Performans hedeflemeli reklam hizmeti ile kendi hedefinizi belirleyebilir ve performansınızı ölçebilirsiniz. Bu hizmet aynı zamanda ROI'nizi hesaplamanızı kolaylaştırır. Diğer yandan markanız için optimize edilmiş bir reklam bütçesi sağlar.

Satış Hedefleme

Satış hedefleme ile reklamlarınızın satış başarısını analiz edebilir ve satış performansınızı artırabilirsiniz. Satış hedefleme sayesinde vermiş olduğunuz reklamların satışa dönüşüp dönüşmediğini ve bu reklamlardan ne kadar ciro elde ettiğinizi raporlayabilirsiniz.

performanshedefleme

Reklam Pozisyonu Hedefleme

Reklam Pozisyonu Hedefleme ile reklamınızı herhangi bir yerde değil, görünür alanlarda yayınlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde reklamınızın yayınlanacağı reklam alanlarının sayfa üzerindeki konumunu hedefleyebilirsiniz.

Talep-Form Hedefleme

Talep-Form Hedefleme ile form toplama kampanyalarınızı ölçümleyebilir ve optimize edebilir, bu sayede performansınızı artırabilirsiniz.  Ayrıca web sitenizde ya da reklamlarınız içerisinde yer alan talep formlarınıza gelen başvurularınızı ölçümleyebilirsiniz. Diğer yandan beklediğiniz performansı sergilemeyen reklamlar, reklam alanları ya da form sayfaları için optimizasyon yapabilir ve performansınızı artırabilirsiniz.

Frekans Hedefleme

Frekans Hedefleme ile reklamınızın ne sıklıkta görüneceğine siz karar verebilirsiniz. Frekans hedefleme reklamınızın belirli bir süre içinde aynı internet kullanıcısına ne kadar sıklıkta gösterileceğini belirlemenizi sağlayan bir özelliktir. Diğer bir deyişle, kullanıcının her bir reklamınızı görmesini istediğiniz gösterim sayısını belirleyebilirsiniz.

Tıklama Hedefleme

Tıklama Hedefleme özelliğiyle kampanya bütçeniz ile olabildiğince fazla tıklama alabilirsiniz. Tıklama hedefleme sayesinde reklamlarınızın tıklama bedelinin minimum ve maksimum kaç TL olacağını ayarlayabilirsiniz.

 

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim