketleri olmak için ihtiyaç duydukları tüm araçları sağlar.

Storefront ve Alışveriş Sepetleri

Eksiksiz e-ticaret çözümleri için alışveriş sepetleri tasarlıyoruz. Son derece özelleştirilebilir bir çözüm olan Storefront, müşterilerimizin bir e-ticaret mağazasını hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde kullanmalarını sağlar. Gelişmiş araçlar, sık alışveriş programları, indirimli fiyatlandırma, özel ürün kullanılabilirliği, katalog yönetimi, güvenli işlemler (SSL ile), envanter izleme, CRM entegrasyonu ve diğer uygulama geliştirme yöntemlerini kullanan benzersiz mağaza yönetimi sayesinde, herhangi bir e-ticaret şirketinin kârlı çevrimiçi işlemler oluşturmasına yardımcı olabiliriz.

İnternet Pazarlaması ve SEO

Çevrimiçi mağazanızın, arama motorlarının web sitesi trafiğini artırmak ve son derece kârlı olması için optimize edilmesi gerekir. Kanıtlanmış arama motoru optimizasyonu veya SEO stratejilerini kullanarak mağazanızı optimize ediyoruz. Ayrıca, sadece trafiği artırmakla kalmayıp aynı zamanda dönüşümlerinizi de artırdığınızdan emin olmak adına kanıtlanmış diğer İnternet pazarlama stratejilerini de uyguluyoruz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim