E-Ticaret Web Uygulaması Geliştirme

En İyi Dönüşümler için Optimize Edilmiş E-ticaret Web Uygulaması Geliştirme

Kimse satın almadığı taktirde güçlü bir e-mağazada sahibi olmak pek bir anlam ifade etmez. E-ticaret Web Uygulaması Geliştirme Hizmetimiz ve deneyimli ekibimizle birlikte size satışları nasıl elde edeceğiniz konusunda yardımcı oluyoruz.

Her e-ticaret web uygulamasında 3 uçlu bir yaklaşım kullandığımız için müşterilerimiz başarılı olur. Markanızı iyi bir tasarımla birleştirilmiş güçlü geliştirme ve İnternet pazarlaması ile destekliyoruz.

eticaretwebuygulamasi

Kullanımı Kolay, Güçlü ve Ölçeklenebilir E-ticaret Web Uygulaması Geliştirme

Dünyanın önde gelen e-ticaret platformu olan Magento'yu kullanıyoruz çünkü sektörde en iyi olduğunu düşünüyoruz. Magento ile standart olarak sunulan hizmet (abonelik gerektirmeyen), yalnızca diğer e-ticaret web uygulaması geliştirme yazılımlarını kullanmanız halinde özel geliştirme gerektirir. Yani, satın almak için daha fazla zaman ve para harcamanıza gerek kalmaz, aradıklarınız Magento'ya zaten dahil edilmiştir.

Magento açık kaynak olduğundan, daha fazla çan ve ıslık eklemek için güçlü uzantılar oluşturan bir geliştiriciler ağı tarafından desteklenmektedir. Eğer böyle bir talebiniz olursa, muhtemelen zaten tasarlanmıştır ancak bir şekilde önceden tasarlanmamış bir yetenek geliştirirseniz, size yardımcı olabiliriz. E-ticaret Web Uygulama Geliştirme ekibimizin yaptığı tam olarak budur.

Gelişmiş bir içerik yönetim sistemi ile mağazanızın her yönünü kolayca kontrol edebilirsiniz. Magento ile markanız büyüdükçe web siteniz de büyür. Hizmetimiz ile yeni ürünler ekler, müşterilerinize daha fazla kolaylık sunarız. Haliyle, E-Ticaret Web Uygulaması Geliştirme işinizi yönlendirecektir.

eticaretwebuygulamasi

İlgi Çekici Web Sitesi Tasarımı

Ölçeklenebilir ve güçlü bir çevrimiçi mağaza, elde ettiği dönüşüm sayısı kadar başarılıdır. Sonuçta, ziyaretçileriniz satın almıyorsa süslü e-ticaret web uygulaması geliştirmenin anlamı nedir?

Web tasarımcılarımızın e-ticaret web uygulaması geliştirmenize odaklanmaları bu yüzdendir. Deneyimli tasarım ekibimiz insanların satın almalarını ve onları tam bir sepet bırakmalarını sağlayan şeyleri inceledi.

E-ticaret web uygulaması geliştirmedeki tecrübemiz, en çok satış için optimize edildiğinden emin olmak üzere tasarımınıza uygulayacağımız denenmiş ve doğru uygulamaların bir listesini geliştirdik. "Şimdi satın al" düğmesinin boyutundan ve renginden ödeme kutusundaki adımların sayısına kadar tüm ayrıntıları inceliyoruz

Ancak önce işiniz, endüstriniz, hedef kitleniz ve rakipleriniz hakkında bilgi edinerek başlıyoruz. Pazarı anladıktan sonra, ziyaretçileri satın almaya yönlendirmek için ihtiyacınız olan tam görünümle e-ticaret web uygulaması geliştirmenizi destekliyoruz.

Tasarım, doğrudan en önemli ziyaretçinizle konuşur: sattığınız ürünle en çok ilgilenen ve satın alma olasılığı en yüksek olan kişiyle.

Ayrıca diğer önemli ziyaretçinizle de konuşur: henüz tam olarak satın almayan kişiyle. İşte bu noktada devreye girecek olan tasarımınız, deneyimli ekibimize emanet.

eticaretwebuygulamasi

Özelleştirilmiş İnternet Pazarlama Stratejisi

Ancak, ilk etapta web sitenizde herhangi bir pazarlama stratejisi yoksa, gelen ziyaretçileri nasıl müşteriye dönüştürebilirsiniz? İşte internet pazarlama uzmanlarımız bu noktada devreye giriyor.

Uzmanlarımız doğrudan e-ticaret web uygulama geliştirme ekibinizle birlikte çalışarak web sitenizi sıfırdan optimize etmeye başlarlar. Ardından, işinize ve hedeflerinize mükemmel şekilde uyan bir İnternet pazarlama stratejisi tasarlamak için sizinle birlikte çalışırız. Kapsamlı, yenilikçi pazarlama hizmetleri listemizden yola çıkarak sonuç getiren özelleştirilmiş bir plan oluştururuz.

E-ticaret web uygulaması geliştirme süreciniz için sonrasında sonuçları düzenli olarak gözden geçirip, bunu değiştirerek, büyümeyi görmeye devam etmenizi sağlamak adına inceliyoruz. A / B testleri yapıyoruz ve her faktörün test edildiğinden emin olmak için dönüşüm oranı optimizasyonu konusundaki bilgimizi sürekli olarak uyguluyoruz. Tüm bunları gerçekleştirirken de e-ticaret geliştirmenizin mümkün olan en iyi sonuçları almasını sağlamak istiyoruz.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim