Verileri bir kez ve herkes için birleştirin

Her kanalda, verileri barındırmak için farklı bir sistem gelir. Tutarlı bir müşteri deneyimi oluşturmak için verileri bir araya getirmek gerekirken, müşteri verileri kuruluşun geri kalanına erişilemeyen sistemlere bölünür ve dağıtılır.

E-Ticaret Sitesi Data Yönetim Hizmetimiz ile deneyimli ekibimizin şirketiniz için birleştirdikleri:

  • Müşteri profili
  • Eksiksiz ürün katalogları
  • Performans analizlerini birleştirmek için tüm arka uç sistemlerinden gelen veriler

Yüksek düzeyde alakalı deneyimleri desteklemek için sistemimiz, müşterinin anında çevrimiçi davranışını yansıtacak şekilde gerçek zamanlı olarak güncellenir.

Gelir sağlayan eyleme geçirilebilir bilgiler

Verileriniz varsa ve fazlasıyla sonsuz excel sayfaları zengin müşteri bilgileriyle doludur. Ancak çağrı merkezi, e-ticaret ile tuğla ve harç ekibinizin bilgileri tutarlı müşteri deneyimleri oluşturmak için kolayca kullanmasını sağlayacak şekilde sunulmaz.

E-Ticaret Sitesi Data Yönetim Hizmetimiz ekiplerinizin en iyi performans gösteren müşterilerinizle dönüşümü tanımlamasına ve yönlendirmesine yardımcı olan, ayrıntılı ve kitle düzeyinde değerli müşteri öngörülerini tanımlar ve yansıtır.

E-Ticaret Sitesi Data Yönetim

Dönüşüm oranlarını otomatik olarak artırın

Çevrimiçi olarak önemli bir dönüşüm sağlamanın yolları vardır. Gösterişli promosyonlara ve reklam kampanyalarına rağmen, hiçbir hareket sağlayamıyorsanız, E-Ticaret Sitesi Data Yönetim Hizmetimiz ile kişiselleştirme özelliklerini açtığınız andan itibaren, pazarlama ekibimiz anında dönüşüm, ortalama sipariş değeri ve sitede geçirilen süre içinde asansörlerle karşılaşabilirler. Daha da iyisi ekibimiz daha derin sadakat sağlayan, önemli ölçüde uzun vadeli gelir sağlayan ve müşterilerin daha fazla bilgi için geri gelmelerini sağlayacak sadık bir müşteri tabanı oluşturarak son derece benzersiz, alakalı ve özel bir deneyim yaratır.

Müşteri sadakatini artırmak için;

Müşteri sadakatinin azalmasıyla, ince bütçenizi YG'si azalan pahalı müşteri edinme kampanyalarına ayırmak zorunda kalırsınız. Bu da kârlılığı sürdürmek için daha pahalı ve zorlayıcı olmaya devam eden, hiç bitmeyen bir döngüye yol açar.

E-Ticaret Sitesi Data Yönetim Hizmetimiz ile teknolojimizi ve satış ortaklarınızı dengeleyen çok kanallı kişiselleştirmesi, pazarlamacıların huniden parayı bırakmak yerine sadık bir müşteri tabanından yararlanmaya başlayabilmeleri için derin bir müşteri sadakati aşılamaktadır.

Bize ulaşmak için formu doldurun. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
İletişim